Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Drgač sem tale mail dobil, sam ni blo ne... baje je Sony preprečil, da bi bilo v GamePassu...

1321406301_Screenshot_20210507-1747022_copy_816x1672.thumb.png.48b9347e2cd66f6fe5264ff050545f9e.png

 

Navedek

Sony Deal is Apparently Keeping Resident Evil Village from Being on Xbox Game Pass
Supposedly leaked documents seem to show a deal between Sony and Capcom that keeps Resident Evil Village off the Xbox Game Pass service.

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Dejte se mal razpisat, kok je kwj podoben RE7, kok RE 2 R, kok RE 4... 

 

Sem iz gušta še tretjič pognal RE 7 in bi bil dejansko čist OK entry v hillbilly settingu (pustimo gluposti kot je 100 random zaprtih vrat s simboli in neke jake mehanske uganke in mehanizmi - v trailer trash bajti sredi močvirja lol), če ne bi bilo tko najprej skrivanja z ethanom, potem še enega skrivanja z ethanom, potem skrivanja z mio, potem pa še enega skrivanja z ethanom... V tko prvih 2 urah :D

 

To me dejansko najbolj zanima, kako boste povedali da ima urejeno RE 8 :) pa je kako so narejeni pacing in leveli v špilu - ali so prizorišča dejanske zgradbe, ki imajo svojo logiko in ki jih moraš razvozlati, torej bolj v smeri kot je to narejeno v mojstrovini od RE 1, ali bolj samo štancanje enega levela za drugim, kjer je v centru glavni lik in prilagajanje tempa njemu

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Tudi jaz sem malo gledal na youtube (moram se pripravljat neki za eno konferenco in je gladko youtube jači) 

 

Vtisi ljudi, ki sem jih slišal, so: carska prva polovica igrice, kul okolje, dober tempo streljanje-puzel-bežanje/skrivanje-story, pol v drugi polovici pa baje ful bolj jadno okolje, preveč streljanja in s sabo imaš preveč hud arsenal, tako da je manj zanimivo

 

  

Povezava do prispevka

Jaz sem dal špilu še 1 uro prilike in mi je postal ok, bom zgleda preigral do konca....

Na začetku sem igral z RT potem pa sem dal na off, ker sem itak napol slep in ne opazim te razlike, medtem ko mi je 45fps vs 60fps kar opazna razlika....

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...