Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 6 urami:

Jaz pa po dobrem mesecu že razmišljam, da bi se znebil te navlake... :ninja:

Nikol mi neki  ni blo za dirkat, pa sem mislil, da zato k nimam volana, ampak ni blo to ne... enostavno ni isto, k če je zares.

 

@ke_kit a kupiš komplet G29+mnenjalnik + UVi stojalo? Vse praktično novo in že sestavljeno... ajde v uporabi mogoče 2 uri GT Sports... ... saj pol mi bo žal, sam jebi ga.

 

Recmo 350€ za vse skupi brez dostave, jaz sem dal okol 400€.
 

Ka si pa vse probal vozit? Ker men se zdi, da si ti bolj ETS2/ATS driver oz. bi ti znal bolj sest. :whistle:

Povezava do prispevka

Pa sej ni tko hudo. Filing res ni enak tistemu v realnosti je pa vsaj nekaj mrdanja, da ni volan na gumice, kot smo imeli včasih. 

 

Jaz sem na PS5 probal naslednje igre:

- GT7 (ok, igra cela familija) 

- DIRT 5 (preagresiven feedback, meh) 

- Wreckfest (preagresiven feedback, meh) 

- Dirt Rally 2.0 (ok, moram probati malo več) 

- NFS nekaj, ne vem točno kateri (načeloma ok, me pa moti delaj med akcijo na volanu in v igri)

 

Če potegnem črto je bil G29 za 200 € iz Amazon.it dober nakup saj se zabava cela familija. Mogoče še nabavim zložljivi Playseat Challenge, ko bo kaj znižan, da bi igral na TVju. 

 

Za probati imam pa še Forza Horizon 4 ampak moram prvo najti nek GPU, ki bo igro poganjal na 4k in Ultra nastavitvah nad 60 FPS, trenutna GT 1030 ne zmore. :w00t:

 

P.S.: če kdo še išče ima Amazon.it G29 shifter spet na zalogi za 35 €. 

Povezava do prispevka
NixoN reče pred 1 uro:

Ka si pa vse probal vozit? Ker men se zdi, da si ti bolj ETS2/ATS driver oz. bi ti znal bolj sest. :whistle:

GT S mi je čisto kul... trenutno mi pa nič ne sede, ker imam ful enih drugih zadev. V zadnjem tednu sem igral mogoče eno uro DS3. 

 

Ne sej to je samo trenutek slabosti, ker imam nekaj kar leži neuporabljeno... mogoče prodam še PS VR, al pa GameCuba... al pa kr vse igrače:happy:

 

Kriza... :panika:

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

GT S mi je čisto kul... trenutno mi pa nič ne sede, ker imam ful enih drugih zadev. V zadnjem tednu sem igral mogoče eno uro DS3. 

 

Ne sej to je samo trenutek slabosti, ker imam nekaj kar leži neuporabljeno... mogoče prodam še PS VR, al pa GameCuba... al pa kr vse igrače:happy:

 

Kriza... :panika:

 

Preden prodaš probaj ETS2, zen (s kamioni). 

Povezava do prispevka

ACC simulira GT3 in GT4 dirke, nimajo ti avti menjlanik z 10 let stare Octavije :D Sklopko boš uporabljal za speljat iz boksa in če boš v crashu. Samo v 2 urah ne boš kaj velik dosgu v ACC. GT ne uporablja sklopke tko kot se zagre? Pa glede na to da maš to digitalne avte na digitalnih progah jih lahko voziš mal drugač kot ko šparaš bencin v prometni konici na celovški zjutraj :P

Povezava do prispevka

Nimam jaz 10 let stare Oktavije, ampak 10+ let staro Captivo in sem ravno menjal sklopko + vztrajnik, en mesec nazaj pa ABS elektroniko, še mal prej pa bremze in je fajn bolelo po žepu tko, da ne me spominjat na to :cry:

 

 

Ma ne vem, al pa jaz ne znam neki nastavit v GT, da bi bilo, kot si predstavljam, da bi moralo bit :nicjasno: , verjetno si pa napačno predstavljam :fun:

A prideš na pivo? :ninja:

 

Povezava do prispevka

Tole je pa moj dirkalni kotiček zadnja dva tedna in moram reči, da sem navdušen :) Nazadnje in edinkrat, da sem vozil na volan, je bilo v osnovni šoli (cca 20 let nazaj), na neko poceni zadevo od Logitecha in na računalniku, pa sploh ne vem več, katera igra je bila. Tole z Gran Turismom in Thrustmaster T300 volanom je pa nek čisto drug planet :D Sem si seveda še ACC vzel na ps storu, ker je bila akcija :) Pri GT7 sem zaenkrat pri caffe misijah pri odklepanju BMW M avtomobilov, mislim da je 22.level, če sem si prav zapomnil. Vmes sem že večkrat pomislil, da bi bilo super, če bi imeli kakšno tekmovanje, sem zelo za to. Če bo kdo želel, me naj doda na ps-u, moj nickname je: Anders_1989 . Bom vesel vsakega :)

 IMG_20220415_140340.thumb.jpg.769c884bc2dd746e978ccdc351c24b69.jpg  

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jaz sem se pa pridružil neki "free for all" amaterski ligi v ACC, kjer vsako sredo zvečer odfuramo GT3 in GT4 dirko, seznam je znan, vreme pobran z meteo. In morem rečt, da je ful zabavn, kljub temu da je folk vseh skill levelov in se najdejo tud kakšni bombniki vmes. Hude bitke in hude zgodbe, ki jih AI ne more spisat :D

 

Prejšni teden furamo Nurburgring, GT4 sem na štartu parkiran nekje na sredi, štart cela zmeda, jaz furam Chevy Camarota, pred mano Porš, ki sem mu skozi Schumacher-S nalepljen na spojler. Poslušam discord, en prbije "heey, I use that brake marker" - nekdo je zbil eno od tabel pred ovinkom. Par sekund za tem prpizdiva s poršom v lev ovink po hitri kombinaciji, obadva čakava marker 100m, markerja nikjer, iznenada že 50, panika, oba ful prepozno bremzava, karafeke čez robnike, umiram na discordu ko budalo :D

 

Pa Zandvoort v dežju, na štartu 21 folka, jaz sredi packa, ko so se prižgale zelene sem videl mogoče ene 3 dežne lampe pred sabo, sicer pa sam pršenje in megla, v T1 po 3 v liniji, pulz pomoje 150, adrenalin na polno. Uživancija na polno.

 

Sem pa zadnje par dni mal prestavljal pedala in iskal prave razdalje in kote, mal bližje in mal večji kot na baseplateu je naredil ful razlike, sploh za endurance dirke, kjer imaš gas na 100% dobesedno več ur. Sem posnel frenda, ki je fural McLarna F1 po šlajfi.

 

 

Povezava do prispevka
urby20 reče Dne, 16. 4. 2022 at 6:45:

Vidim, da imava tudi tv enak (lg c1)? :D

 

Ne, tole je CX55 :) Po letih uporabe Sonyevih tv-jev, sem lani v začetku leta kupil tega in bila je to prava odločitev :D

 

Jake the Mess reče Dne, 16. 4. 2022 at 10:48:

A te ni nič strah da bi ps5 prekucnil ko vstajaš iz stola? 

 

Fotografija daje res občutek, da je ps5 precej blizu stolu, ampak je ob kobacanju iz playseata več kot dovolj prostora, da je varno za konzolo :) Se v seat vsedem/"skočim" s strani, kot recimo vozniki Formule 1 v svoje bolide, čeprav videl sem na nekaterih posnetkih, da si ljudje pri tem playseat challengu dvignejo volan na stran in vstanejo naprej, ampak mi je prva opcija boljša.  

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

 

 

je mal iz vseh vetrov, in dost padalcev pride samo na eno dirko, tko da je prvi krog lahko kar random, je pa men zaenrkat za nivo stresa z resnostjo lige to idealno, pa še te kratke GT4 so mi ful zabavne.

 

Sicer pa a se kej dirka kaj resnega a se samo igra v GT7 te dni :P Jaz sem skor zgubil pedala ta teden, očitno tok vozim, da sem mogu pol šraubov zategnit, ker bi se skor pedala sama odpelala z riga :D Kar ne igram online pa za dušo vozim challenge dirke v AC, trenutno GTs Against Godzilla, Nissan GT-R GT3, trije krogi po Nordschleife, kok je to bomba vzdušje in kok je šlajfa sick proga, joooo.

479867719_20220507-233821-Nordschleife-NissanGT-RGT3.thumb.jpg.1b1d2523860d733ae6c94eee5e0c2c5e.jpg

 

48123878_20220507-233956-Nordschleife-McLaren650SGT3.thumb.jpg.ca163413ab7e085b1c26998a5a7e12a0.jpg

 

770079391_20220507-234549-Nordschleife-NissanGT-RGT3.thumb.jpg.23cbd639f9656b9f085891112ea21cd2.jpg

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

En star mobitel sem zmontiral na rig in usposobil simhub. Morem še najt en kul dashboard al pa zrihtat kakšnega od obstoječih, samo je čist bomba kako mam lahko HUD zrihtan, ko ne rabim več videt na monitorju dasha. Zdaj sicer da odfuram en AC rabim ene 4 ekstra appe 🤣. Za volan rabim True Drive, AC laufalm skozi Content Manager, za spoterja nucam Crew Chief, zdaj še za dashboard Simhub. Pa valda še Discord med dirkam 😅

 

20220529_204452.thumb.jpg.60d3bea9288a9c99052ca8eec25b7934.jpg

 

20220529_200313.thumb.jpg.d6cf43aa0f4bb0a6c837609c4900d923.jpg

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

En star mobitel sem zmontiral na rig in usposobil simhub. Morem še najt en kul dashboard al pa zrihtat kakšnega od obstoječih, samo je čist bomba kako mam lahko HUD zrihtan, ko ne rabim več videt na monitorju dasha. Zdaj sicer da odfuram en AC rabim ene 4 ekstra appe 🤣. Za volan rabim True Drive, AC laufalm skozi Content Manager, za spoterja nucam Crew Chief, zdaj še za dashboard Simhub. Pa valda še Discord med dirkam 😅

 

20220529_204452.thumb.jpg.60d3bea9288a9c99052ca8eec25b7934.jpg

 

20220529_200313.thumb.jpg.d6cf43aa0f4bb0a6c837609c4900d923.jpg

Kak display je to? Looks insane :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...