Skoči na vsebino

P: Segway Ninebot ES4

MorskaGlista

Priporočeni prispevki

Prodam električni skiro Segway Ninebot ES4 z dodatno baterijo (skupni doseg naj bi bil okrog 45 km).

Je nerabljen rental model, kupljen lani (nimam računa, je pa kupljen) od ene rental firme, ki je zaradi korone šla po gobe. Od retail se razlikuje po tem, da nima zadnjega amortizerja, ledic na podvozju in preklopnega mehanizma (se ne zloži). Firmware na števcu je od retail modela, kar pomeni, da delajo vse smart funkcije in se poveže s telefonom, prav tako je enablan tempomat.

Z njim sem naredil točno 5 kilometrov in ga parkiral, ker ga dejansko ne rabim (sploh, ker ni preklopni), po vasi se z njim nimam kje vozit. To bi bilo za nekoga, ki stanuje v mestu in ga ima doma ter nima potrebe po zlaganju.

Spredaj pod lučjo ima prasko, ker so jih malomarno prevažali, drugače kot nov (ker je nov).

Cena: 300€

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...
zzarafrustra reče pred 7 urami:

za 250 jst vzamem pod pogojem da ma doseg cca 30 km z mojo težo. si iz lj?

mogoče še vprašanje glede možnosti zaklepanja? 

Ja naredil naj bi po specifikacijah 45km, ker ima še to dodatno baterijo, s kakšno težo je to mišljeno pa pitaj boga. Sem iz obale, če bo bil iz Lj bi se po mojem kar vozil z njim, ma tukaj dol ga nimam kje rabit.

Zaklenes ga lahko preko appa, da se ga ne da več spravit v pogon. Ga pa lahko kljub temu seveda nekdo odnese.

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 17 minutami:

Ja naredil naj bi po specifikacijah 45km, ker ima še to dodatno baterijo, s kakšno težo je to mišljeno pa pitaj boga. Sem iz obale, če bo bil iz Lj bi se po mojem kar vozil z njim, ma tukaj dol ga nimam kje rabit.

Zaklenes ga lahko preko appa, da se ga ne da več spravit v pogon. Ga pa lahko kljub temu seveda nekdo odnese.

boš imel ta teden kaj čćasa mam plan na obalo mogoče lahko sproti pogledam

Povezava do prispevka
zzarafrustra reče pred 13 minutami:

boš imel ta teden kaj čćasa mam plan na obalo mogoče lahko sproti pogledam

Sem doma razen v sredo zjutraj in četrtek, ampak za četrtek lahko prilagodim urnik, za sredo pa žal ne.

Povezava do prispevka

Jaz tudi mislim, da je cena dobra, nov je 500-550€, brez dodatne baterije, ki stane še dodatnih 100€. Je pa res, da se retail model preklopi za lažji prevoz, ta moj pa ne, zato je cena nižja. Če bi stanoval nekje v mestu, da bi ga uporabljal brez, da bi ga bilo najprej treba zložiti in kam peljati z avtom, ga sigurno ne bi prodal.

Bi se pa najbrž dalo namestiti preklopni mehanizem od Mija365, stane 37€, ampak nisem imel časa za se s tem ukvarjati.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...