Skoči na vsebino

[multi] Stray


gojc

Priporočeni prispevki

odigral prvi krog. pricakoval vec, upal na A Plague Tale efekt, sam ni blo ne. moti, da je za zakljucek dialoga drug gumb, moti, da ne mores prosto skakati po mapi, obup kamera v tight prostoru, ce v prvem delu mesta uzivas, v drugem ne vec tolko, slabsi questi, 'kopiranje' map. prekratko, premalo raznolikosti.

dobra ideja, carski macek, super atmosfera, zoom out med spanjem, zakljucek igre kot se sika, za ceno mesecne najemnine vec kot dober nakup. lohk bi bla 8, sam ni.

 

Spoiler

CesMeTO.jpg

 

3b54sFJ.jpg

 

ITsd2om.jpg

 

bq0nLtj.jpg

 

X99SDJI.jpg

 

ybo1iNu.jpg

 

mr2nIc6.jpg

 

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 55 minutami:

odigral prvi krog. pricakoval vec, upal na A Plague Tale efekt, sam ni blo ne. moti, da je za zakljucek dialoga drug gumb, moti, da ne mores prosto skakati po mapi, obup kamera v tight prostoru, ce v prvem delu mesta uzivas, v drugem ne vec tolko, slabsi questi, 'kopiranje' map. prekratko, premalo raznolikosti.

dobra ideja, carski macek, super atmosfera, zoom out med spanjem, zakljucek igre kot se sika, za ceno mesecne najemnine vec kot dober nakup. lohk bi bla 8, sam ni.

Podpis pod vse.

Very Cute/10

 

@GalkoTole nikakor ni na nivoju Edith Finch, ki ji sam dam 8.5/10. Stray je solidna mainstream 7/10.

 

Also

FYM4FoiWAAInTrS.jpg

Prvi :P

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Tudi jaz končal. Fajn zadevica, dasiravno ne vrhunska. Kul setting, unikatnost, posrečeno casual. Manj pa se mi je dopadla glasbena podlaga, pa proti koncu se mi je malo vleklo. Če bi moral dati oceno, je nekaj med 7 in 8 povsem zasluženih imo, predvsem zaradi atmosfere.

Povezava do prispevka

Lol še vedno nisem niti taknu igre od prvega dne naprej... Hades me enostavno ne izpusti iz krempljev. Men se zdi da je 3/4 hypa tele igre zarad mačke tbh. Dejanska igra pa res nič posebnega. Kdor pa bluzi da je GOTY materijal je pa hardcore ljubitelj mačk... ;) 

Povezava do prispevka

Jaz sem pričakoval dost malo, sem pa dobil simpatično "vzdušnico". Gameplay je globok ko ostale klasike tega žanra ala TLOU, se prav bolj samo sebi namen, najbolj kisli so mi hotspot skoki, maček si jebo te, nek Assassins Creed stil skakanja bi bil ful bolj primernen. Mi je bila pa dost zanimiva zgodba in zgodbe robotov, da sem preklikal vse dialoge in prebrskal vsa stanovanja, kafane in trgovine, ki so mi prekrižali pot.  Proti koncu se nisem ukvarjal z vsem spomini, vseen sem jih našel tam 80%, končal pod 5 uram, Je bolj igrica kot igra, da to primerjaš s Hadesom moreš bit mal Gatsu pač jebi ga. Za đabe igro v PS+ paketu je super, drugač je tam ~15€ materijal.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

O ti pizda podla :D :D

I mean, he is not wrong. Last of Us je med streljačinami nekje na nivoju Call of Duty špilov, kar ni nič narobe. Za zahtevne ljubitelje streljačin je pa malo preveč osnovna izkušnja, sploh da bi več kot enkrat igral 

Povezava do prispevka

Meni je imel TLOU 2 naravnost KRALJEVSKI filing streljanja. Uno res si začutil vsak shot, mega uživantsko ga je pokalo in grmelo. Meni enih boljših shooting izkušenj sploh iz ps4 generacije.

 

No je pa res, da imam 75 inč TV, dobro ozvočenje in orjaškega kurca v hlačah, ki je zaradi bolezni večino časa trd.

 

Povezava do prispevka

Kva pa je? Bl počasen Uncharted z manj metki in boljšo zgodbo. TLOU2 pa še nisem imel šanse igrat

 

@Vučko3 primerjam kako delajo različne sete kjer se streljaš in/ali skrivaš, pa isto kot v CODu hitro umreš če se ne držiš tega kako bi oni radi, da ti igraš.

 

Pa ne bo kdo narobe razumel, sej je zabaven za igrat, samo po vsemu temu hypu okoli prvega dela sem pričakoval več. Že samo če bi umetna pamet bla boljša bi lahko blo not manj nasprotnikov v strelskih obračunih pa bi blo zanimivo, v primerjavi s Halo špili tu ni nekega izziva. Uncharted 4 lahko odpustim medlo zgodbo, ker je špil narejen kot akcijski film in tak deluje. TLOU te pa drži za roko in se stalno dogaja, da te nekaj butne ven iz 'iluzije'. Npr. Tam kjer ubijejo Tess, sem se streljal po celi bajti in slučajno prišel nazaj do njenega trupla. Nobenega risponza, ko si pa en balkon višje pa takoj neki "oh no".  Al pa da pri snajperju ne morš not vržt granate/molotovke, da ga na tak način prej ubiješ. Špil te noče nagradit s pametnimi odločitvami, to mi pa igranju takih špilov ful ni všeč. "Tko kot smo si zamislil, tko bo" ni neki kar mi dogaja, razen če je ostalo na visokem nivoju.

 

Kar se gameloopa tiče Days Gone >>> TLOU.

Povezava do prispevka
Navedek

Elsewhere in the news, mods have been taking over Stray. There are now options to play as a dog (which my canine pal The Captain and I are both thrilled to see), Garfield or even as CJ from GTA San Andreas (yes, actually).

 

Aja pa abeceda je razvozlana...

srray-code.jpg

 

https://halfglassgaming.com/2022/07/heres-a-list-of-every-chapter-in-stray-with-names-translated-from-the-in-game-code/

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...