Skoči na vsebino

Na katere obrnjene SP igrice ste najbolj ponosni?


Galko

Priporočeni prispevki

Od obrnjenih špilov verjetno Dark souls serija, ker sem dirty casul.

 

Od random izsekov pa Tomb Raider 3, pacific med Zuluji. So bili eni ogenjčki, ki so se izmenično prižigali in smo se s frendi zajebavali cel teden, da bi prišli čez. Meni je po 1000 poskusih nekako uspelo skočiti med njimi in ko sem jima to povedal, sta bila samo :nicjasno:. Sem poskusil reproducirati pri njima seveda ni šlo. Na koncu smo ugotovili, da je nekje odprtina in splezaš mimo ognja, kar sem jaz naredil je bil nek bug v matrixu.:panika:

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Drugač nikoli nisem bil full hud ljubitelj res težkih iger... pač vedno sem bil malo motoričnega debilčka. ;)

Ampak na dva dosežka sem pa kar ponosen:
- 100% vseh trofej pri Driveclub... Venom hot lap 2 je bil kar konkretno zajeban

- Shadow of the Tomb Raider sem premagal na Deadly Obsession težavnosti (sejvi samo ob tabornih ognjih tako da so določene sekcije po eno uro dolge)

Povezava do prispevka

Sem mal študiral o tem in v spomin mi pridejo trije špili. Verjetno se bo še našel kak ampak trenutno mi ne pride na pamet.

1. Hollow Knight - Valda. Ko git gutaš endgame mislim, da si večkrat ponosen nase kaj ti uspeva.

2. Warcraft 3: Reign of Chaos (tudi The Frozen Throne) - Bilo je res par misij ko so izstopale in bile res težke. Ena izmed teh je definitivno "March of the Scourge", ki si moral 30 min branit in preživet proti Undeadu, ki so imeli dve bazi in te napadali iz 3 različnih strani.

3. Dragon Ball Z (PS2) - Iz spomina mi je ušlo kateri izmed Budokai-jev ali Budokai Tenkaichi-jev je imel res brutalno težko Buu Sago. Tiste misije ko se boriš proti Kid Buu-jev so bile zame brutala v otroštvu. 

Povezava do prispevka

1. Monkey Island 1, ker sem nemško verzijo na treh disketah za Amigo obrnil v treh dneh (seveda brez kakršne koli pomoči).
2. Superfrog , spet Amiga. Zato ker sem najprej polomil 2  joysticka med preigravanjem, potem pa sem si nabavil ultimativni Competition Pro. Zadnji (zajeban) skok na zaključno platformo imam še danes "zapečen" v glavi.  
3. RDR1 na PS3, kjer sem dosegel vse, kar se je dalo in potem še vedno igral, tudi po končani zgodbi.  

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Hm...

 

Ponosen, da mi je uspelo obrnit oz dokončat:

  • Half life 1 (Star sem bil 11 in presran)
  • Red Alert 1 (Men se je zdela res težka)
  • Resident Evil 3: Nemisis
  • Gran Turismo 2,3 in 4
  • Syphon Filter 2 - Največ požrtih živcev in časa... Ene 2 leti je trajalo, zataknilo se mi je v enem tunelu in nisem znal naprej... Nato se mi je enkrat ponesreč usralo in sem naredil do konca.
  • Frostpunk
  • Taz Mania na Gameboyu - s sošolcem sva se zajebavala cel teden šole v naravi :D

 

Nikoli dokončal a želja ostaja:

  • Doom Eternal (Zgubu voljo pri koncu nekje)
  • Burnout 3 (Tudi s formulo nism skozi prišel)
uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 28. 11. 2021 at 17:35:

Obupal:

 

- Ultra SF4 Genov, C-Viperin in Makotin Combo Challenge Mode.

Najtežji challenge je zagotovo za C.viper, Ibuki, Yang ter Decapre.

Ponosen na 100% trials v vseh različicah SF4.

Na vse ostalo nisem....
 

 

uredilo bitje User
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...