Skoči na vsebino

[PS5] Ratchet & Clank: Rift Apart


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 9 minutami:

Ma jaz mislim, da tovrstni špili preprosto nimajo več publike.

 

Nostalgičen faktor ?  Ko so ti Ratchet, Jak in slični harali po PS2 smo ostali igrali Burnout 3, GTA San Andreas in God of War.

Otroci oziroma mlajša publika?  Nima PS5 in ga verjetno tudi ta božič še ne bo imela. Itak pa zdaj tamali igrajo Fortnite...

 

Men je ta novi Ratchet zanimiv samo z vidika tehnologije in se veselim DF analiz.

Če ne bi imeli publike, jih ne bi delali :). Sicer pa je odvisno, kaj bo ciljna publika. Remake je imel za ciljno publiko vsekakor mlajšo, dočim so izvirniki bili namenjeni tudi starejšim. 

 

Also lol@ko so Ratcheti harali po PS2, smo ostali igrali Burnout 3 in San Andreas. Jaz sem igral vse našteto BP :D 

 

@Weraziel ne vem, kako v casualnost bodo šli, ampak pri Ratchet & Clank 3 sem jaz pošteno scal kri. Ne vem, od kod ideja, da so to preprosti špili 

Povezava do prispevka

Najprej folk konstatno joka da ni nobene NextGen igre za igrat zdej pa ko bo tole verjetno 85+ igrca je pa vsem težko dat max 15€ za preigranje ker pač retail še vedno obstaja? Ajd seveda igra ni za vse, definitivno pa ni to niti približno ploščada ala Yoshi in Mario. Tole je čist lepo cartoony 3rd person akcijska pustolovščina.

Povezava do prispevka

folk tud mal pozablja, da se bo zdej na one huge špile a la next gen RDR in GTA čakalo še več let kot poprej, zadeve trajajo

 

mislim da nekateri čakajo samo na določene špile tip gta, gow, witcher,... 

Nasvet za tiste, ki se dolgočasijo doma -namest da jokaš kako nimaš nič za igrat greš več multiplayer špile igrat pa mine en mesec, dva meseca kar hitro. =)

Povezava do prispevka

jst itak sprobam VSAK single-player špil, ki ima nad 85 metascore (pa da ne gre ravno za Ubisoftova čreva tipa Far Cry in Assassins Creed, tega res videti ne morem).

 

Tko da igram praktično čisto vse zvrsti, vključno z random arkadnimi simulacijami avionov, survival strategijami, arkadnimi shooterji in beatem upi :D:D 

Povezava do prispevka

Jaz sem podoben kot ti, samo da je moja paleta malo manjša pa nekaterih, sploh azijskih zadev, se izognem na veliko, pa so kul špili, samo niso zame (Monster Hunter npr.). Isto sem Assasin's Creed nazadnje Black Flag igral, Far Cry pa 3+dodatek :D Ubi Soft špili slejkoprej isti ratajo

Pa tud indie špilov k so zakon je malo morje.

 

Res je da ne igram iger vsak dan, ampak vseeno igram dosti pa imam še vedno velik backlog.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

giphy.gif?cid=790b76116a1fb74ad932654562

 

Insomniac so trenutno najbolje organiziran dev team kar jih je. Pol leta po Moralesu lansiraš R&C, obenem pa delaš še na dveh nenajavljenih projektih,

In to z 250 zaposlenimi.

Sony je za 229 milijonov dobil ogromno.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Jaz sem čist uzival v prvem delu (ps4) in tudi prednaročil tega pri Jazbinšku...Astro mi je bil isto pure joy. Pokažem trailer za dvojko moji boljši polovici in prbije: a ni to bolj za otroke? Takoj sem ji pokazal kakšno škodo lahko naredi otroška roka faci. Nesjne.

Povezava do prispevka

baje je na normal, razen parih bossov kjer moraš dejanso paziti na metke, tako lahek špil da praktično ne moreš crknit :D 

 

Navedek

It's paced beautifully, with what might be a teasing difficulty for youngsters - I played on normal and found it a breeze, especially after the villainous but oddly similar-in-kind Returnal (bullet-hell, jump-dashes, grappling hooks, disintegrating lasers, little shiny things that burst out of enemies and need collecting, big and oddly static bosses lurking just the other side of a ledge - I digress!), but there are moments, especially against bosses, where you'll run very tight on ammo even with a solid aim, and good movement and concentration will become more important.

 

For adults it's exactly what you'll want, enough to suck you into a zen trance without ever forcing you to sit forwards in your chair.

https://www.eurogamer.net/articles/2021-06-08-ratchet-and-clank-rift-apart-review

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...