Skoči na vsebino

World of Warcraft


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

@Paljo se ruga GZ! Sam počas lezem proti 40 z druidom in verjetno ne bom zlezu niti do 60, ker bo časa zmanjkal. Drug teden končn izide TLOU2 pol pa še teden dni dopusta in bo kle že GoT. Mrbit nadaljujem avgusta. Vsekakor pa imam Vanillo v lepšem spominu kot je zdej stanje v Clasicu. Res ne vem kako se mi je takrat dalo zlevelat do 60 skor vse classe pa kar nekaj njih še opremit z raid opremo. Sam ja takrat sem bil v dobrih guildih pa imel sem stalno grupo za instance tko da je blo že zarad tega bolj fun.

Povezava do prispevka

Classic je itak prepreden s folkom, ki je 10 let spilal na privat serverjih, kjer se je izoblikoval cisto drugacen nacin igranja.

 

Pac vsi minmaxajo (oz. se to trudijo), tako je povsod dandanes. Deal with it al gres pa igrat kaj drugega.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
WinterThane reče Dne, 12. 6. 2020 at 13:21:

cestitke

v nasem guildu mamo 3 al 4 majstre s handom, fino poka tut na raidih

Nam je v ponedeljek dropal se tadrugi eye :D

 

Drugi binding od Geddona se cakamo...

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

sem naložil TBC 5men (po ene 8 letih oz. quittal sem nekje v Wotlk)

kr hudo narejeno, vse instance iz TBCja scalane na 70, raidi modificirani za 5 men, starter gear, instant 70, več honorja/badgov/...

 

sam kaj k sem pozabil kako glomazen je ta špil pa da moraš biti hobotnica na tipkovnici.

 

also: auto run tipka je zakon. ne vem za kaj je ni v praktično nobenem single player open world špilu.

 

also2: ne gre mi v račun kako imajo ti privat in modificirani serverji to pravno poštimano. bi jih ja lahko Blizz slekel iz gat na sodiščih

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...