Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 41 minutami:

Meni je kul, da ima vsak svoje stališče, sej je prav tako. 

 

Souls in ''meant to be played'' je tako... sicer se lepo sliši, ampak se pozablja, da zelo malo folka (tudi tukaj med nami) je šlo čisto popolnoma BLIND čez igro, brez raznih wikijev, uber buildov ter Drake Swordov. Pol pa naj dvigne roko tisti, ki je šel v soulsih čez vse bosse, ko je prvič igral solo, torej brez coopa. Ker coop, ko ti pride beli fantom ali dva je EASY MODE. Samo mimogrede to omenim, ker se pozablja na te stvari.

 

o/

 

Vse From špile popolnoma na blind, brez MPja, pure offline. Ves help, ki sem ga uporabil, je bilo spraševanje tukajle na forumu.

 

Top 3 gaming izkušenj u lajfu IMO

Povezava do prispevka
gojc reče pred 54 minutami:

To jokanje nad inkluzivnostjo je totalno prozorno in po njej kličejo modelčki, ki jim fizično nič ne preprečuje igrati igre.

 

ne samo to, pod vsakim takim clankom/twitter postom je bilo spodaj vedno cel kup ljudi s posebnimi potrebami, ki so se smejali tem idiotom v glavo

 

folk z eno roko, folk, ki rabi posebne kontrolerje in tudi folk, ki enostavno ne zmore igrat fromovih iger in ne jokajo zaradi manjka EZ mode-a

 

filmskega kritika, ki je pogledal 3 filme, nihce ne bo resno jemal

 

zakaj se potem resno jemlje te jebene brainlete, ki iger vec kot ocitno ne marajo (vec kot ocitno jih niso zmozni igrat, niti se niso pripravljeni kaj novega nauciti), se pa zelo trudijo, da bi se industrija iger prilagodila njim?

 

opisovalci iger right now:

 

 

 

Povezava do prispevka

Jem itak počakal PS5 in tam igral, ampak bi v vsakem primeru počakal na Mnenjalnik opise. Namreč špil dobiva kar dosti mešane ocene, vse od 6 do 9. Ker mi je sumljivo, saj če bi bil že "samo" dober, bi zaradi črednega hype nagona opisovalcev morale padati same 9 in 10ke. Ker se je o špilu mega govorilo in vampire lady pozna vsak, ki ima za internet. Pa temu ni tako, na Metacritic ima 84. Pa edini opisovalec na EG, ki je še vreden pol kurca, Vicky Blake, špilu niti Recommended ni stisnila. Hm.

 

Baje je glavni problem, da špil začne res na hard, uno 10/10 goty, pol pa FUL izgubi tempo in se dramatično poslabša pa zgodba se zakisa. 

 

No javite pa vi povejte, kako je v resnici :) 

Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče pred 8 minutami:

yup, pošljejo jutri. EDIT danes so me klicali, ker niso videli mojega nakazila. Želeli so vedeti, če sem že plačal ker jutri pošiljajo.

Kam so ti pa poslali trr? Ker jaz ne najdem v mail sporočilu njihovega trr.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

ma ja ma zame 12 ur casual igranja pomeni da bom obrnil do nedelje zvecer, ce ne pride kaj vmes.. kaj ces samo da prizges playstation grejo 2 ure, igras malo vec ce spil vlece in grejo 4 ure na dan takoj, sploh na vikend izida

 

v glavnem tezavnost bom dal na hardcore to sem ziher

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

IP hacked & doxxed, print screened & sent to ženin mail iz welcum.at naslova, skupaj z linkom na https://www.instagram.com/p/CNdknBGBaih/?hl=en

 

edino kar boš ti tipal čez vikend so bule na faci, prjatu

 

lahko mi pa pošlješ pol bitcoina na ZS

Hacked bye Matic "Galko" Šilc 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 24 minutami:

Mene pa so zdaj klicali z Gamecentra, če mi pošljejo igro :D Baje raje preverijo, ker imajo izkušnje, da si ljudje znajo premislit in potem pošiljke ne dvignejo... še posebej, če je bila bolj zgodaj prednaročena.

Če boš res prodajal dalje, vzamem 100%.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 50 minutami:

Sem za hec čekiral cene kartic RX in RTX30X0 in sem vesel da nisem več PC gamer lol.

Zato pa stane en returnal 80 evrov +imaš na konzolah ponavadi downgrade grafike.

uredilo bitje nekdo
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...