Skoči na vsebino

[PS5] Ratchet & Clank: Rift Apart


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 3 urami:

Edino kar malo mori v celi zgodbi je to, da PS5 za razliko od xboxa ni sposoben odajati pravega RGB ali crhoma 444 signala pri 120hz v 4k, in pri 120hz spremeni signal v 422. Koliko to vpliva na kvaliteto slike je sicer večna debata, ampak vseeno pusti kisel priokus. 

 

Drži, to je pač strojna omejitev Sonyeve integracije HDMI 2.1, ki je omejena na 32 gbps in jo Xbox nima, saj zmore "polnih" 40 gbps. Mene je motilo tudi, da se ne da nastaviti 120Hz osveževanja na vseh igrah, kar bi znatno zmanjšalo input lag, kar se znova na Xboxu da. K sreči se je odzval LG, ki je z novim firmwareom dodal boost mode v game optimizer, ki dejansko počne prav to - osvežuje zaslon pri 120Hz, kar tudi na 1080p60 zniža input lag iz 14 na cca. 10ms.

Povezava do prispevka

Mene sicer tisti res minimalni input lag ne moti preveč. Bolj me skrbi koliko to dejansko poslabša sliko. Eni pravijo da nič, drugi pa da jo. No vseeno Ratchet v fidelity mode kljub omejitvam ps5 še vedno izgleda brutalno lepo. Po mojem najlepša igrica, ki sem jo do sedaj videl na kateremkoli sistemu kadarkoli od začetka svoje gayming kariere. 

Povezava do prispevka

Obrno par dni nazaj. Res kul poletni spil, druga polovica pade, ampak da se mal vlece sem mel filing sele zadnjih 10-20% oz. po tistem, ko dobis weapon pred snajpo. Pred tem je dobesedno tok orozij da mi je blo carsko jih upgrejdat in delat raztur, par jih je blo res na polno uzivantskih. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...