Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Tole bo day 1 zame, nisem igral RE že od štirice, tale mi ima osebno res hud setting hngg. Kar se tice vizualne podobe, pod crto odlicna, se posebej na proper hdr zaslonu, edinole v maiden demu mi je sla malo na penis nekonsistenca kvalitet tekstur, nekatere so bile hudo detajlne, nekatere zmazan blob, upam da spolirajo to...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Očitno proper stuff tudi vse large women fetišiste :D

 

Resident Evil Village: Lady Dimitrescu Cosplay Sees 6′9″ Olympian Slip Into the Shoes of the Mistress

 

https://www.dualshockers.com/resident-evil-village-lady-dimitrescu-cosplay-6′9″-olympian/

 

Bejba ima malo več kot 210 cm, m m mmm, očitno danes in še nasledniih 82 let jaz kuham kosilo :D

 6′9″ je približno 206 cm, pa še to je verjetno pretiravanje.

Povezava do prispevka

Drugace res no...To zna trgati sliko da bo veselo. Nevem zakaj ne butnejo dol resolucijo ali pa furajo dinamicno, 1440p bi moral sfolgat tole v 60fps imo, ne vem kaj silijo ta native 4k... Pa ta timed demo, 30 min ob dolocenih urah na dolocene dni, vsaka regija po svoje lol. 

uredilo bitje Perza
Povezava do prispevka

Vglavnem demo se da prelovdat že,.. Problem je da je prblž čez dva dni in samo za pol ure,.. Ne vem zakaj delajo te blesave omejitve,.. Potem pa še en demo 2gega marca omejen na eno uro,.. Kwa se to grejo,..Mah tako so me razjezili da bom kar počakal na ves DLC in čakal na težke popuste.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Nisem igral RE7 (ta je bil prvi prvoosebni, right?), samo a ni blo tu na mn3njalu precej pljuvanja tega špila, češ da je bil kritiško orenk precenjen in da ni na nivoju najboljših tretjeosebnih REjev?

 

Sicer mi okolje in trimetrske thiccccc vampirske tete delujejo bolj zanimivo kot tista kmetavzarska domačija iz sedmice :D

Povezava do prispevka

enim je bil RE 7 ful všeč, drugim ne. Jaz žal spadam med slednje; veselje mi je totalno zjebala forsirana "cinematičnost" v obliki bežanja in skrivanja pred nerazumljivo nesmrtnimi nasprotniki. Tko ful velikokrat ne veš, ali lahko streljaš nasprotnika ali ne ; en moment jih lahko streljaš, potem pa kar zaseka nek kao skrivalni del in kar naenkrat metki več ne delajo dmg-ja, ya ya zdej se bomo pa mal skrivali ya, wtf. To mi ful ni všeč, že v Evil Within 2 so me te skrivalno/bežalne sekvence odbijale, v RE 7 so pa še bolj ekstremne, ker se pač prepletajo s "klasičnim" RE gameplayem. Plus hillbilly scena mi je <<<<<<<<<<<< proti zombičem.

 

glih zaradi tega se ne upam na hard nahypat za RE VIII; precej bolj sem napumpan za RE 4 R.

Povezava do prispevka

Sploh ne razumem o kakih skrivalnih delih folk tukaj govorite,.. A to da se izogibaš Staremu ki se regenerira,.. in dobesedno en posnetek ko se izogibaš stare babe?? to je prva ura špila,.. pol je pa več ali manj obična streljačina,.. Ne spomnen se več ker nazadnje sem igral End of Zoe dodatek kjer s pestmi razbiješ vse,.. in si itak OP od prve sekunde

Povezava do prispevka

Kar konkretne bučke se tukaj prodajajo kot kritike RE VII - v dvojki je ene 10x toliko bežanja pred nesmrtnimi sovražniki kot v sedmici. 


Odlična igra sicer, priporočam in jo imam v zbirki. Prav tako Evil within 2, ki pa je še boljša - pri meni eden top survival hororjev poleg RE 4.

  • Račka +1 2
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...