Skoči na vsebino

Jurassic World: Dominion


cin der

Priporočeni prispevki

spacer.png

 

From Universal Pictures and Amblin Entertainment, Jurassic World immerses audiences of all ages in a new era of wonder and thrills where dinosaurs and humankind must learn to coexist. Jurassic World is set against a global backdrop of diverse locations, with a sprawling story grounded in believable science and populated by distinctive dinosaurs, heroic humans, and cunning villains at both ends of the evolutionary spectrum.

 

 

Wikipedia

 

IMDb

 

https://www.firstshowing.net/2021/opening-scene-for-jurassic-world-dominion-chomps-its-way-online/

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Samo moment...

 

Filma, ki ju gledajo v Drive-In Cinema sta Ameriški grafiti iz 1973 in Flash Gordon iz leta 1980. Med njimi pa hara tiranozaver, ki so ga spustili po New Yorku itak komaj v drugem delu.

 

Mislim, v tem času je g. Hammond imel samo še načrte za Isla Nublar.

 

WTF?

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 16 minutami:

Verjetno moram pogledati drugi del ali ga lahko mirne vesti preskočim?

 

Je direktno nadaljevanje dogodkov iz Fallen Kingdom.

 

Po ogledu pa priporočam še tale uradni samostojni krajši filmček postavljen med Fallen Kingdom in prihajajočim Dominion:

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
SL4FKO reče Dne, 8. 2. 2022 at 21:17:

Samo moment...

 

Filma, ki ju gledajo v Drive-In Cinema sta Ameriški grafiti iz 1973 in Flash Gordon iz leta 1980. Med njimi pa hara tiranozaver, ki so ga spustili po New Yorku itak komaj v drugem delu.

 

Mislim, v tem času je g. Hammond imel samo še načrte za Isla Nublar.

 

WTF?

ja filmi despawnajo po letu ko so releasani in jih nikoli vec ne kazejo v kinu

Povezava do prispevka

No sem pogledal Jurassic world: fallen kingdom.

 

Bolj dolgočasnega filma pa še ne. Zadnjih 20 minut sem samo pospešil in ustavil pri normalnem času, ko govori Malcolm o posledicah.

 

Začetek filma je bil kar soliden, ampak v drugi polovici filma pa je šlo samo strmo navzdol. Se začenjam spraševat, če ne bo boljše da  Dominion raje pogledam doma in si prihranim karto in razočaranje z ogledom v kinu.

No saj bom prvo prej prebral splošna mnenja na mn3njalniku in redditu in iz tega ocenil če je vredno kino obiska.

ampak prav neverjetno je, kako tak potencial kot so dinozavri, genetika, raziskovanje uspejo zašušmariti z dolgočasnim podajanjem zgodbe in slabim razvojem karakterjev. Potenciala kolikor češ, ampak ne, dajmo delat nepotrebne neumnosti.

 

Sem še šel pogledat na yt :How It Should Have Ended za ta fallen kingdom in sem se tudi narežal, haha.

 

 

 

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 2 urama:

 

Aja. Nisem vedel, da če folk gleda filme iz 70-ih se tudi PRIPELJE Z AVTOMOBILI iz 70-ih in se tudi fa***** oblečejo tak...

 

neki je redneck pickupov, ostalo so dokaj novi avtomobili, eden je celo EV, se mi zdi

 

pac folk je v trenirkah/jaknah, a bi moral bit za drive-in kino v vecernih toaletah, al kaj

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

sicer sem pricakoval, da bo slabo, ampak

 

WHAT THE FUCK

 

cgi je ogaben, dinozavri izgledajo, kot da so made in china iz najbolj cheap plastike ($2 aliexpress offer), zgodba nima nobenega smisla, neumnosti se vrstijo brez prestanka ena za drugo

 

dinozavri niso vec dovolj, dajmo ufurat se neke neunicljive kobilice, fucking lol

 

pa dodgson, model izgleda kot tim cook, se njegovo pizdenje izgleda kot plesoci tim, biosyn pa kopija apple HQ

 

 

totalna katastrofa od filma in lep prikaz hollywoodove bankrotiranosti na kreativnem podrocju

 

grem se stotic pogledat JP1 in se delat, da ostalih pet filmov ne obstaja, da si popravim okus po temu govnu

 

 

 

 

 

 

 

NEVER FORGET

FGC2tFc.jpg

 

 

 

Povezava do prispevka

Ko misliš da nadaljevanje ne more biti slabše od the Fallen Kingdom.

 

No tale Dominion te spravi na realna tla.

 

2/10 - Neprebavljiv kup sr... - premalo poudarka na dinozavrih in razvoju dogodkov po fallen kingdom. Pa preveč poudarka na... ne-dinozavrskih stvareh.

 

Če bo nova trilogija bom gledal samo po pogojem, da bodo res res res dobre ocene, ker tole je res šlo močno navzdol zadnja 2 dela. Jurski svet (ta iz 2015) je bil še vsaj gledljiv.

 

Povezava do prispevka

Fak kaksne smeti so to, pricakoval sem katstrofo, ampak to je pa res bilo slabo. Imel sem obcutek kot da gledam nekaksnega hibrida med Jurassic parkom, James Bondom in Taken. Dinozavri so bili tam pac kot nek posebni ucinek v ozadju, ki sploh nimajo nekega resnega vpliva na nic.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...