Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 minutama:

Kaj je pol smisel to igrat. Poglej si celoten skozihod enga souls veterana raje.

 

Jah, rad bi pač enkrat sam videl celotno zgodbo in okolje... kar nikakor ni niti približek tistemu, če pogledam na Youtube. Crkovati v nedogled pa mi pač ni fun, igre pa igram za zabavo. Niti ne občutim nekega posebnega zmagoslavja, ko bi nekega bosa premagal v 10, ampak čisto jezo, zakaj sem crknil 10x in že mislil obupat. Na sploh igram igre za zabavo in sprostitev, ne pa da bi se še tam moral živcirat.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

 

Jah, rad bi pač enkrat sam videl celotno zgodbo in okolje... kar nikakor ni niti približek tistemu, če pogledam na Youtube. Crkovati v nedogled pa mi pač ni fun, igre pa igram za zabavo. Niti ne občutim nekega posebnega zmagoslavja, ko bi nekega bosa premagal v 10, ampak čisto jezo, zakaj sem crknil 10x in že mislil obupat. Na sploh igram igre za zabavo in sprostitev, ne pa da bi se še tam moral živcirat.

 

Te čist razumem. Sam te igre so vse po vrst take da od tebe zahtevajo da igraš zelo previdno in se navadiš movesete vsega kar leze in gre v igri. Brez tega pač ne gre in če ti ni do umiranja, ter učenja iz tvojih napak, potem je edino kar ti ostane ogled igre na YT. Ker tukaj niso samo šefi tisti ki te bodo ubijali ampak dobesedno vse kar je v igri od navadnih zombijev, do pasti, strupenega močvirja, prepadov, komarjev... Če bodo pa pustili not world tendancy mehaniko tako kot v originalu potem je pa igra zapovrh vsega še vedno težja če umiraš v humana formi ker fašeš še dodatne še bolj zajebane in agresivne sovrage v PureBlack World tendancy. V soul formi imaš pa 50% manj lajfa :D

 

Se spomnim kako sem lepo pucal eno cono ki sem jo poznal že na pamet, pa se iz nič spawnata kar 2 PBWT Fat officiala ki sta me skurila na žaru v sekundi preden sem sploh lahko reagiral :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 27 minutami:

Bom počakal na vaše komentarje, če se bo dalo na nek "lažji" način, ker kot sem že omenil, aboslutno nimam živcev za crkovat 5-10-30x pri enem bosu. Po 5 crkotu bi jaz vse skup vgasnil, zbrisal in šel na pivo.

Drz se ti hello kitty adventure castle pa pust pravim moskim da se zajebavamo z DS

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 55 minutami:

Saj ni panike meni. Je več kot dovolj drugih iger za preigrati. Ste me prepričali, da ne bom niti poizkusil. Sem kupil kmalu po izidu GOTY Bloodborne, pa jo niti prav začel nisem, tak da nem šel 2x na led :D

Pa dej potrud se igrat vsaj ene 3 ure Bloodborne pa te mrbit vseen prime da bi igral take zadeve. Jaz sem do Demon souls več al manj vse igre igral na easy... Sicer bolj zato ker sem takrat res na polno še igral WoW in sem hotel sam na hitro skoz zgodbo pri ostalih igrah.

 

Tale video si poglej ki je super za novince v ta žanr.

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

niti slucajno, zadeva zgleda kot en faking fable, vse pobruhano z mavrico

 

vse je prevec clean, zgleda neverjetno umetno

 

da sploh ne zacnem o stokanju lika, ko zamahuje, naravnost kretensko

 

original je s svojo podobo pricaral obup in praznino, remaster mi cist prevec vlece na nek genericen 3rd person spil

 

mogoce se motim (UPAM, da se motim), ampak moj hype meter je prebil podn in se kar noce ustaviti

Povezava do prispevka

Jaz originala nikoli nisem igral. Ampak če ocenjujem z vidika današnjih iger in recimo Sekira (ki sem ga samo sprobal in pogledal par videov) in animacij... Se mi zdi igra full lesena. Ne vem kako se vam to zdi super ko pride do onega okostnjaka in on generično dvigne ščit on pa zamah in kill... Vse trdo, grobo... Brez neke tekoče animacije. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Jaz originala nikoli nisem igral. Ampak če ocenjujem z vidika današnjih iger in recimo Sekira (ki sem ga samo sprobal in pogledal par videov) in animacij... Se mi zdi igra full lesena. Ne vem kako se vam to zdi super ko pride do onega okostnjaka in on generično dvigne ščit on pa zamah in kill... Vse trdo, grobo... Brez neke tekoče animacije. 

bo skoraj sigurno spolirano do izida...

 

pa vedno bolj se mi zdi, da bodo Bluepointovci postali interni studio. Bi rad vidu kak izvirni projekt od njih, ne pa da so conversion majstri :D

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Po moje je tudi bolj ali manj koncana.. vec kot toliko ne moreji spolirat.. ma sej je ql.. pac jebiga.. ne mores primerjat z Sekiro itak je toliko let star spil, dejansko prvi Souls.. ce bi nekako modificirali to lesenost pol bi imo to povleklo za sabo cel kup drugih problemov za resevat in bi dejano morali naredit skoraj cel spil na novo, ne smao graficno ampak tudi mehanike likov in enemiyev, bossov ipd.. to bi bilo ze uno.. precej rizicno.. lahk obi zapallo ful, lahko pa precej razocaralo

Povezava do prispevka

Vprašanje je zlasti ali je ta reč, ki je pač PS3 igra, remaster gor ali dol, vredna 80 EUR. Glede na to, da kdorkoli je katerikoli Souls končal ali bog ne daj Sekiro, bo tole reč končal v nekaj dnevih, platina pa do dobrega tedna. PVP v tej igri je pač slab, sej bo zabavno tistih nekaj invejdov, ampak če ne bo novosti, bo to hitro mimo, malo bo zapolnilo nostalgijo in dalje na naslednjo igro. Kot že rečeno bossi so tukaj smešno lahki, gledano z današnje perspektive in jaz bom že vesel, če bodo spremenili item placement, da ne bo treba v 4-1 po magic ali enchanted Falchion, mimo tistih roller skeletorjev. Še sedaj se živo spomnem tisti del, malo si sicer trpel, ampak, ko si dobil tisti weapon je bilo nekako ko si dobil Drake Sword v Dark Soulsih. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 23 minutami:

Ne vem čemu se folk pritožuje, da je remake izgubil temačnost originala. Men se ne zdi.

Res, da je vse bolj barvito in pompozno, samo po moje se še vedno dobro čuti tesnobo in evil vibes.

Jaz zgornjega videa sicer nisem gledal, sam težko je opisat, kako depresiven/apokaliptičen/melanholičen je bil Demons Souls ob svojem izidu. Prav uno, da bi si šel iskat vrv in v klet lurkat za proper trdne tramove level melanholije

 

Tako da po mojem mnenju, bi moral remake graditi na tem. Ne moti me boljša grafika, itak, pač pa si želim, da bi gradili na tisti melanholiji. Tole mi ima bolj Team Trico vibes (mimogrede, a si že igral Last Guardiana? Upam, da se zavedaš, da je zate res must play)

 

Zato mi je Tony Hawk 1+2 res top remake. Ker v nulo zadene feelse izvirnika in jih pripelje v leto 2020. Kljub temu da spremeni ogromno zadev, vse posedujejo "duh izvirnika"

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

Ker za 40 EUR, ajde, naj ti bo, ker so soulsi, se zadovoljim z grafično in UI spremembo... ma za 80 EUR... pa še za PS5 day1 title, naj se malo potrudijo za kaj več.

Heheh

 

Ko berem to swm ful vesel, da nisem se igral spila.. oz da ne stekam sistema in imam tako dobrega spomina, tudi ce bi ga igral npr. Tebi bo res btw

 

Glede bossov pa zna bit da imaa prav.. sam jaz ital ne stekam for in ziher me bo maraikateri jebal, dokler ga nw bom zastekal.. edino moral se bom vzdrzat po klicanju pomoci vas, ki ste ze preigrali , da mi ne povestw vse fore, kje dobit orozje iteme in kako porejpat bosse 🤣

Povezava do prispevka

Jaz predvsem upam, da bodo obdržali cheesing iz originala. Pač saj lahko v vseh Souls igrah na polno cheesaš, samo Demon Souls pa je res next level na tem področju. Pol sovražnikov lahko zbaitaš v prepade + magic class, kakorkoli je že poimenovan, je ultra cheese very easy mode :D 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 29 minutami:

Jaz zgornjega videa sicer nisem gledal, sam težko je opisat, kako depresiven/apokaliptičen/melanholičen je bil Demons Souls ob svojem izidu. Prav uno, da bi si šel iskat vrv in v klet lurkat za proper trdne tramove level melanholije

 

Tako da po mojem mnenju, bi moral remake graditi na tem. Ne moti me boljša grafika, itak, pač pa si želim, da bi gradili na tisti melanholiji. Tole mi ima bolj Team Trico vibes (mimogrede, a si že igral Last Guardiana? Upam, da se zavedaš, da je zate res must play)

 

Zato mi je Tony Hawk 1+2 res top remake. Ker v nulo zadene feelse izvirnika in jih pripelje v leto 2020. Kljub temu da spremeni ogromno zadev, vse posedujejo "duh izvirnika"

Jaz sem drugače Demon's Souls igral na PS3, samo ga nisem nikoli obrnu. Spomnim se vibesov, ki jih opisuješ, sam po tolk letih nisem več siguren ali je vzrok za ta vibe bil v planiranju devov, ali omejitvah hardvera (vse v paleti sive in rjave, ter pusti apokaliptični svet) :D 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče Dne, 18. 9. 2020 at 14:04:

Jaz predvsem upam, da bodo obdržali cheesing iz originala. Pač saj lahko v vseh Souls igrah na polno cheesaš, samo Demon Souls pa je res next level na tem področju. Pol sovražnikov lahko zbaitaš v prepade + magic class, kakorkoli je že poimenovan, je ultra cheese very easy mode :D 

mal dvomim, da bodo Bluepointovci tole pustili notri

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...