Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

Navedek

Demon’s Souls from Japan Studio and Bluepoint Games
From JAPAN Studio and Bluepoint Games comes a remake of the PlayStation classic, Demon’s Souls.” In addition to beautiful shadow effects and ray tracing, players can choose between two graphics modes while playing: one focused on fidelity, and one focused on frame rate.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 26 minutami:

 

Ves ta brutal power, pa še vedno zmore samo 30 fps:rofl:

 

Če misliš da boš na XSX videl 4K RT igre z 60fps se krvavo motiš. Faking AC: Vallhala ki po doslej videnem sploh ne zgleda impresivno bo sam 30fps...  Men je kul če nam dajo v vseh igrah opcije Grafika + RT vs 60fps mode. True 4K je itak bullshit. 4x več resursov gre za čist premalo vidno razliko. Sej na PCjih folk verjetno raje goni 1080P oz 1440P pa 60+ fps ko pa 4K komaj 60fps.

Povezava do prispevka

Hmm jaz se ne strinjam. Kar opazim 4k vs 1080p, tako da če ni ravno action hack & slash, kjer je vsak frajm pomemben raje izberem 30 fps true 4k. Tako da sem res upal, da bo next gen vsaj 4k 60fps zmogel. BI pa raje izklopil fake tracing, če bi se dalo.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 minuto:

Hmm jaz se ne strinjam. Kar opazim 4k vs 1080p, tako da če ni ravno action hack & slash, kjer je vsak frajm pomemben raje izberem 30 fps true 4k.

 

4K vs FHD itak. Native 4K vs fake 4K pa nikakor ne boš opazil če je kvalitetno narjeno. Še folk pr DF ma včas težave.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Bolj me zanima, če bo kaj novega, kak nov secret boss, kak nov item, malo boljši pvp, ki je za današnje dni preveč zastarel (pa se ga da abusat v nedogled). Ker sicer vse lepo in prav, ampak to pač igraš enkrat za premagat nostalgijo, maherji bomo platinirali na brzake, in to je to.

 

Samo upam, da mi ne bo treba tistega skeletona v 4-2 coni spet farmat dva dni za pure bladestone al kaj je že blo :D

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ma meni je cist hudo.

 

Ok tudi ce bo vec prostorja, sam vrhetno tudi naspeorniki ne bodo tako leseni.. pac remake je from ground up.. lahlo bodo kaj hudo zajebali lahko pa se bo lepo poklapalo in igralo

 

Ampak meni izgleda res hudo in sem cisto kupljen nahaypan tako da skoraj niswm vec objektivno kriticen

Povezava do prispevka

 

 

  

bitsurugi reče pred 14 minutami:

Bolj me zanima, če bo kaj novega, kak nov secret boss, kak nov item, malo boljši pvp, ki je za današnje dni preveč zastarel (pa se ga da abusat v nedogled). Ker sicer vse lepo in prav, ampak to pač igraš enkrat za premagat nostalgijo, maherji bomo platinirali na brzake, in to je to.

 

Samo upam, da mi ne bo treba tistega skeletona v 4-2 coni spet farmat dva dni za pure bladestone al kaj je že blo :D

 

+Mogoče boš tokrat doživel Scrap spear v vse svoji "veličini". To bo nekaj novega zate :P

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Ej videz je zadnja stvar ki nas lahko skrbi.... Gameplay je tisti ki mora biti v nulo približan originalu al pa vsaj Dark souls igram z dobrimi hitboxi, feelingom teže različnih orožij itd. Če bodo kle zajebal je vse ostalo zaman zame.

 

  

bitsurugi reče pred 2 urama:

Bolj me zanima, če bo kaj novega, kak nov secret boss, kak nov item, malo boljši pvp, ki je za današnje dni preveč zastarel (pa se ga da abusat v nedogled). Ker sicer vse lepo in prav, ampak to pač igraš enkrat za premagat nostalgijo, maherji bomo platinirali na brzake, in to je to.

 

Samo upam, da mi ne bo treba tistega skeletona v 4-2 coni spet farmat dva dni za pure bladestone al kaj je že blo :D

 

Pure Bladestone se ne strinja s tabo :P

 

Aja fak sej si napisal lol...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...