Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 55 minutami:

Meni manjka sam ena do platine... za mercenaries S rank. Fak kok slab game mode. Tko da ne bo platine :D 

 

enako. si nardil kaksno mapo? ce so enemyi na prvih stirih v easy/casual modeu in imas shotgun/sniper, so na ponovitvah zihr na VoS, vsaj kar se tice damagea, ki si ga delezen, glede movinga pa verjetn na hard. ti pa z Lemijem :D  ce odstejes kurcevo premikanje s ploskom in ogaben FoV, je pol se jebeni RNG abillity spawn.

jaz sem vceraj nekako prilezel cez Village II S. mam obcutek, da bo to to. slap sem :D

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 15 urami:

 

enako. si nardil kaksno mapo? ce so enemyi na prvih stirih v easy/casual modeu in imas shotgun/sniper, so na ponovitvah zihr na VoS, vsaj kar se tice damagea, ki si ga delezen, glede movinga pa verjetn na hard. ti pa z Lemijem :D  ce odstejes kurcevo premikanje s ploskom in ogaben FoV, je pol se jebeni RNG abillity spawn.

jaz sem vceraj nekako prilezel cez Village II S. mam obcutek, da bo to to. slap sem :D


Na prvih treh sem naredil S. pol se mi pa ni več dalo :D

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 2 urama:


Na prvih treh sem naredil S. pol se mi pa ni več dalo :D

 

hudo :) nardis se Mad Village B, da se ti odklene Village II. da sprobas :D tist je >9k level of pain&frustration. dobesedno me po parih seansah boli zapestje od konstantnega naziganja pistole.  ceprav prava jeba se zacne v gradu, kjer je minimal maneverskega prostora.

se pa strinjam, da je tale Merceneries mode krneki. na PCju verjetn se gre, na konzoli je fakin pain in the ass. 

Povezava do prispevka

Po nekih rumenih forumih se je govorilo, da je tale REjćić manj grozen kot ostali, zato sem se ga lotil. Moj prvi RE nakup in prvi RE, ki sem se ga resno lotil, ker horror sicer ni moja najljubša stvar na svetu pri igrah. Po začetni urici in ovohavanju ko mi je blo vse malo lame, predvsem spungebob nasprotniki v katere streljaš in jim ni nič očitnega, samo mal kri špricne kot v devetdesetih, pa ko sem se navadil clunky obračanja, sem začel uživat na polno. 

 

Vzdušje je res hudo, tam ko te preganja una ogromna ženske mi je blo iskreno kripi, pa vmes sploh nisem vedel zakaj, sej je samo mal večja ženska v obleki :D Tako da props. Hkrati se spoznavam še z vso RE subkulturo, sicer sem igral nekej malega tega zadnjega rimejka k je bil hud, ampak so mi vseeno te scene z odklepanji miljonih vrat in nabiranjem itemov kar sveže. Edino mal sem zbegan ker ne vem, a se ti vrata vmes zaklepajo? Sem mel filing da je blo pred gradom vse v Village odklenjeno, ko pridem nazaj je pa nek maze of shit z zaklenjenimi vrati povsod, ki sem jih potem moral na novo odklent.  

 

Igram na standard in je zdej postal prelahko (sem tik preden grem k 2 lordu), ampak mi je tbh kr vseeno, ker nisem v takem življenskem obdobju da bi užival v tem, ko trepetam z zadnjim metkom v saržerju :D

 

Res proper igračka, bil sem mal v dvomih in sem mislil, da ma tok dobre ocene zato ker je suša, ampak gre dejansko za res hud izdelek ki dobro deluje kot standalone, tudi če nisi prej bombal ostalih REjev. 

 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 4. 6. 2021 at 18:35:

Hehe

 

Drugace ta producent pri Capcomu, nek italijan, ki je skrbel za RE7 RE2R RE3R in RE8 je sedaj odsel iz Capcoma v Bungie :)

 

Me zanima kako bo vplivalo

Ko sem šel skozi končne credite je bil cel kup srbskih ali hrvaških imen v enem segmentu, pa žal nisem dovolj pazil, da bi skapiral za kateri studio gre in kaj so točno delali. Se komu svita?

EDIT,

nevermind, sem poiskal na YT. Gre za 3Lateral studio iz Novega Sada (part of Epic Games), ki je specializiran za digitaliziranje človeških obrazov in gibov.

Drugače so creditsi špica in pesem je odlična.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...