Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Raziskovalni del je zaenkrat krepko najboljši v seriji. Cel kup je enih stranpoti na katerih velikokrat najdeš orožja al pa nadgradnje zanje itd. Tud mi je bil všeč del od lutke ki je bil čisto nasprotje vampirskega dela z zgolj ugankami in brez combata. Edino malo mi je žal da nisem še ene 2x probal na hard pridet čez tist butast začetni del ker imam zdej probleme z inventarjem zarad čist preveč municije... 

Povezava do prispevka

A lahko en white knight izpad?

 

Ful me triggera, ko vsi te nude modi (pa tudi razne rule 34 risbice po netu) ženskam nabijejo kot kamen trde plastično-silikonske joške :rolleyes:

 

Kot da ne moreš zmodelirat ali pa narisat enga konkretnega para, ki deluje vsaj malo naravno in z malo zibanja in gravitacije. Očitno vsi gejmerski giki svoje predstave o joških poberejo iz najbolj fake pr0na in od KE KIT-a :D

Povezava do prispevka

1. gre za zelo pričakovan del najboljše in najstarejše survival horror franšize, ki je direktni sequel zelo toplo sprejetega RE 7

2. sodeč po opisih soforumašev je špil odličen

3. nima rekordne prodaje kar se Capcoma ali Resident Evila tiče (to sta RE 6 in Monster Hunter World)

4. kaj za kurca je "coomer bait", verjetno ima kaj veze s prevelikimi ženskami in beta moškimi - na tem forumu ni ne enih ne drugih

 

tako da dvomim da se kdo sekira

Povezava do prispevka

1. 7 je ta čka k kliče ethana ne, storywise je kr kul sam teško je jest snacke vmes, men je RE home tam med 0in1, recimo še 2ka čeprav sm hater nemesisa, men se za moj okus preveč hitr razvija zgodbo okol T/žnj virusa in njega mutacij. Veronika mi tudi ni neki, VIII pa morm še prečekirat

3. ah nekje sm bral da je v prvem dnevu že presegel VII po prodaji, ni blo rekord no, je blo pa prvi dan med top earnerji al  neki

2. nerelavantno, konzolcu je vse prvi dan odlično pa če je to res epski špil al pa samo 80€ cope (glej vallhalo)

5.Ja zanalaš je 1,3,2,5 po odgovorih.

4. to k se je folk tresu nad joški še predn je špil prši vn, sj če odložiš "moj ljubljenček igra" stanco veš na kaj sm ciljal

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

@GalkoNe ga jemat resno. Tip se izraža v memespeak lol. Tolk globoko z glavo v riti interneta je, da je vse kar ima od udejstvovanja tukaj provociranje (na tak ali drugačen način). Isto je s tem coomer bait. Devi od vedno uporabljajo appeal likov, da se širi fama iger. Fanart, cosplay, twitter norija in memeji. Glej razne Nier: Automata (2B norija), Overwatch (praktično vsi championi), WOW, LOL, DOTA, etc.

Na koncu dneva so to popularne igre, ki ustvarijo pomp in posledično norijo (coomer bait lol), ne pa obratno, kot bi nam rad lokalni vašchan tukaj prodajal.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Aja pa @Sovica IMO se motiš oz preveč zaslug za uspeh špila pripisuješ thicc 5 m visoki vampirki. Je KeKit kar prav povedal, pač hype nad RE VIII se je še dodatno prelil v Giant Vampire Lady in zadevo potenciral (in nedvomno pritegnil folk, ki ga RE VIII sicer ne bi zanimal), ni pa to prevladujoč faktor za tako dobro prodajo niti ni prvič, da se je kakšen zanimiv lik tako močno prebil v mainstream. RE VII je imel jebene hillbillyje pa se je skoraj enako dobro prodajal. So vsi že našteti faktorji močnejši razlog za dobro prodajo (Capcomov streak odličnih špilov, močna franšiza, močan RE 7, močni reviewi, dobri trailerji itd, nenazadnje tudi huda suša špilov), vampirka je samo mesnata češnjica na tortici.

 

Naredi po drugi strani nek random indy špil brez imena in fanbasa, daj notri enako seksualiziran lik pa da vidimo, če boš zaradi tega prodal par milijonov kosov v manj kot 1 tednu :) 

Povezava do prispevka
Navedek

Naredi po drugi strani nek random indy špil brez imena in fanbasa, daj notri enako seksualiziran lik pa da vidimo, če boš zaradi tega prodal par milijonov kosov v manj kot 1 tednu :) 

ni fer primerjava, daj mi naslov s preteklostjo kot je RE :D

 

pa ja itak, da zapisujem "preveč zaslug" pač pretiran/barvit izbor besed da ne tolčem celih esejev, toliko bi vam bilo že jasno o moji forum personi

sam se mi zdi da so normieji nadpovprečno navalil zarad para bewbsev, oz. če hočeš, se mi zdi da gre čist preveč pozornosti v to ali kaj češ

kakorkoli nikakršna obtožba, kot bi rekel palamudin, malo razmišljam, sam more pol od estrogena overdozan ke_pičič neki se vmešavat

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 34 minutami:

igras v prvo na hard in se navadis in je ok. igras pol na easy in se ti zdi, da se vse dogaja v slow motionu. presaltas na Village of Shadows diff in ti ni nc jasn. vsi na koki :D

VoS sem priswel do prvega bossa, je kar jebemo z malo municije, ne vem ce se m ibo dalo grindat

 

Smeh mi je ker hodis na okoli samozavestno kao ni panike, pol ti igra vstuli nekwga volkodlaka nekam kjee ga prej no bilo 🤣🤣

Povezava do prispevka
raveer reče Dne, 17. 5. 2021 at 13:12:

ok, sem malo preletel ta speed run. kak si lahko z neko polivko priheftas desno roko in vse dela,  a ona dva prsta na levi roki pa se kar falita? jih ni najdo?

Je cheese explanation za roko i nvse poskodbe, ki jih lik vtrpi.. 

 

Prste je pojedel volkodlak jebiga 🤣

Povezava do prispevka
raveer reče Dne, 17. 5. 2021 at 13:12:

ok, sem malo preletel ta speed run. kak si lahko z neko polivko priheftas desno roko in vse dela,  a ona dva prsta na levi roki pa se kar falita? jih ni najdo?

Bolj kot prsta je smešno, da tista tekočina tudi sešije rokav.:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...