Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Gledam E3 schedule in ima Capcom kao ful nove robe za predstaviti okrog RE Village

 

res upam da imajo v planu SP mast in slast vsebino, RE VII style, kjer je celega fuka dodatnega contenta in ki naredi celoten paket faking huge. Jaz sem obrnil samo tisti DLC s Chrisom in je prov proper zadeva, potem imaš pa še ful nekih hidden tape-ov in tisti alter DLC Pustolovščine strica Billy Boba, kjer nabijaš po monsterjih s pestmi, grabljami in vilami :D  

 

sam da ne bo na koncu cel E3 govora o nekih kislih MP upgradih pa sem pa tja :( 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 alter DLC Pustolovščine strica Billy Boba, kjer nabijaš po monsterjih s pestmi, grabljami in vilami :D  

 

 

ravno igram. je zelo zabavno, le prvoosebni boks z bossom je jeba, ker je fov tako ozek, da, ko ga izgubiš iz vidnega polja nimaš pojma, če te bo z leve ali desne. Če ga držiš na razdalji, da ga vedno vidiš pa ga s pestmi ne dosežeš. Vćeraj zvečer me je dvakrat ugonobil, danes ga bom, upam, premagal. :D

Povezava do prispevka

https://www.gamesradar.com/resident-evil-9-will-apparently-have-the-longest-development-journey-of-any-game-in-the-series/

 

Naslednji RE, RE 9, naj bi bil v razvoju že od l. 2018 dalje in se pričakuje, da bo imel 6-7 letni razvojni cikel, najdaljšega od vseh REjev (no shit).

 

Wat da fak zamorci no, delate faking igrico / igračko z zombiji v glavni vlogi, ne pa plovila s človeško posadko za na mars :D

 

Ubisoft so še edini pravi moški

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 urami:

Sej Galko je ful fajn človek, pravi beli moški s hrenovko v eni in jogurtom v drugi roki, ampak njegov humor glede Ubisofta ni bil tolko sofisticiran...tip se norca dela iz njih alooo

Fixed, da je bolj v sosledju s podobo prime time belega moškega

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Trenutno mi na hardcore stopnji manjka samo še zadnji šefovski spopad. Nekaj pripomb:

- kako pri hudiču je tisti difficulty spike v uvodu šel skozi QA?

- "uganke". Zamerim šlamparijo pri navodilu za uganko s petimi zvonovi v Castle Dimitrescu. Tudi slab fizikalni model ni bil v nobeno pomoč pri "uganki" s prenosom ognja.

- zlahka zgrešljive ribe pri prvem skozihodu, na račun tega se posloviš od polovice receptov

- občuten padec kvalitete v zadnjem delu špila, nekaj podobnega kot se je zgodilo v rudnikih pri RE7

- nobene skrbi okoli prostora za inventar, samo pobiraj in piči dalje

- kilava umestitev v Resi universe

 

Kljub parim zameram gre še vedno za zabaven špil, na polno mi je dogajala level design (sploh Dimitrescu in Beneviento). Carske najave Duke-a. Obžalujem odločitev razvijalcev špila, ki so se odločili vrniti stopnjo suspenza na nivo zabaviščnega parka iz prejšnjih delov, zame je bila prva polovica RE7 z Baker familijo izvrstna.

 

Stavim, da bo ogromno assetov iz tega špila pristalo v Rem4ke. 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Špil ma čist previsoke ocene, se vidi da je bla suša. Ni pa slab špil, daleč od tega. Poleg tega ma epsko bipolarno motnjo, še nikdar prej nisem mel takega občutka, da igram dve različni igri. Ker se res tok močno razvije v shooter v drugi polovici bi res moral bolj dodelat občutek streljanja, vsaj to da sovraga vedno kucne nazaj ko ga zadaneš, to da prileti vanj metek in se mu nič ne pozna (razen šprica krvi) bi res že lahko pustili na smetišču. 

 

Z ostalim kar si napisal se kar strinjam, mi je bil pa najboljši del  grad. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...