Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

keba reče pred 3 minutami:

A demo je samo za ps5? Al je tudi za pc pa ps4?

 

Zaenkrat je samo za PS5 kasneje tekom pomladi pride še na ostale platforme.

 

tomazek reče pred 34 minutami:

Kaj pa demo sploh nudi? Na hitro sem nekaj slišal, da nič streljanja in podobnega... Samo delni prikaz ambienta in vzdušja?

Sem igral 10 minut zjutraj in začneš v ječi in iščeš pot ven. Je pa bilo rečeno da ne bo nobenega combata. Verjetno je podoben demo kot za RE7 ki tudi ni imel nič combata ampak samo raziskovanje in par ugank.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Upam, da bo čimmanj streljanja. V sedmici najslabši del igre. Tukaj bo pomoje itak izboljšan, samo vseeno si želim, da bi ga bilo lih dovolj za zadovoljit trigger happy fane, ne pa preveč 

 

S tem se ful ne strinjam :)  Če hočeš horror brez orožij, lahko igraš fenomenalno Amnesio ali SOMO, lahko igraš Alien isolation, lahko igraš Outlast in verjetno še kar dosti robe. RE je bil pa vedno o reševanju zombi situacije s puškami, pištolami, bombami in uziji. In na Capcomu je, da ta koncept uspešno prenese v FPS prespektivo, ne pa da naredi še en napol run and hide horror špil. 

 

Ravno zaradi tega so meni old school RE-ji >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RE 7

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

S tem se ful ne strinjam :)  Če hočeš horror brez orožij, lahko igraš fenomenalno Amnesio ali SOMO, lahko igraš Alien isolation, lahko igraš Outlast in verjetno še kar dosti robe. RE je bil pa vedno o reševanju zombi situacije s puškami, pištolami, bombami in uziji. In na Capcomu je, da ta koncept uspešno prenese v FPS prespektivo, ne pa da naredi še en napol run and hide horror špil. 

 

Ravno zaradi tega so meni old school RE-ji >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RE 7

 

Točno to sem imel v mislih, ko sem prebral Ćamirov post. Ufff nebroj je horror iger brez streljanja... Veliko, veliko več kot streljaških.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 minutami:

Ravno zaradi tega so meni old school RE-ji >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RE 7

+1 kolikor je šel RE4 preveč v Rambo mode je šel RE7 v full pička mode.
balance.gif

Pa protagonist, ki ga igraš bi pomoje irl pisal gejming članke z naslovom Kratos bi moral biti ženska!

Povezava do prispevka

A sem spregldeal al ni bilo nič pogovora o RE:Verse?

Navedek

This online multiplayer title was created as a thank you to fans for the 25th anniversary of the Resident Evil series. Available for free to purchasers of Resident Evil Village

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Mislim, da je @amnesia igral DLC-je, tudi sam se priporočam za mnenje 

 

neka povprecna zalost, ce se prav spomnim

 

en dlc je nonstop streljanje v tistih jamah, drugi pa neko cudno melee fajtanje

 

obema je skupno to, da imata povsem drugacen pacing kot osnovna igra in da sta zelo kratka

 

po moje ok, ce preigras re7, si zelis se vec tega okolja in gres direktno v dlcja, kot samostojno preigranje (ce si re7 koncal leta nazaj) sta pa bedna

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 urami:

In kaksen je demo, kaksna je grafika?  

 

Jaz bom probal kasneje

 

 

 

Mah kaj pa vem. Grafika mi ni prelomna, povrhu vsega se mi megli slika ob hitrejsih obratih kamere, kot da ne nalozi dovolj hitro tekstur. Ce je to problem je kar pateticno za tako linearen spil.

 

Kar se pa ostalega tice, pa je itak tezko ocenit. Zalost je to, da pocasi prepoznavam recept teh resident evil iger. Mas neko glavno main sobo, potem pa zgoraj in okoli prostore z ugankami, da lahko odpiras druge prostore. Vmes te lovijo badguyi. Una polcijska postaja pri RE2 in v sedmki je isti stos.Tale demo je to plus malo spominja lokacija na Amnesio.

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...