Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2021]


Priporočeni prispevki

Majek reče pred 1 uro:

Zaenkrat skušam čimveč odkrit, ampak sem komaj dobro uro igral. Tako da nekega pravega plana kako bom naprej igral še nimam..najprej moram sploh igrat, kar mi je zadnje tedne težko, upam da nov spol to popravi.

Če ne bom pac moralc cakat na 8.12. in destiny xD

 

Majek confirmed trans. :D

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Evo, včeraj sem pognal še RDR II. 

 

Po dobri uri igranja vidim, da se mi bo tole zelo dopadlo, se pa res debilno počasi navajam na kontrole na gamepadu, ker mi je assignment določenih tipk malo nenavaden (ista tipka je uporabljena za več stvari oziroma za dve meni identični si stvari sta dve različni tipki), kar mi je, kot da bi recimo pri Sekiru enkrat z RB imel block, enkrat pa evade. Razen tega je že sam začetek impresiven, čeprav te igra kar precej močno vodi za rokico in nisem še izkusil nič tega open worlda, ki ga RDR ponuja, ampak se dejansko veselim. 

 

Povezava do prispevka

Tako na izi, eno poglavje na večer ali dva igram A Plague Tale: Innocence in me je igra povsem prevzela. Prav komaj čakam, da zadevo danes spet poženem. Grafika in glasbena podlaga kot se šika, lih prav casual težavnost, da na počivalniku nestresno vihtim plošček, pa res kul zmes pripovedništva in puzlaste akcijske pustolovščine/skrivalščine. Všeč mi je, da ima vsako poglavje nekakšen sebi lasten »flavour«, najsi bo to ton zgodbe ali rahlo različen poudarek na gameplayu (pogosto pogojen s tem, kdo od npcjev te še spremlja). Ta, sicer bolj ali manj subtilna razgibanost mi zelo dogaja in me prav zanima, kaj bo poudarek naslednjega poglavja.

Zgodba je zelo temačna (jo pa dobro protiuteži mladostniško upanje četice mladih preživelih, ki si jim priča). Resda naslov špila vsebuje besedo »kuga«, ampak, lol, avtorji so si dali duška s trupli. Mislim, da sem nekje na polovici špila, pa sem že ozrl, tako na oko, ene par tisoč mrtvih krav in ducatkrat toliko žrtev kuge/inkvicizije/česarkoli. In ker večina screenshotov običajno vsebuje podgane, ekola, dve sličici s prijetnega pohajkovanja po Franciji 14. stoletja. Špil je resnično lep:

 

spacer.png

spacer.png

 

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
Avion reče pred 3 urami:

Evo, včeraj sem pognal še RDR II. 

 

Po dobri uri igranja vidim, da se mi bo tole zelo dopadlo, se pa res debilno počasi navajam na kontrole na gamepadu, ker mi je assignment določenih tipk malo nenavaden (ista tipka je uporabljena za več stvari oziroma za dve meni identični si stvari sta dve različni tipki), kar mi je, kot da bi recimo pri Sekiru enkrat z RB imel block, enkrat pa evade. Razen tega je že sam začetek impresiven, čeprav te igra kar precej močno vodi za rokico in nisem še izkusil nič tega open worlda, ki ga RDR ponuja, ampak se dejansko veselim. 

 

A RDR1 si igral?

Povezava do prispevka

Samo res fak ta krtača! Meni pa je to ena od zadev, ki mi je bolj najedla v igri. Celo večnost si moral pritiskati gumb, da si ga dejansko očistil... Me 3-4x...ene 15x,da je blo ok. Ko je le bila možnost, sem raje odjahal v stable in plačal tisti horse treatment. Al pa jahal v globoko vodo... Ampak še to včasih menda ni pomagalo in je hitro javilo, da je spet umazan. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Samo res fak ta krtača! Meni pa je to ena od zadev, ki mi je bolj najedla v igri. Celo večnost si moral pritiskati gumb, da si ga dejansko očistil... Me 3-4x...ene 15x,da je blo ok. Ko je le bila možnost, sem raje odjahal v stable in plačal tisti horse treatment. Al pa jahal v globoko vodo... Ampak še to včasih menda ni pomagalo in je hitro javilo, da je spet umazan. 

ja, neki ni s to krtačo, sploh zdej k igram drugi hod je vedno bolj čudno, mogoče so kej zbugal al se pa sam slabo spomnim prvi hod

vem sam da ga je jebeno teško spucat pa skossss je takoj umazan in zoprn pol, pa ni važn a držim gumb al ga klikam, a ga 15x al 1x

sm naju pol v reko zafural da ga kao spucam (ker na arturju deluje), pa tut ni blo.

neavem.

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

drgač je pa ful bol zanimivo igrat kot bad guy, jaz imam skor povsod tm 200-300$ tiralice k sm takoj v valentinu začel ropat vlake da si kupm vse kar hočm predn obogatim in denar zgubi pomen

u glavnem, dost doprinese k te na random bounty hunterji skos lovijo, sploh k kdaj direkt na konc misije že vidš da so ti na sledi pa tko, ne morešv miru polutat pol tistih 45 trupel, moraš prej še 15 novih pobit

Povezava do prispevka

Jaz sem pa po pomoti samega sebe nahypal nad tem, da spet zaženem Wipeout Omega :D Tko pišem v Največji SP gaming dosežki, kok so edino samo še arcade racerji ostali težki pa kok mi je bil Wipeout Omega pretežek in da mi je res bad, ker mi je bil sicer super špil. Naslednji moment berem wipeout reviewe. Potem gledam yt tutoriale, kako sploh deluje model vožnje v špilu. Zvečer zdownloadam špil in sam akcija po faci :D

 

evo pa da vidimo če sem dovolj velik moški, da ga obrnem :mafija:

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Haha... To kot wanted niti nisem probal. No saj itak sem mel manjše cifre in jih sproti hodil poplacat. 

to sm poštekal catch, greš v štacuno, zapravš denar, ustreliš enga sred mesta, pustiš priči da zlaufa do šerifa (dejansko laufa v sheriffs office)

predn te mož postave ubije lah nekak (emote menu?) daš opcijo da se predaš

bounty boš zgubu pa tistih par centov k maš na seb, orožje unlike gta V obdržiš

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 minutama:

to sm poštekal catch, greš v štacuno, zapravš denar, ustreliš enga sred mesta, pustiš priči da zlaufa do šerifa (dejansko laufa v sheriffs office)

predn te mož postave ubije lah nekak (emote menu?) daš opcijo da se predaš

bounty boš zgubu pa tistih par centov k maš na seb, orožje unlike gta V obdržiš

uf pa res carsko mi je blo k me je ena feministka v st Denisu neki napadala ker sm stal zravn nje na tramvaj postaji

kuzla zarukana začela kričat za policijo hotla fejkat crime kot da je črnc leta 2021

in ko je pršu policaj sm se lahko zmenu "bitch is cray cray" na ulci z njim da me je spustu, se prav za te minor prekrške se da zment brez nasilja :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

je tudi opcija da če te aretirajo pa dajo v keho in nimaš za bailout te pride dutch pa mislim da... un antipatik no... micah!  pridita rešit.

 

al je pa bil pa john.

 

50:50

 

sicer pa jz tut nism pol stvari niti slucajno naredil..

 

unga morilca npr sm najdu samo 2 trupli do zdaj... oz 1, ker enga ti šenkajo

 

fosili mislim da nimam šans če ne bom cheatal z internetom

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Končal LiS 2. Precej žalostna zgodba... fajn igra mi je bla. Na hipe so res malo dolge cut scene, ampak overal me je zgodba res zanimala. Bom pa pogledal na Youtube še kake druge scenarije, ki so možni.

 

Je pa mi blo v prvem delu bolj všeč, da imaš pač sam več nadzora nad super močjo.

 

Bomo videli kako je 3 del...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Končal LiS 2. Precej žalostna zgodba... fajn igra mi je bla. Na hipe so res malo dolge cut scene, ampak overal me je zgodba res zanimala. Bom pa pogledal na Youtube še kake druge scenarije, ki so možni.

 

Je pa mi blo v prvem delu bolj všeč, da imaš pač sam več nadzora nad super močjo.

 

Bomo videli kako je 3 del...


Jaz se posipam!!!, ker sem za trojko najprej pisal da mi je boljša kot dvojka. Pa to niti slučajno ne drži! Te dneve sem ponovno preigral dvojko in mi je res dobra. Trojke ti zato zaenkrat sploh ne priporočam, razen če jo dobiš za res mali €. Kratka zadeva je to, čeprav na začetku zgodba vleče,,,  Ampak to je bolj varianta nekega odvrtka. Ena epizoda enice ali dvojke je bolj bolga kot celotna trojka., Pa ne samo na račun vmesnih animacij in postranskih stvari. To razumeš šele potem, ko zadeve večkrat preigraš in malo prespiš. Še enkrat: se posipam al kak se že reče ... . 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 urami:

Jaz se posipam!!!, ker sem za trojko najprej pisal da mi je boljša kot dvojka. Pa to niti slučajno ne drži! Te dneve sem ponovno preigral dvojko in mi je res dobra. Trojke ti zato zaenkrat sploh ne priporočam, razen če jo dobiš za res mali €. Kratka zadeva je to, čeprav na začetku zgodba vleče,,,  Ampak to je bolj varianta nekega odvrtka. Ena epizoda enice ali dvojke je bolj bolga kot celotna trojka., Pa ne samo na račun vmesnih animacij in postranskih stvari. To razumeš šele potem, ko zadeve večkrat preigraš in malo prespiš. Še enkrat: se posipam al kak se že reče ... . 

 

Aha... bom še malo počakal. Se dobi igra za manj kot 30€ že, ampak ne bom šel takoj v njo in še malo počakam, da pade cena... pa nekaj drugega vmes vsekam.

Povezava do prispevka

BF 2042 - ima svoje trenutke, ampak sem pričakoval več. V trenutnem stanju je igra zelo povprečna, ima pa super potencial. Zadnje novice, da prevzema glavni razvoj igre Ripple Effect so zelo spodbudne.

 

Hell let loose - streljačina, ki ni za vsakega, je pa meni popolnoma pisana na kožo. Taktična, počasna, organizacija in 1 napaka = smrt pričara super vzdušje in eno boljših MP iger 2 svetovne vojne. Ko imaš na serverju pravi chain of command in aktivne mic igralce, potem zadeva meji že na pravi simulaciji vojenga stanja. 

 

Steep - pred kratkim prijatelj predlagal, da bi malo igrala, zadeva je bila nekoč free na PSN+ in sem pozitivno presenečen nad igro. Kljub letom, zadeva še vedno izgleda dobro in teče super na PS5. Ogromno vsebine, zanimive misije, ki so na hard nekatere kar super zajebane in seveda tudi spust is Triglava do nekakšnih "sedmerih jezer". Glede na zunanjo zimsko idilo je tole prava idila na pixlih. Priporočam vsem za sprostitev po težkih rundah v kakih MP streljačinah.

 

 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 44 minutami:

 

 

Steep - pred kratkim prijatelj predlagal, da bi malo igrala, zadeva je bila nekoč free na PSN+ in sem pozitivno presenečen nad igro. Kljub letom, zadeva še vedno izgleda dobro in teče super na PS5. Ogromno vsebine, zanimive misije, ki so na hard nekatere kar super zajebane in seveda tudi spust is Triglava do nekakšnih "sedmerih jezer". Glede na zunanjo zimsko idilo je tole prava idila na pixlih. Priporočam vsem za sprostitev po težkih rundah v kakih MP streljačinah.

 

 

 

S frendom igrata online a couch? Ravno vceraj sem mel na obisku frenda in sva si podajala joypad, vsak par rajdov, in je blo super. 

 

Tudi sam spilam malo Steepa zadnje case zaradi zimske idile, kar sede po kaksnem tezkem dnevu. Ne bi pa mogel na polno to spilat par ur v kosu.

 

Edit: s "couch" mislim pass the joycon, mislim da spil nima kakega splitscreena ipd

 

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...