Skoči na vsebino

Jurassic World: Dominion


cin der

Priporočeni prispevki

kola reče Dne, 19. 7. 2022 at 13:26:

Fak kaksne smeti so to, pricakoval sem katstrofo, ampak to je pa res bilo slabo. Imel sem obcutek kot da gledam nekaksnega hibrida med Jurassic parkom, James Bondom in Taken. Dinozavri so bili tam pac kot nek posebni ucinek v ozadju, ki sploh nimajo nekega resnega vpliva na nic.

Evo točno to sem jaz razmišljal, dinozavri so dejansko stranski liki/zgodba :D 

Povezava do prispevka

dominion je pet ur nostalgia baita in 0 minut zanimivih scen

malcolm grant pa satler nazaj

faking dodgson spet big bad pa nosi okoli neko anticno piksno kreme za britje ker jo je mel v prvem filmu

malcolm spet ponovi foro z baklo iz prvega filma

 

noro da ta zalost obstaja

 

aja pa cgi je bil neverjetno zalosten

tam ko blue laufa stran od star lorda v gozdu me je direkt odbilo iz filma kolk je blo grdo

Povezava do prispevka

Yeah....jest sem peljal otroke gledat v kino :D I knew it was going to be a waste of money, but the kids loved it :D Bolj mi je kul, da sem pol filma spremljal njune reakcije, pa kako sta občasno cviknila zaradi par jump scareov :D They had fun, it was worth it. Vseeno je za 10 in 8 let kul izkušnja na velikem platnu, četudi je Jurski park boljši, ampak je na voljo le na bogem 55 inčniku :D  As for me.....yeah, sem vedel, v kaj se spuščam, ko sem kupil karte.

Povezava do prispevka
magični kralj reče Dne, 30. 7. 2022 at 8:37:

noro da ta zalost obstaja

 

aja pa cgi je bil neverjetno zalosten

tam ko blue laufa stran od star lorda v gozdu me je direkt odbilo iz filma kolk je blo grdo

Jaz tega ne razumem. Za novega terminatorja sem po ogledu v kinu rekel, da ga ne bom gledal še 1x nikol. No, zadnjič sem kljub temu pogledal začetek in nehal po treh minutah. O fak, kako slab cgi, tam na plaži v baru in ko kaže future war. Računalniški krožek v osmem razredu. Saj ne, da sta T2 in Jurski park stara 30 let in dasta vse tole novo sranje gladko v koš.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...