Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

Digital Deluxe verzija bo neverjetnih 89,99$/99,99€ :sick:

 

50384233902_53b1499128_h.jpg

 

Je pa na tej sliki razvidno da bo nadgrajevanje orožij ostalo več ali manj enako. Ne vem pa kaj za vraga so trije grains itemi? Pa močno upam da so tile itemi za deluxe folk samo takoj na voljo pri onem NPCju v Nexusu ostali jih moramo pa nafarmat...

Povezava do prispevka

Jop. Pač normalna cena za DS remake mi je 39,99 €. Razumem, kok je šlo truda v ta remake, ampak je pa bil praktično cel koncept, scenarij, dizajn pošasti, sveta itd. že narejen, tako da ... Pač realno je to 40 € game, ki jo prodajajo v Evropi za kok ... 80 €? 

Povezava do prispevka

Mnjah... je absolutno predrago in popolnoma izkoriščanje day one kupcev .... ampak v redu .... pač za MM in DSRemake bom pač požrl te nove cene. Na srečo sem tok za en drek v souls špilih, da bom toliko dolgo igral, da bo drugim špilom vmes že padla cena :P Sem razmišljal, da bi vzel še Destruction All Stars, ampak kolikor vidim nima local MPja, tako da mi je useless in bo itak prišlo v PS+ oz. bo prišlo kaj boljšega.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 minutami:

jeben digital edition REMAKE za 100 JEBENIH EUROV. O faking hell ej, če je to indikator, kam bodo šle ceno to generacijo, se bomo pa bolj brali v Retro kotičku naslednjih par let :D:D  

Al pa nehat dajat zbiralce praha na polico in jih ponudit ostalim klošarjem, ki kupujejo/mo potem ceneje in spet damo naprej nekoliko ceneje, pa je gejming naenkrat ne toliko drag in precej bolj dostopen :D

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 12 minutami:

Pri meni je ful enostavno. From Software = ne briga me cena, pa naj bo remaster, remake, dlc, premake whateva...

 REmake delajo  Bluepoint Games ne From tko da.... sej v osnovi je From ja, sem ne pricakovat From quality dodane vrednosti. Al pa FF7 stil spremembe spila. Deifinitvno je tole suh nateg v anus. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...