Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Ne vem niswm se preprican haha

 

Motem se malo probat

 

Tudi z RT na unlockanih 60fps ni bad

 

Tezko rect ki razlika med frejmi ni toliko opazna vsam na mojem rvju z game motion plus in med RT on off niti.. sam kot receno, nisem se dovolj igral

 

In ce hoces zamenjat mores v main menu in je mal jeba primerjat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 37 minutami:

Fak sm se namatral pri lycan attacku na hardcore difficulty 😱 upam da postene pol kaj lažje 😂

Jaja postane uno je samo tutorial da jebes ježa

 

Drugace glede aima, jaz sem si nastimal sekar dobro.. valda ni ko CoD ampak auto aim kar dosti pomaga tako da ni panike, ce si malo tweaknes.. na hard je bolj problem municija ampak izgleda lih prav balansirano, prvi del sem imel vecno lih prav municije

 

Je pa res da dajem 70 80 posto head shote.. drugace ne vem.. ma ja no konc koncev se da tudi zbezat 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Sem si mislu ajmo kekit, obrnu si vse fromsoft igre, odlamljaš inner isshina ko papka z levo roko, ni da ni, valjda bom igral tole na hardcore.

Pol berem tle vaše komentarje in sem se spomnil, da sem res največja kanta (googlajte "primorska dinos", tolko sem kanta) za streljačine. Imo bom kar lepo udaril casual sprehod na kaki easy težavnosti. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Maja 8 h

 

Ce zracunam jaz sem rabul zdej cca 6h ma pomoje se vec in sem nardil komaj prvega bossa in jih je 4.. zdej razen ce niso ostali deli ful manjsi ma dvomim.. 

 

Drugace hard je way to go, edino ne se usrat tutorijala ker.. mah v glavnem stvar je na nek nacin scriptana, ki se sam ne stekam kaj tocno trigne igrico

Povezava do prispevka

V sedmici je bila težavnost precej neuravnotežena. Začetek je bil že na normal težak ko svinja, kjer si imel ene 5 metkov zombijev v kleti je bilo pa ene 5x preveč za toliko municije. Na koncu si pa oborožen ko rambo in jih kolješ ko prasce. 

 

Tako da jaz bom kar na normal šel, ko dobim igrico.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 34 minutami:

Jaz bom pomoje na najtežji težavnosti igral, da bo neki časa trajalo. Frend mi je rekel, da je rabil cirka 8h, da je obrnil ... 

Sej je cca 8.5h so jo obracal poglej.Na nacinu igranja Leisure 10.43h... kar spet ni nekaj dolgo.7 del je bil "povprecno" 1h daljsi.

Povezava do prispevka

Ma nene se da igrat na hard

 

Tutorial je itak krneki

Pol prvi del ce igras pametno se da naredit in bzdusje je vrhunsko.. pol naprej, ko upgrejdas malo se ze pozna da si mocnejsi, sklepam, da s casom bo vedno lazje.

 

Se spomnem, da sem pomislil, ko bi le vspeli vzdrzat ta nivo surrvival do konca spila.. pa se mi zdi da kar hitro postane lazje, ne vem kdaj bo rambo stajl ampak v prvem delu sem uno, kot da bi bilo izracunano kolko metkov rabis za vsak encounter, zdej pa je ze uno, ni panike gremo pucat malo na yolo

 

Pol 2 3 4 del bo samo se hujse oz lazje al pa ne ki pol imas neke nove moštrote

 

Ceprav imam obcutek da bodo ostali deli krajsi, ker drugace bi igra bla lagano 20 ur na hard

 

Bomo vidli

 

Do zdek se mi zdi roba za 90

Proper RE po 4 .. sam ta first person pogled je IMO zgresen.. swj je ql, sej se da, sam en hud 3rd person ala TLOU al neki pac kot je blo v 4.. neki isto kot je bil Remake od dvojke je blo zakon IMO.. prqv uno je bla zakon igralnost

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Po katastrofalno slabi sedmici je tole kraljevska vrnitev v druščino dobrih RE iger.

Zadeva je praktično RE 4 Part Two :avadodo:  

Perfektna kombinacija igralnosti, dizajna okolice in vzdušja. Karakterji in scene katerim si priča so odfuk. Pure cheese v najboljši možni obliki :D

Pa na PS5 izgleda res lepo !

g. Profesor reče pred 10 urami:

lohk edin napisem, da ni varjante, da mu s kontrolerjem s pistolo skines glavo

 

Default settings so za merjenje zelo zanič. 

Izklopi movement in aiming camera acceleration. Povečaj sensitivity.

Jaz mam izklopljen še head bob in damage display na low.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 19 urami:

Drugace dej tam vse na off in look swnsitivity na max in ADS sensitivity na 6 in je lazje.. oz pac ADS deh si kolilo ti pase

 

gojc reče pred 10 urami:

Default settings so za merjenje zelo zanič. 

Izklopi movement in aiming camera acceleration. Povečaj sensitivity.

Jaz mam izklopljen še head bob in damage display na low.

 

tnx, sem pol po hordah in je bila takoj druga pesem  :fun: , sam vcer nisem skor nic igral

Povezava do prispevka

Meni FOV sploh ne dela problemov

Ni to neka igra da bi su moral obremenjevat s FOV in nostop obracat pogled za 180 ipd kdaj ti bo kdo uletel.. ker utak zletijonkobsi relativno blizu in vse cujes in itak si pocasen ipd ipd

 

Muslimvres nisem pomislil niti 1x na FOV.. 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

FOV je povsod enak,.. in na PCju se ne da prilagajat,.. Ni pa nekaj groznega,.. se privadiš,..Mislim da je 100° vsaj,.. mislim da je bolje kot v 7mici. (sicer nikdar ni bil problem ker VR)

 

Ok če je Gojcu všeč bo kr treba dejansko nabavit.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Tako sem zaključil. Prva ocena je 80. Kot je bilo že povedano v temi je v špilu definitivno premalo RE elementov, ki bi vezali ta špil v cel univerzum. Definitivno je preveč streljanja in klasičnega prihajanja v valovih sovražnikov. Bossi in njihove lokacije so zanimive ter tudi zelo raznolike med seboj. Na žalost pa se pozna v katere je šlo veliko dela in katere pa so naredili bolj "sproti". Čudne so tudi "arene" šefov in polšefov. Mislim na 4 m2 postaviti boj z gospodom, ki ima oversize kladivo.:confused: Veliko je bilo "WTF is going on" momentov.:P

RE8 je definitivno boljša kot RE5 in 6 prav tako Re3 remake. Zgodba je kul in se lepo vplete v sedmico ter napove devetico. Toda osebno mi je bila v sedmici boljša, saj kot sem na začetku napisal je sedmica bolj vpletena v sam RE univerzum.

Za konec mislim, da RE bi moral biti točno nekje vmes med RE7 in RE8. Medtem, ko je v 7 šepal boj in raznolikost sovražnikov so v osmici krenili v drugo smer, kjer pa šepa zgodba in "scary momentov". Sicer sta oba 80 špila, toda če bi 9 padla vmes verjamem, da bi segla do 90.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče pred 5 minutami:

faking motion sickness. Med demotom ga nisem imel, tudi v igri med raziskovanjem ne, v fajtih oa se zahrbtno prikrade in potem moraš nehat. Pa sem prej igral Doom Eternal dlcje na pcju, ki so neprimerno bolj adrenalinski in seveda o slabosti ne duha ne sluha. 

Izklopi wobble kamero v nastavitvah, meni je to pomagalo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...