Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Jaz pa sem popizdeval tam v 2. Delu ker... uno v prvem delu una napetost mi je ql.. ma uno drugo neki jump scare temni oski prostori ala P.T. mi grejo res ultra na k.. v glqvnem uni Benevento he meni bil res scary annoing

 

Dobro ko setas po vasi tu pa tam.. sam uno Beneviento al Benevento koj kurqc uno mi je... zqradi takih scen sovrazim grozljivke.. in tega je bilo v 7 vec 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

Kak pa igra laufa z RT on na PS5? Kolikor sem vidu v DF videu igra več al manj konstantno drži 60fps? Pa upam da je 3D zvok podobno hud k v Returnal. Tist mi sploh ni blo za igrat brez slušalk, da ne omenjam nore DS implementacije.

Ma RT... ves kako je.. hehe

 

RT ne opazis in da ni vedno 60 fpa niti hehe

 

So pa trenutki v dolocenih delih al pri bossu ko dropne in se opazi malo zato imam jaz raje RT na off

Povezava do prispevka

  

bigboss82 reče pred 5 minutami:

Ma RT... ves kako je.. hehe

 

RT ne opazis in da ni vedno 60 fpa niti hehe

 

So pa trenutki v dolocenih delih al pri bossu ko dropne in se opazi malo zato imam jaz raje RT na off

 

 

Ti verjetno vidiš tud sam preskok v grafiki med PS3/X360 in PS5/XS  vmes pa ne očitno :D 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ja zvok je malo tako ampk ni slab.. sicer prostorski je ql ker tocno ves v kiri smeri je nasprotnik.. koluko dalaec pa slabse.. pomoje se jih slisi prevec na dalec, predobro.. je pa ql zvok.. ko dam na pauzo so neki glasovi in prav me prelisici mislim da se na hodniku neki cuje, da moj brat beki razbija.. vedno me zajebe ker je tolk realno

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

  

 

 

Ti verjetno vidiš tud sam preskok v grafiki med PS3/X360 in PS5/XS  vmes pa ne očitno :D 

Ma ne vem jaz vidim kar bidim ce vidim in necdelam neke DF primerjave sam zamenjam pa grem s5 v igro in jebea mi ne vem kaj ne opazim

 

Drugace vidim sekar dobro, sam da bom zdej gledal neke malenlosto vidis tu se pa opazi jaja.. to pa jebes.. ne opazi se glej tako na hitro.. ne vem mogoce bos ti opazil in mi povedal kam pogledat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Aja ves kaj pa opazim.. Super SSD pop ine 🤣🤣🤣 to pa se opazi

 

Drugace je grafika ostra in gladka, zekstzre imajo bisok level of detail, tako da se opazi da je next gen sigurno oblj lot returnal 🤣🤣 ni pa se top izkorisceno itak

 

Skoda edino da ni ŠE free na game pass ker sony neki jebe s pogodbo 🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ma ne vem jaz vidim kar bidim ce vidim in necdelam neke DF primerjave sam zamenjam pa grem s5 v igro in jebea mi ne vem kaj ne opazim

 

Pa si to probaval v vasi al v gradu. V vasi pač ni nobene razlike praktično, v gradu je pa kar konkretna glede na DF video demo verzije. DF videa končne verzije valjda nisem gledal because spoilers. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 35 minutami:

 

Pa si to probaval v vasi al v gradu. V vasi pač ni nobene razlike praktično, v gradu je pa kar konkretna glede na DF video demo verzije. DF videa končne verzije valjda nisem gledal because spoilers. 

Dobro dobro probaj pa mi bos pol reku ce je razlika v gradu

 

Jaz sem se precej drkal in nissem neki opazil

Povezava do prispevka
Spoiler

Na koncu zveš, da je mirada dela poskuse na prebivalcih. Toda, ko prideš v vas, imaš občutek, da je ravnokar začela in so vsi prestrašeni ter jim ni jasno kaj se dogaja. Medtem, ko beremo v enem lisiču, da je gospa stara 100+ let od španske gripe in da je Spencer bil njen študent.

Zdaj me zanima od kdaj to ona dela, ker je par čudnih nastavkov in zaključkov?

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Evo obrnil. 12 ur in pol. Sam se mi zdi da sem igral vec casa. Ne vem kako to steje cas. Brez menijev in vsega bu.. ne ker res imam obcutek kot da bi igral med 15 in 20.. bu al pa se staram 🤣🤣🤣

 

V glavnem stoty je ql..ni prekratka. Edino uganke so prelahke, pac caszal frendly cep.. 

 

Kaj pa vem.. ma dam ji 91 ajde

Konec mi je ql pa tko prva prava proper igrca ko vse beki delayjajo ipd

Povezava do prispevka

Evo končno pognal danes in zaključil po:

 

Spoiler

Tem, ko sem ubil Lady Dimitrescu in prišel do naslednjega merchanta pri oltarju kjer imaš potem 4 velika lesena vrata v vse 4 smeri. V sejvu mi piše 4:20:00 cca. Se mi zdi kar dosti glede na to, da je ona baje prvi boss od petih.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Odprem zdele rtvslo.si in vidim v Izraelu celo sranje, fuknili u luft celotno stolpnico od Hamasa, 200 raket je priletelo v Izeael, mrtve cele familije, rdeči alarm, vojna, trupla na cestah... ...nekje v nekem stanovanju na Obali pa en nag model na polno s kurcem tolče po joypadu, gleda RE 8 timer in se pizdi, zakaj ne sme uporabljati jajc :D:D

 

ziher je neka deep misel klele al pa nauk, ma jst ga ne vidim :D

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 9 urami:

Evo, nardil knife only run, pod 3 ure + isti run brez healinga, brez premikanja stvari v  invetoriju, brez craftanja, brez zapravljanja keša 🙈😍

Knife only run brez healanja pod 3 ure?!? How the actual fuck? Jaz sem se več ko uro jebal na hardcore z uvodnim delom in gladko šaltal na normal. Ti deli igre ko navalijo nate ko mutavi in nimaš pojma kva dogaja so mi šli na kurac že v RE4 in 5.

Povezava do prispevka

Btw 3D zvok v tej igri je tud hud. Ampak OBVEZNO treba izklopit virtual sound. Najboljš nastavitve so headphones, small dynamic range in virtual sound off. 

 

Je pa to s slušalkami gor krepko bolj grozljiva igra ker zvok naredi svoje lol. Pizda po 2 urah sem rabil pavzo :blush:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...