Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

To je relativno. Pač seveda je tisti, ki prvi obrne, za trenutek na piedestalu 

 

Sam so situacije, ki sfukajo razmerja

 

Npr. da se nekdo zraven igrice fotografira z res hudim bulgom v hlačah, pa da se vidi, da ni nogavica

 

Gladko postane jači, pa če je prvi še tako hitro obrnil igrico

Povezava do prispevka

Jaja vse he ralativno tudi tisti ki nima familije in sihta lahko prej obrne kot nekdo ki more vzet dopust ipd..

 

Sam jebiga..  ce vse relativiziramo ne pridemo nikamor.. pac tiati ki prvi obrne je najjci, isto je bil zdej najjaci David un pika.. jaz bi se tzdi lahko izgovarhal da me je za vikend picka pkoli stala.. sam jebiga tusti ki je priprqvljen vec zrtvovat he najjaci in caw.. to je moja filozofija

 

Drugace dobra fora 🤣🤣

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Odkar so izmuslili igrice je bil vedno najjaci tisti ki je prvi obrnil.. drugi najjaci je tisti, ki ima high score, tretji tisti, ki nardi speed run rekord, cetrtu tusti ki nikoli ne umre.. to sp zgodovinska dejstva kot bi reku Mefisto

Model uradno v prvem skozihodu pobere dve kanti

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 42 minutami:

Sem pofiksal.

Ma ni to da nimaslajfa je sam izgovor.. to je isto kot da reces Ronaldinhu, da je najjaci v nogometu ker je nonstop treniral nogomet in nima lajfa.. to da nimas lajfa je ponavadi izgovor tistih ki pac... vrsto razlogov.

 

Vsak si vzame cas v lajfu za to kar zeli in ga veseli

 

Za nekoga je to da nimaa druzine, da nima lajfa za druge se lajf konca ko dobis druzino.. to je odvisno od posameznika in vsak ve zase ce ima lajf al ne.. ce mu pase bit doma v kleti od mame al hodit na mondabe crem de la vrem prureditve in socializirat vsak vikend

 

Sicer pa zame ze ce smo pri tem, zame ima dosti manj lajfa nekdo, ki ima vse platinirano kot nekdo, ki si vzame teden, wikend casa whatever pac, da obrne igrico prvi. Mislim platine vzamejo ogromno vec casa ze ce smo pri tem. To je cista logika, ki se he nebi niti Mefisot sramoval na sodiscu. 

 

Tako da ce mislia srat z no lajferji, mislim jaz tega be bi nikoli vrgel vem, ampk ce mislis zacni prvo pri platinasih na tem forumu

 

 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 2 urama:

Če imaš v RE igri plus metkov, da lahko flase razbijaš pol je neki narobe :)

Jaz se sem se v vsakem RE delal knife only rune, tak da IDK. BI z veseljem streljal flase. In ja neunicljive flase so bad. Ko bi vsaj lahko potem to pobral in vrgel, insta death vsega na zaslonu.

Povezava do prispevka

Drgač s tem da je hitrost obračanja špila močno povezana z respectom in powerjem se čist strinjam, to je dosti obče potrjena hipoteza. Se spomnim v srednji ko sem jaz delal neke poglobljene raziskovalne playthrouje, bral jokerja, se ful pogovarjal o špilih s sošolci itd.. potem sem pa do 22 leta fukal samo debele šuge, pa še to samo mrtvo pijane pobrane nekje na ulici in z vonjem po Slast pizzi z majonezo iz gobca. Mefisto Lizzard, ki je že takrat čakal na znižanja, pa še to ne. 

 

Po drugi strani si imel pa kolega Redina ki je vsake toliko prišel na hitro obrnit Tekken 3 na PS2 v kleti v bloku je pa pofukal cele Vevče pa še pol severne Italije. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

Ma ja itak.. pac to je ko v lajfu.. eno je kdo picko pofuka prvi, ko jo veckrat, kdo najboljse in kdo jo zadnji 🤣🤣🤣 sam pac uni ki jo prvi kot klinac se vedno malo bolj vpise v anale 🤣 

 

Jaz se itak zajebavam malo..

 

Malo pa mi je tudi gusht se dajat kdo bo prvi.. pac zabava me.. mq ni da ki resno mislim kdo je najjaci, sam tako malo za fuknit challenge na mizo.. lahlo bi tudi stavli pare 🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma donro jaz sem se tudi speenil, zdaj splih ne igram naprej, ce m iigra ni vsaj tam za 80 85

 

Drugace a pac rusham odvisno kolko mi je dobra zgodba, ce mi je igra res top tudi jaz ne rusham neki.. ampak to je redko.. aicer si pa za raziskovanje malenkosti in lora ipd vzamem cas v novih skozihodih, bodi si na visji tezavnosti ng+

 

To mi je ql dq vsako krat odkrijem kaj novega.. kot kaksen hud filem ko ga gledas veckrat in ti je vsako krat nolj jasno al neki

 

Ce pac ni ql ne boli k ce stekam al ne.. ni dq ki morem stekat vsako glupo foro v lajfu

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ma ni to da nimaslajfa je sam izgovor.. to je isto kot da reces Ronaldinhu, da je najjaci v nogometu ker je nonstop treniral nogomet in nima lajfa.. to da nimas lajfa je ponavadi izgovor tistih ki pac... vrsto razlogov.

 

Vsak si vzame cas v lajfu za to kar zeli in ga veseli

 

Za nekoga je to da nimaa druzine, da nima lajfa za druge se lajf konca ko dobis druzino.. to je odvisno od posameznika in vsak ve zase ce ima lajf al ne.. ce mu pase bit doma v kleti od mame al hodit na mondabe crem de la vrem prureditve in socializirat vsak vikend

 

Sicer pa zame ze ce smo pri tem, zame ima dosti manj lajfa nekdo, ki ima vse platinirano kot nekdo, ki si vzame teden, wikend casa whatever pac, da obrne igrico prvi. Mislim platine vzamejo ogromno vec casa ze ce smo pri tem. To je cista logika, ki se he nebi niti Mefisot sramoval na sodiscu. 

 

Tako da ce mislia srat z no lajferji, mislim jaz tega be bi nikoli vrgel vem, ampk ce mislis zacni prvo pri platinasih na tem forumu

Dej ne stoj filozofirat. It was a joke. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 1 uro:

Pri meni je tako, ce mi spil ne dogaja ravno, ga bi rad obrnil cim prej (ali pa sploh ne, ce je res slab). Ce mi je dober pa si zelim igrati cim dlje in uzivati.

Ma zelo je odvisno od špila, včasih si tudi za TOP igrico želiš, da bi je bilo enkrat že konec

 

The Last of Us 2 mi je recimo top - Ćamir beležka 9/10 - ampak zadnje chapterje sem rushal (in to obakrat, ko sem igral! :D

 

Pa kak Red Dead Redemption 2, tam sem na eni točki začel samo rushat proti koncu, ker nisem mogel več 

Povezava do prispevka
raveer reče pred 3 urami:

Jaz se sem se v vsakem RE delal knife only rune, tak da IDK. BI z veseljem streljal flase. In ja neunicljive flase so bad. Ko bi vsaj lahko potem to pobral in vrgel, insta death vsega na zaslonu.

To je prvo kar sem opazil,.. Mislim halo,.. Isto kot so iz RE3 re vzeli ven eden bolj kul dismemberment modelov in animacije vsega kar ni 2 metra pred tabo so tm  8 fps,.. ne vem kaj camcom dela z tem enginom,.. sekakor se mi zdi da je vse bolj lame.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...