Skoči na vsebino

World of Warcraft


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni,
S kolegom sva se hotela lotiti Co Op, on ima še trial, jaz sem naročnik, ampak si nisem kupil Shadowlands. Kam morava iti, da lahko igrava story mode? Se mi zdi, da je vse fuc... up s to ekspanzijo, poleg squishanja levelov. Help pls.

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 28. 5. 2020 at 21:33:

Zdej sem mal brskal po starih screenshotih. 15 let nazaj, ko niti 60lvl nisem bil sem naredil screenshot, da ga bom dal na joker :) če je kdo z jokerja slučajno, pa potem nisem dal.

Evo prvič after 15yrs

 

 

 

Ker blast from the past :D

 

<- Lectorus

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Lol, folk se zmer spila privat severje, ko je classic zunaj.

 

In ce mislijo, da bodo s tem resili RMT in bote, se kar lepo motijo.

 

Wow classic/vanilla je pac broken game, ker v letu gospodovem 2021 90% folka hoce minmaxat.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Jaz sem lani ugotovil da je Classic WoW zame enostavno preveč zastarel. Levelanje je prepočasno, loot med levelanjem je ogabno slab, transport je slowmo itd. Večino glavnih pomankljivosti je seveda odpravljenih v Burning Crusade ki je bil super dodatek. Najboljši časi so bili pa zame v Wrath of the Lich King. Lani sem tudi jaz mislil da bom spet malo igral WoW pa sem imel vsega dost pr lvl 40 ko rabiš res nenormalno ur za kakšen napredek. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jaz občasno igram na custom Wrath serverju, WOTLKRaids se reče, kar dobro skriptan, ne bi ločil od originala. Instant 80, crossfaction se lahko grupiraš, pa ves content se scala glede na število igralcev, tako da lahko vse 10 mane narediš solo z določenimi klasami (Lich King je mal zajeban sicer pa nekaterih bossev v Ulduarju se ne da zaradi mehanik)). Kar v redu za sem in tja zabit par ur.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
Pastir_Matic reče pred 7 urami:

Vse je isti kurac, itak imas x-realm in communityje.

 

Kul, čisto sem izven scene od WoDa dalje in me vleče nazaj. :D

 

Kakšno je kaj stanje z Shadowlandsi? Kolikor berem, se dosti folka pritožuje nad pomanjkanjem contenta, se retail se splača igrat dan danes?

Povezava do prispevka

Edino kar ne mores delat x-realm je mythic raid stuff, ki se odklene sele po tem, ko je 100 guildov spucal stuff al neki.

 

Ne igram Shadylandsov ze kake pol leta, zdaj naj bi kmalu prisel 9.1 patch in s tem flying.

 

Meni je retail itak beden, folk je prizadet in ce mislis igrat solo ti ne priporocam, ce hoces furat m+ dungeone in normal/heroic raiding (pve endgame).

Povezava do prispevka

Jaz sem retail odigral, vložil 2 meseca in sedaj spet ugasnil sub do naslednjega večjega dodatka. Malo sem sam zdolgočasen nad igro, malo je pa tudi odziv in način devsov, kako nam igro servirajo. Classic sem pa tudi kar hitro zaključil, ker se je začetni hype kar hitro ugasnil. Predvsem je moteče min-max community, ki ni tok toxic niti na retail-u. 

Povezava do prispevka

Classic je za mene enostavno prepočasen. Nostalgija je kul in vse, ampak laufat do vsakega dungeona, levelat dva mesca, hodit okol s počasnim mountom, itd. mi pa hitro dosadi.

 

Kupil včeraj spet sub po dveh letih, zrihtal addona in zaenkrat mi kar dogaja. Dajte mi rečt samo še kako se najbolj splača levelat 50-60? Lahko kot healer spammam dungeone, al je questing hitrejši? Znam na ta način zamudit kaj ključnega, sploh mogoče kasneje za flying (včasih si za achievement rabil completat določene zgodbe, kolkr se spomnim)?

Povezava do prispevka

Pogledas kateri stati so dobri za tvoj spec (mastery, crit itd.) in potem gres zgubljat zivce in cast v LFR/M+ in upat, da ti kaj dropa.

 

Ce si solo player bos jebal jeza, cimprej si dobi aktiven guild s katerim lahko delate M+ in normal/heroic raide.

 

Ze ce naredis kampanjo, dobis 197 al neki ilvl gear.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Thx, bo treba kar najt guild ja, M+ pugi so en drek. Glih včeraj končal Covenant kampanjo, zdej se lotevam Legendary crafting questov.

 

Drgač pa jezus marija kaj so nardil iz Disc Priesta. Nimam problema s proactive healanjem, sam tale Atonement bullshit je pa too much. Kje so cajti Renewa, Flash Heala, Reflective Shielda... :cry:

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Dvomim, da bo velik folka to igral, glede na to, da maš TBC (+wotlk čez kakšn let) in Retail. 

 

Pa brez world buffov v vanili tut vzamejo ven enega glavnih delov špila. 

 

Mam filing, da forsirajo sube nazaj dobit na vsak način.

uredilo bitje Ex
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...