Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Sam povem, naročil sem G29 + mn3njalnik.

Imo bo dovolj za občasno vozakanje v kakem GTju.

Sicer sem se že nagibal k eni cenejši varianti (200€) sicer brez FF, vendar pa v osnovi dela z vsemi konzolami (ps,xb,pc,nsw) in ima vse v kompletu, pa ne rabi napajanja... samo je logi bolj trotel zihr ;)

Pa še na slikcah od mojega stojala je :happy:

UVI-Racing-LITE-Volan.png.8d3a68281cddbb5c8d31f3a81fa5ff87.png

 

Če koga zanima ta poceni varianta ...

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
atomic reče pred 11 urami:

Mal sem spregledal, kaj si to kupil za eno nogo za monitor. Huda zgleda.

Glede grafične pa tko... Upoštevaj, da je tudi tvoja nerealno več vredna. Tko da dopplačilo bo potem  zelo podobno.

 

Roka je Ergotron HX, kar sem gledal edina, ki zmore te karafeke, ki jih izvajam z monitorjem. Pa še tam sem moral ekstra dokupit "heavy-duty tilt pivot", da feder pri VESA mountu drži monitor pokonc in ni povešen ko od galkota penis, kadar gleda žensko odbojko.

 

Da prodam svojo grafično zdaj za nek premium sem del istega problema, ki mi gre na kurac. Plus to, da tudi če jo prodam za ne vem, 200€ več kot sem dal za njo sem že zmerom več kot jurja prekratek za nek solidn upgrejd, kle bom užgal kar maksija in bom v vsakem primeru počakal na ada lovelace arhitekturo.

 

@Bessie tist volan men ne zgleda vreden razlike v ceni na G29, plus tega, da je FFB vsaj pol užitka, če že ne lažje vožnje v virtualnem dirkanju. IMO si naredil dost bolj smiselen nakup. Pa pomoje bo kar dal dela stojalu, ki je pač po dizajnu in dimenzijah tak, da bojo šle sile po svoje :D Jaz vozim GT avte na tam, 8 Nm navora, okvir ma svojih 50-60 kil in vse je fiksiran z M8 šraufi, pa ko sekam bankine čutim na riti kako vibrira cel setup :D

 

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 13 minutami:

 

Roka je Ergotron HX, kar sem gledal edina, ki zmore te karafeke, ki jih izvajam z monitorjem. Pa še tam sem moral ekstra dokupit "heavy-duty tilt pivot", da feder pri VESA mountu drži monitor pokonc in ni povešen ko od galkota penis, kadar gleda žensko odbojko.

 

Da prodam svojo grafično zdaj za nek premium sem del istega problema, ki mi gre na kurac. Plus to, da tudi če jo prodam za ne vem, 200€ več kot sem dal za njo sem že zmerom več kot jurja prekratek za nek solidn upgrejd, kle bom užgal kar maksija in bom v vsakem primeru počakal na ada lovelace arhitekturo.

 

@Bessie tist volan men ne zgleda vreden razlike v ceni na G29, plus tega, da je FFB vsaj pol užitka, če že ne lažje vožnje v virtualnem dirkanju. IMO si naredil dost bolj smiselen nakup. Pa pomoje bo kar dal dela stojalu, ki je pač po dizajnu in dimenzijah tak, da bojo šle sile po svoje :D Jaz vozim GT avte na tam, 8 Nm navora, okvir ma svojih 50-60 kil in vse je fiksiran z M8 šraufi, pa ko sekam bankine čutim na riti kako vibrira cel setup :D

 

 

 

3070ti so jurja, to bi že bil upgrejd al kaj

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 18 minutami:

Ne spremljal neki pozorno stanja zalog, samo jaz je sploh še nisem videl "na zalogi", pa tudi placeholder cene so 1200+, precej rajš tam 1700. Bi bil upgejd, sam me ne boli tok, da bi mi bil vreden.

 

https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-MSI-GeForce-RTX-3070-Ti-VENTUS-3X-OC-8G-DDR6--Retail-_1415002.html

 

Lahk jo zdej takoj nabavš :D Cene so pač mal padle. (ne da so dobre)

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

Nice, un model s kosilnico ga zmaga. 

Za immersion ponavad pohupam pa se zaderem skoz okn v sobi "kvaj Denis, aj treba vreme izkoristet!".

 

Druač je AC tok hvaležen špil za take preserancije in vožnjo iz užitka. Na Jap sem skor kupil FD2 Civica, pa me je prej srečala pamet (uvoz, volan na desni, poraba 10+, top avto za na šiht). Mal mi je vseen žal, sej ni isto, samo tapravo tudi ne bi gonil po Nordschleife na polno ...

 

Screenshot_20220129-110850_Gallery.thumb.jpg.d9fb54d92fa25787649599daef4a90d3.jpg

Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 25. 1. 2022 at 18:03:

Sam povem, naročil sem G29 + mn3njalnik.

Imo bo dovolj za občasno vozakanje v kakem GTju.

Sicer sem se že nagibal k eni cenejši varianti (200€) sicer brez FF, vendar pa v osnovi dela z vsemi konzolami (ps,xb,pc,nsw) in ima vse v kompletu, pa ne rabi napajanja... samo je logi bolj trotel zihr ;)

Pa še na slikcah od mojega stojala je :happy:

UVI-Racing-LITE-Volan.png.8d3a68281cddbb5c8d31f3a81fa5ff87.png

 

Če koga zanima ta poceni varianta ...

 

 

Jest mam tud takole zadevo + g920 + mal zmoddan menjalnik + ročno sem naročil in sem zelo zadovoljen s tako konfiguracijo. Špilam pa Dirt 2.0, Wrc 10, Assetto corsa in pa Drift 21. Bi pa rad zamenjal volan z večjim. Kupil sem si že KSS 3D sprintan adapter. Kot berem je volan od G920 težek 566g in ljudje priporočajo da zamenjaš volan z isto težkim volanom da ne pride do pregrevanja volanske baze. A je kdo že zamenjal volan in ima kakšne izkušnje s tem in katerega priporoča? Sicer sem že kar veliko iskal in najlažjega kar sem jih zaenkrat našel je tale Simoni, ki je težak 1kg https://www.amazon.it/Simoni-CAR-350P-Volante-Sportivo/dp/B01N2YNHOU/ref=sr_1_12?__mk_it_IT=ÅMÅŽÕÑ&crid=3HI4FMLI8A9XH&keywords=simoni%2Bsteering%2Bwheel&qid=1643713309&sprefix=simoni%2Bsteering%2Bwheel%2Caps%2C309&sr=8-12&th=1

 

Pa ali morda kdo ve kje bi se dobilo še eno držalo za menjalnik za tale Uvi wheel stand? Sem pisal na UVI pa so mi odgovorili, da tega ne prodajajo? Hm, mal čudn če proizvajajo ta wheel stand in nimajo na zalogi še dodatnega držala za menjalnik oziroma ročno?

 

Aja, a je morda kdo obrnil še stopalke in jih dal v GT mode in kako se zadeva obnese? Jaz bi si tud sam naredil tak mod iz pločevine, samo me zanima če je taka razlika v filingu da se splača to delat?

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Aha, ja sej fora je v tem ker nimam izkušenj z različnimi obsegi in nimam pojma kaj pričakovat in kako se bo zadeva obnašala, tko da nekaj moram kupit da sprobam in dobim izkušnje. Za rally mi dejansko odgovarja trenutni Logitechov volan - morda bi lahko bil za spoznanje večji. Za driftanje bi pa rad večji volan in potem bom tudi videl kako se rally fura z njim. Hm, bom glede na tvoj nasvet potem raje gledal 330 mm velikost. Na youtube-u je veliko modov, kjer so zamenjali volan, samo nihče pa potem ne napiše koliko se pregreva in trpi baza.

 

Drgač pa tvoj rig zgleda fenomenalno.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Če bi kdo rad dokupil še eno stojalo za ročno zavoro za kakšen wheel stand, sem ga našel na Igabibi https://www.igabiba.si/products/spawn-stojalo-za-menjalnik-za-kokpit-dirkalnega-simulatorja-mobile?_pos=1&_sid=6c3500738&_ss=r in na enaa in sploh ni drag. Zanimivo da v Bigbangu hočejo imet za to zadevo pa 50 ojrov - svašta https://www.bigbang.si/spawn-stojalo-za-menjalnik-za-kokpit-dirkalnega-simulatorja-mobile-izdelek-223093/. Kot sem sprobal jih lahko namontiraš tudi skupaj vzporedno na eno stran stojala, tko da maš lahko menjalnik in ročno na eni strani. Nisem pa še sprobal kako to deluje, ker na ročno še čakam iz Kitajske in ne vem kdaj bo prišla.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...