Skoči na vsebino

[PS5] Ratchet & Clank: Rift Apart


Priporočeni prispevki

Pri Rachetu greš pač na hard,.. Itak se ti skoz upgrejda skoraj vse,..HP, orožje. Umret se da z lahkoto, na težji težavnosti, na začetku,.. s časom rataš res buff in pač umreš bolj poredko,.. Sploh pa je z špilom kjer ne umreš vsake tolko cajta nekaj narobe z dizajnom,.. (Včasih gre predaleč kot Mortal Shell, Sekiro (zadnji boss je 2x predolga stvar),.. Večinoma so pa Soulsi in BB perfektni,.)

Načeloma igram vse na hard,.. samo se ti zna pa zagnusit če nimaš cajta res obvladat špil,.. ali pač pol kot v Codih tečeš od spawna do spawna (in se ne zabavaš verjetno kot je mišljeno)

 

Za ljudi ki res ljubijo Soulsborne ,.. Je pomanjkanje pogina vsake tolko, skoraj nekaj narobe z špilom.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

Predolgo morda traja učenje in ponavljanje fighta, sam ko ga enkrat nadrkaš, se ga da z lahkoto premagat v 3-4 minutah lol.

Res je,.. Samo jaz sem takrat bil že toliko preobjeden z vzorci,.. da sem rekel, da bom 3 konce naredil na PS5 verjetno z savescumingom,..  Sploh je težko uživat, ko špilaš za trofeje,.. mi pa prvi Nioh ni dosadil do postgama(po težavnosti rata ene par dlc misij prfuknjenih),.. Mislim pa da DKS1 RE ne bom nikdar res platinumiral,.. orožja, oklepi na istem characterju,.. Jao,.. bolj me moti da vsi oklepi in železo izgledajo kot brušena plastika,..(Skoraj me je prijelo da bi Switch nabavil,.. ker izgleda pravilneje. Totalno so zasrali z lightning enginom,.. Zato komaj čakam na PS5, da spet zaigram en res lep Souls špil)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 8. 6. 2021 at 16:22:

Mene ful ful zanima, kaj o špilu poreče folk, ki je PS4 Ratcheta (imo povsem upravičeno) ful skritiziral :)

 

Ima pa špil res epic ocene čist povsod, wery nice!

 

Malo offtopic, ampak ravno spilam Ratcheta na PS4. Sem velik velik fan originalne trilogije s PS2, in mi po eni strani remake dogaja, po eni pa ne. Se mi zdi da so dobro zadeli filing starejsih spilov (na tem mestu moram dodat da tistih na ps3 nisem spilal), torej glasba, orozja, pac nek tak ze malo nostalgicen obcutek. Po drugi strani je pa kar lahek, humor je ful bolj beden kot prej, pa vse je nekako bolj meh. Watered-down verzija tastarih, tako nekako bi se izrazu.

 

Definitivno mi pa v lajfu manjka takih spilov, ta zvrst ratchet/jak mi je imba. :)

Povezava do prispevka

Ratchet & Clank Rift Apart has 47 Trophies (1 Platinum, 3 Gold, 7 Silver, 36 Bronze)

Estimated trophy difficulty: 2/10

Approximate amount of time to platinum: 10 hours (this rating assumes you watch all cutscenes)

Minimum Playthroughs: 1

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 minuto:

Koristim lanski dopust in igram igrico. Zaenkrat fino, a imam tudi kritike. Javim

 

evo top, komaj čakam mnenje brata-hejtera 2016 verzije :D 

 

čeprav ti boš v vsakem primeru drugače gledal tudi na Rift Apart, ker si tak fan OG PS2 naslovov, ki jih jaz niti od daleč nisem videl

Povezava do prispevka

Ne vem, če Smetana teza drži v tem primeru. Ratchet 1 mi je mojstrovina, dvojka in trojka v redu, Gladiator všeč. Niti približno nisem hater, ampak dejstvo je pač, da od trojke dalje Ratchet nima nič novega za ponudit. Je fajn za preigrat, lepo relaksiranje, sam ne vem, za ocene 7+ pa mora igra tudi kaj več ponudit, kot da je enaka kot tretji del 18 let nazaj. Drugače nimam beefa z Insomniaci, tudi Spyro in Sunset Overdrive sta mi fajn, more power to them, sam ričet se jim je prežgal :D

Povezava do prispevka

ja sej razumem, sam hecam se mal ker sm nekak pričakoval tako oceno od tebe

men so ti spiderman, ričet pa days gone in slični špili definicija fun casual špilov v katerih zlo uživam in tut rift apart komi čakam da začnem igrat

sam pol pridem pa na forum pa sam 6ke po faci :D

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 2 minutama:

men so ti spiderman, ričet pa days gone in slični špili definicija fun casual špilov v katerih zlo uživam in tut rift apart komi čakam da začnem igrat

 

jst si tud to vedno vedno VEDNO želim, ampak mi potem nikdar ne rata :D Vedno znova sem hyped nad sonyjevimi eksluzivnimi AAA vrtiljaki, ma na koncu sem še vsakič razočaran. Ne vem, preprosto se začnem dolgočasit, uno igram 1 uro potem imam pa dost.

 

Pa bi FUL rad užival, to so definicije špilov, ki jih dajem na polico - single player, celostna izkušnja brez perpetual dlc-jev, vsak nov del je zgodba zase in ni samo evolucija tipa pretepačin in športne igre, že v štartu gre za "final verzijo" itd - me se ne morem prisilit, da bi zares užival.

 

Preprosto sta mi dva razreda vmes med AAA vrtiljaki tipa

 

God of War

Uncharted 4

Horizon Zero Dawn

TLOU 1 in 2

 

ter na drugi strani

 

Ričet

Spidermon

Gays Done

Sushimama

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...