Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 uro:

Knife only run brez healanja pod 3 ure?!? How the actual fuck? Jaz sem se več ko uro jebal na hardcore z uvodnim delom in gladko šaltal na normal. Ti deli igre ko navalijo nate ko mutavi in nimaš pojma kva dogaja so mi šli na kurac že v RE4 in 5.

Kaj kako das na easy in gledas yt filemcek

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Jaz obrnem do ponedeljka pol pa prodam naprej ;)

@tomazekAjde, fanta, sprejemam ponudbe na ZS. Kaj damo za izklicno ceno? Portret prodajalca z res ogromno batino?

 

P.S. Drugače že mava deal s tomazkom. Itak ne bos imel problemov prodat dalje komu drugemu. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Haha, ma ne, sej se samo hecam. Ti pač javi, ko ti bo zadeva dojadila. Men se res ne mudi.

 

Zmenjeno :D Sem res mislil, da se ti mudi. Saj jaz bom itak preigral samo 1x in nobenih dodatnih runov.

 

Če pa kdo prej prodaja, pa ti kar vzami, če bi rad igral.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Mislis da ne? Pomoje ti ne steje cas na pavzi kot pri RE2R

 

Also kaj uni noz ki ga dobis ko obrnes je mocnejsi al isto mocen sam drugi skill?


ne vem če šteje. Sam men bi dopizdlo ustavljat in gledat. To sam greš. Shranu sem 4x. Sam akcija. Na easy itk ne moreš umret. Un nož je močnejši, ampak bossi rabijo vseen neki časa

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Feget reče pred 51 minutami:

Kakšna težavnost se potem priporoča? Pri sedmici je normal ravno prav - ne bi želel bolj zajebano. Normal je preveč na easy ali kaj?

 

Jaz bi ti svetoval normal, če ti je tudi v 7 bil normal kul. Jaz si par območij sploh ne predstavljam na hardcore :D Evo glih sem končal še 4 bossa in upam, da jutri uspem sfiniširat. Me je kar zmozgal in nabral sem 5 ur igranja danes... kar je v bistvu kar nekaj več, ker ne šteje vseh pavz in vsega.

 

@dzaver niti v sanjah si ne predstavljam kako "gnezdo" likanov narediš z nožem :blink: Bom moral kak Youtube pogledati. Jaz sem bil živčen kot pes na normal in prišel skozi brez rezervne prve pomoči, brez min, brez granat in s skoraj 0 municije...saj sem vse porabil in menjaval inventar kot nor kje je še kaj ostalo.

 

Imam pa zdaj na tej točki cca. 9:30:00 igranja... koliko približno imam še do konca (dajte v spoiler, če kdo odgovori). Jaz sem zdaj:

 

Spoiler

Sejval pri merchantu in imam vse 4 dele otroka, ki jih moram postaviti na svoje mesto. Sem dal save in šel ven, ker sem res imel dovolj cca. 6 ur igranja.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ma 8 je boljsa. Ni toliko strasna, ma se vedno dovolj.

 

In pac boljsa igrca je. Vec elementov. Sej 7 ni bla slaba, sam prevec linearna in v izi pusta z ql surrvival in scary elementom. 8 je bolj pestra. Se vedno bi lahko bila malo bolj va dolocenih segmentih, uganke, surrvival 2. polovica, en del mape bi lahko bil malo boljsi in obsiren. Ampak hitne vse glavne spote in je proper.

 

7 je bla bolj eksperiment, entry title, dobro narejena ampak s precej sibkimu tockami. 

 

Ne vem najbrz podobno razmerje kot med RE1 in RE2 REcimo

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

sedmica je bila v VR fantastiše. Zvečer, ko je prišla ura za igranje je bilo "fak, pa kaj spet moram?" Potem, ko sem enkrat začel s slušalkami na ušesih pa so sosedje poslušali starega deca, ki cvili kot deklica. :D Plus merjenje je bilo top: levi trigger, pojavi se merek, pogledaš v točko kamor želiš zadeti in bang. Na žalost je VR verzija spustila nekaj FMVjev ali skriptanih scen, ne spomnem se dobro, zaradi nekompatibilnosti s tehnologijo.

uredilo bitje Žvrkljotron
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

hehehehe no jaz sem pa ravno med igranjem razmišljal ene parkrat, kako fuknjen moraš biti da to igraš v VR. Ma ni šans, ultra creepy špil pol ti pa še polovico cajta gnusi skačejo direkt pred ksiht, že 3 m od televizije je disturbing as fuck, ma da to doživiš 1 cm od obraza???? Ma ni šans dej :D 

 

imaš pa vsaj zdej verjetno res konkretno debela jajca in boš poleti izgledal top v kopalkah, plus razvil si močan ritni refleks in boš v visoki starosti manj sral v plenice :D

 

@bigboss82 evo to mi je pa carsko slišat od tebe, ker vem da ti je bil že RE 7 dober špil in zbirka-worthy (s čimer se strinjam, čeprav je vsaj 1 nivo slabši od najboljših delov serije - sploh Golden edition je kul stvar, ker ga res poka od solidnega extra contenta)....

Povezava do prispevka

Evo končal... 12 ur in 23 minut. Čist dovolj dolgo za tak tip igre, ko je večino časa napeto. TLOU2 mi je bil s tega vidika predolg.

 

Igral sem na srednjo (casual menda). Ne predstavljam si kako bi v par scenah igral na hard, ker sem že tu švical konkretno. In nikoli ne vem kje kaj porabiti in kdaj hraniti določeno municijo. Največkrat sem zajebal in porabil, ko mi ne bi bilo treba, ko pa bi mi kaj full prav prišlo... pa nisem mel na zalogi.

 

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 8 minutami:

jebeni fat fuck me je nategnu, da sem mu prodal jebene ribe, preden je fuknu recepte na mizo, zdej pa tavam po mapi :D

 

@bigboss82

 

@tomazek

 

Fuck. Na mobitelu ne znam zbrisat imena... Sploh mi ga ne zbriše tipka za, text brisat! 

 

No na srednji stopnji od treh, ki so na začetku na izbiro sem igral. 

 

Tudi mene je zjebalo to meso. Skratka živali pobijajte kasneje če vam dela preglavice plac v inventarju, ker meso dobi rabo in ni samo za prodat. 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 19 minutami:

jebeni fat fuck me je nategnu, da sem mu prodal jebene ribe, preden je fuknu recepte na mizo, zdej pa tavam po mapi :D

 

@bigboss82 a se splaca spucat municijo na giant kanibalu v mlinu, al sam poberem municijo in odpicim v Stronghold?

 

@tomazek casual je easy

Ne vem ce se splaca.. bolj ne pomoje.. neko meso dobis pa neki, se ne spomnem sam flesha se spomnem, da je blo mal brez veze

 

Jaz sem ga nardil po strongholdu ce mislis na unega v zagi, ne vem

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...