Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2021]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Slučajno na steamu naletel na Giants: CItizen Kabuto. Nekoč veliki ljubitelj, predvsem zaradi super humorja.

Samo me zanima, kako se je igračkica postarala, bom danes malo zagnal. Je pa lepo ohranjena v mojem spominu!

 

 

Sicer nisem igral skorej 20 let, a imho se leta 2021 to ne bo dobro igralo...

 

Pač 3D špil iz zgodnjih 2000-ih s ful oglato, orenk zastarelo grafiko pa tudi precej nerodno kamero, pa tkole po spominu imam občutek, da bo tudi gameplay deloval precej lesen po toliko letih.

 

Je pa bila sigurno huda, unikatna ideja - trije čisto različni protagonisti in stili igranja v enem špilu, pa odpuljen svet in humor :D Ne spomnim se, a je ta špil tudi od Shiny Entertainment, ampak deloval mi je enako fuknjeno kot MDK...

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Mene grafika težko odvrne, res največji problem teh nekih platform/tretjeosebni pogled izza leđa špilov preden sta prišla duo GTAIV/Uncharted 2 je samo kontroliranje, besno plavanje kamere, nesmiselne postavitve gumbov .. res smo lah veseli, da danes to načeloma velik bl štima

Povezava do prispevka

Tam nekje v tem času omenjene Giants igre, sem jaz bil zelo navdušen nad neko odštekano bolj ali manj "streljačino" izpod prstov LucasArts, če se ne motim. Pa ne najdem zadeve in naslova se sploh ne spomnim. Nek čisto svoj setting je bil, humor na polno, kar veliko vmesnih (dobrih) sekvenc. Pa zelo odštekana orožja. Mislim, da je bilo tudi več glavnih likov v igri. Pa za tisti čas je bila grafično res lepa, tehnično pa zelo tekoča. Čeprav igralna mehanika dokaj enostavna.  Nekako se mi zdi, da je bila nasplošno dokaj zapostavljena ta igra. Moram najti naslov..

edit: se posipam. Danes sem našel v par minutah guglanja.: Armed and Dangerous!

Armed and Dangerous (video game) - Wikipedia

Se kdo še spomni tega? Pa kolikor vidim, je dobivala kar dobre ocene..

armed.jpg.10a754fb256a67f8aecbeb96b47e1474.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Evolve se spomnim. Dokaj unikatna igra in za tisti čas se mi zdi, da je bila precej napredna. Je pa nisem nikoli končal . Pa 100% da smo to igrali na Voodoo karticah. No, kakor takrat večino 3D iger. :) 

 

Dočim MDK je pa itak klasika od klasik. Tudi dvojka, ki je bila povsem drugačna, mi je bila res všeč.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

Evolve se spomnim. Dokaj unikatna igra in za tisti čas se mi zdi, da je bila precej napredna. Je pa nisem nikoli končal . Pa 100% da smo to igrali na Voodoo karticah. No, kakor takrat večino 3D iger. :) 

 

Dočim MDK je pa itak klasika od klasik. Tudi dvojka, ki je bila povsem drugačna, mi je bila res všeč.

Če si ti igral Evolvo na Voodoo potem si bil že čudn. Takrat je že Geforce 2 haral okoli.

 

Evolva, Giants:Citizen Kabuto in Sacrifice sem jaz takrat vse igrat naenkrat.  Vse lepo in prav, ampak je bilo treba hitro skoz , ker je bil to tudi čas Diabla 2, Deus Ex, Tony Hawk proskater 2 in seveda Baldur's gate 2.  Pred onimi prvimi pa je blo seveda še treba igrat tako NFS:POrsche,  Thief 2, Soldier of Fortune, Star Trek :Elite Force, Age of Empires 2 dodatek. Red Alert 2 pa je bil tudi tam nekje zraven Icewind Dale in Escape from Monkey island.  Tako, da @Hernier, ko pogledaš že vse kar sem naštel  ti je verjetno jasno zakaj je Evolva redka v spominih folka a? :D edit: Aja Ground Control, Dark Reign 2 in tudi Nox sem še pozabil. Konzol sploh ne omenjam, ker sam nisem nič takrat igrat, ampak izid PS2 je bil tudi takrat. :lol: 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Majek reče pred 53 minutami:

Če si ti igral Evolvo na Voodoo potem si bil že čudn. Takrat je že Geforce 2 haral okoli.

 

Evolva, Giants:Citizen Kabuto in Sacrifice sem jaz takrat vse igrat naenkrat.  Vse lepo in prav, ampak je bilo treba hitro skoz , ker je bil to tudi čas Diabla 2, Deus Ex, Tony Hawk proskater 2 in seveda Baldur's gate 2.  Pred onimi prvimi pa je blo seveda še treba igrat tako NFS:POrsche,  Thief 2, Soldier of Fortune, Star Trek :Elite Force, Age of Empires 2 dodatek. Red Alert 2 pa je bil tudi tam nekje zraven Icewind Dale in Escape from Monkey island.  Tako, da @Hernier, ko pogledaš že vse kar sem naštel  ti je verjetno jasno zakaj je Evolva redka v spominih folka a? :D edit: Aja Ground Control, Dark Reign 2 in tudi Nox sem še pozabil. Konzol sploh ne omenjam, ker sam nisem nič takrat igrat, ampak izid PS2 je bil tudi takrat. :lol: 

Daj nehi, ki sem otrdel ob teh name dropih 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 uro:

Če si ti igral Evolvo na Voodoo potem si bil že čudn. Takrat je že Geforce 2 haral okoli.

 

Evolva, Giants:Citizen Kabuto in Sacrifice sem jaz takrat vse igrat naenkrat.  Vse lepo in prav, ampak je bilo treba hitro skoz , ker je bil to tudi čas Diabla 2, Deus Ex, Tony Hawk proskater 2 in seveda Baldur's gate 2.  Pred onimi prvimi pa je blo seveda še treba igrat tako NFS:POrsche,  Thief 2, Soldier of Fortune, Star Trek :Elite Force, Age of Empires 2 dodatek. Red Alert 2 pa je bil tudi tam nekje zraven Icewind Dale in Escape from Monkey island.  Tako, da @Hernier, ko pogledaš že vse kar sem naštel  ti je verjetno jasno zakaj je Evolva redka v spominih folka a? :D edit: Aja Ground Control, Dark Reign 2 in tudi Nox sem še pozabil. Konzol sploh ne omenjam, ker sam nisem nič takrat igrat, ampak izid PS2 je bil tudi takrat. :lol: 

 

Igral vse na seznamu razen Ground control in SF: Elite Force. Same absolutne GRANATE od naslovov. Pa to ni vse izšlo v enem letu, ne se fukat??

Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 minutami:

 

Igral vse na seznamu razen Ground control in SF: Elite Force. Same absolutne GRANATE od naslovov. Pa to ni vse izšlo v enem letu, ne se fukat??

Vse to in še več.  Še kaki Shogun:Total War sem pozabil pa obligatoren Tomb Raider in prvi Sims, Starlancer ,MDK2, Mechwarrior 4 , še prvi Hitman je iz tistega leta pa McGeejeva Alice.   Toliko robe, da je blo za vsakega nekaj izjemnega.  

Povezava do prispevka

Pa na Soldier of Fortune v kombinaciji z Gabriel Knight 3 imam res top spomine, 10-letni fantek igral igrici zajednom (GK3 itak nisem štekal, sem pač neki pretežno na pamet klikal in napredoval), potem pa imel sweet sweet nočne more, zaradi katerih sem pol moral eno leto spat ob prižgani luči, da me ni panika :rofl: 

 

Zanimivo, da me Thief ni tako sfukal, pa je v bistvu precej grozljiva igra. Zgleda je kombo nasilnosti SoF z misticizmom GK3 me dovolj zjebal

Povezava do prispevka

Sobota zjutraj, se pretegneš, šele dobro odpreš uči in si misliš, gremo malo Sekiro vadit Isshin, the sword saint vzorce. Seveda sproščeno, brez pritiska, da bi pričakoval zmago. Poanta je, da se naučim vzorce napadov.

 

Cilji sledeči:

  • prva faza brez porabljenega heala in spirit emblemov
  • druga faza, recimo 3 heale in mogoče 1x prostetic arm
  • tretja faza: show me what you got
  • četrta faza: dream on, itak se mi ne da in ne pridem do tja

 

Poskus št. 1 totalen fail

Poskus številka dva:

V prvi fazi umrem :D pa si misli, ajde pa odigram do konca, se še vsaj kaj naučim. Pade prva faza brez problema po smrti, druga faza po začetnem mučenju in nekaj heal-ih kar solidno, ostanem na 5 heal-ih. Ker nisem zares šel v fight sem seveda pozabil vzet rice.

Tretja faza, na kratko: posilim ga :D Po nekem srečnem naključju in sosledju dogodkov, porabim le enkrat ogenj ter 2 heala in ga finiširam. V četrto fazo s tremi heali in okrog 10-13 spirit emblemov. Si mislim, to je to, nimaš šans. Električar v zadnji fazi te ubijem v roku minute.

Po3 minutah jaz brez healov in spirit emblemov, on na polovici health-a. Pa se zravnam v sedežu in začnem premišljevat, fak mogoče pa bo. :D

 

Se zresnim, dogde-am dve streli, dobim 2x po glavi, ostanem na tretjini življenja in končno ga dočakam: finishing blow :D:D

 

Od sproščenega poskusa in smrti v prvi fazi do besed: jebi se Isshin, suck on that! :D:D

 

Povezava do prispevka

Ok, ne me jebat, da se ne da Power Stance Dual Wieldat Fume Ultra Greatsword (my love). D:

 

Fume Knighta sem prvič delal ene 6krat. V drugo pa sem najbrž porabil ene 15-20 poskusov, k me je vsaka druga stvar one shotala lol. Končno spet dobri stari git gud Dark Souls boss. :avadodo::wub:

 

 

 

No in zdaj imam dve Fume sablji, ampak če držim trikotnik si eno fukne na hrbet. Krneki. :\

 

EDIT: Cepec sem. Moram si dvignit DEX na 45. Ajme bože, gremo grindat. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 urami:

Jaz pa sem ravno začel malo nažigat DkS 3, ker imam namen iti skozi DLC-je (nisem še šel)

 

Sem že pozabil, da DkS 3 nima povsem povezanega sveta, da se moral teleportat. Torej je DkS 1 edini v Souls seriji, ki je res recimo da temu v celoti interconnected? 

Ja zacetek s firelink shrine in Archdragon peak sta samostojni lokaciji vse ostalo je povezano v main game brez DLCjev

Povezava do prispevka

Malo testiram različne igračke v iskanju tistega, kar bi igral

 

Dark Souls III itak poznam, tako da tega ne bom posebej izpostavljal. Razmišljam pa, da bi šel igrat s kakšnim zabavnim buildom

 

Potem sem sprobal Metro Exodus. Igrica ima zanimiv dizajn interierjev (sem še v Moskvi), ampak voice acting je pa tako slab, da me je prav odbilo. Ta igra je zakleta, namreč angleški voice ne paše v igračko, dočim Rusi pa žal slavijo po obupnem voice actingu in to se v igrici žal kaže ...

 

Igram pa tudi Crash Bandicoot Team Racing za PS4. V bistvu mi je carska igrica, ampak je res prašičje težka, kaj si ti fuknjen, v četrti ali peti dirki po vrsti v Story Mode me komp razfukava ko pičkico. WTF je s to igrco, sem rajši šel nazaj igrat Dark Souls III, ker Crash mi je čisto pretežek. Ampak mi ima kul vibese, tako da se bom vrnil 

Povezava do prispevka

Igram Sekiro khm... "prvič". Pred dvema letoma sem obupal še pred koncem Hirata Estata in pri Ashina Elite mini bossu, tako da sem šel sedaj od začetka na PS5 (smooth 60fps, HDR, hi-res, ni da ni :mafija:) Odločil sem se, da bom cheesal vse endinge s kopiranjem savea in enim igranjem. Trenutno delam Shura ending in se zajebavam z Isshinom Ashino. Ampak faaaaaaaak, kako carska je bila pot do sem. Borilni sistem je res out of this world in te prisili, da naštudiraš gibe nasprotnikov, da se toliko nadrkaš, da si praktično eno z oročeno kantano. Na začetku sem bežal pred vijolično ninjo, sedaj si samo mislim "Come at me bro :ninja:" Ko vidim vse endinge, bom šel verjetno na ng+ da odklenem vse abilitiye ter prosthetic toole in probam, kako se igra. From Software. :ododava:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...