Skoči na vsebino

Test Drive Unlimited


Priporočeni prispevki

Da postavimo še kontra temo vsem Forzam, Crew in Gran Turismom...

Test_Drive_Unlimited_boxart.jpgTest_Drive_Unlimited_2_boxart.jpg

 

Smo pa tudi v pričakovanju novih informacij glede tretje Unlimited epizode.

Imamo tudi nekaj leakov, ki izpostavljajo Južno Ameriko kot novo destinacijo.

Uradno potrjeno naj bi bilo, da bo fizika bazirala na pogonu iz igre WRC8. Tokrat pa je razvijalec KT Racing [https://www.kylotonn.com/en/] (njhovi ostali naslovi so: FIA World Championship (WRC5, WRC6, WRC7, WRC8), TT Isle of Man: Ride on the Edge (TT 1, TT 2), VRally 4, FlatOut 4: Total Insanity.)

https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/egfigw/test_drive_unlimited_3_project_sunrise_tdu3_leak/

IMO, se stvar glede na portfolio studia, bere zelo dobro.

Povezava do prispevka

To je dirkačina nad katero sem ob izidu precej vihal nos pedvsem zaradi izredno visoke strojne zahtevnosti (večnitenje skozi jedra poteka konstantno) in zaradi pogostega sesuvanja 1.0 verzije. Zadnji patch in boljša strojna oprema slednjo težavo povsem odpravita.

 

Špil je z volanom fenomenalen in v njem sem vozil najbolj adrenalinsko dirko ever. Okoli otoka z Enzom proti Koenigseggu in Saleenu smo bili velik del dirke kar pogosto vštric. Močno priporočam nek eurotrance letnik 1998-2002 v custom player, community popravek za senco pod Ferrarijem 512TR in patch za odstranitev policije. In seveda uradni addon z dodatnimi avti. Imam okrog 50 avtov v garaži. Najlepši vtis sta name pustila F430 in Enzo.

 

Imam še verzijo za PS2, kjer gre za bolj sproščeno in povsem arkadno izkušnjo, čeprav špil ni napačen in pusti nek retro priokus kot bi igral Lotus, Top Gear ali Lamborghini American Challenge.

 

PS2 verzija:

- ni ročnega menjalnika

- vozni model kot v GTA4 ali NFS Underground

- na izbiro je samo en lik

- ni ferrarijev

- ima zabavne head on head dirke, pri katerih dobiš občutek kot bi igral pretepačino ko napreduješ od enega do drugega izzivalca.

- vklopljen autosave lahko uniči shranjeno igro na memory cardu, zato autosave mora biti na off in je bolje shranjevati ročno

 

TDU 2 nisem še igral.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Enka je se vedno the shit, ce hoces fajn open world dirkasko izkusnjo. Vozni model je glede na 14 let obstoja se vedno up the par z mnogimi modernimi dirkacinami imo. Razn motorjev, ti so mal po svoje narjeni :D

TDU dock mislim, da je website, kjer je se dandanasnji moderska skupnost aktivna. Par mescov nazaj je en lik izdal TDU Platinum, modifikacijo ki doda nekih 100+ novih vozil v spil, popravi vozno fiziko in nasploh vdahne novo zivljenje v ta carski spil. Online zal ne dela vec, kolker vem so Gamespy skinili ze en lep cajt nazaj, bla je pa po tem neki cajta ena modifikacija, ki je omogocla povezavo na nek privatni server, kjer se je dalo kratek cajt igrat MP. Zdej je zal ni vec

Dvojka se mi je pa zamerla 20 minutes in, ko sem dojel, da je treba it. Cez. Jebeno. Avtosolo, da lahk odklenes vse ostale classe vozil, gtfo please :D Pa vozni model je cist drugacen kot v enki, nikol me ni povlekla k igranju

Povezava do prispevka

Zgleda, da je en zelo možnih naslovov naslednjika Test Drive: Solar Crown. Pred 75 dnevi je bila registrirana sledeča domena iz strani francoskega Nacona, ki naj bi špil razvijal.

https://whois.domaintools.com/testdrivesolarcrown.com

 

Počakajmo do 7.julija, da se lrične Nacon Connect, mogoče pa predstavijo priljubljeno nadaljevanje.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Če si vzameš minuto več boš videl, da je to samo reciklirana stran, ki ima zadnji post leta 2013 s vsebino, da ugašajo TDU2 serverje. Naslov bodo že spremenili, ampak očitno še naslova naslednjika nočejo razkrit do 7.julija. Čeprav imamo leak, da se bi se naj imenoval Solar Crown -> še vedno pa ni potrjeno in ne vemo, če bo del "Unlimited" serije.
FB page-u, čez katerega bentiš (TDU2), so očitno nastavili nov quick link ("/tdusc"), torej verjetno lahko predvidevamo, da je Solar Crown.

uredilo bitje T7ank
Povezava do prispevka

Sej vem, da so zreciklirali stran iz pamtiveka ja :D Sam zivimo v takem cajtu, ko developerji radi grejo po liniji najmanjsega odpora, ko se izbira ime za igro

 

Hitman Codename 47 je po Hitman 2, 3, Blood Money in Absolution postal Hitman, ter nadaljevanje Hitman 2. Moras se letnico zravn povedat, ce ne, confusas the shit out of ljudi, ko se pogovarjas o Hitman seriji

 

"Hitman dvojka? Duuuuh.... Ka mislis Hitman 2 SILENT ASSASSIN al Hitman 2 iz 2017?"

 

Filmi tut. Rambo serija recimo je hecna

 

First Blood

Rambo: First Blood part II (lmfao :D )

Rambo III

Leta 2008 pride vn... John Rambo :D

 

Na to sem alergicen, tist za poimenovanje novga Test Drivea sem iz preventive napisu, spregledal sem, da bo morebiten naslov Solar Crown, sori stari :) Nekot sem mel v glavi, da so vsi developerji dokaj knobheadi, ko je govora o poimenovanju spilov :D

Povezava do prispevka

Evo še cel izsek iz predstavtitve

 

 

Bo tudi na Steamu. Tako, da si lahko vsi Epic haterji oddahnete, ne bo njihova ekskluziva.
Možnost dodanja na wishlist, tukaj:
https://store.steampowered.com/app/1249970/Test_Drive_Unlimited_Solar_Crown/

 

Izvedeli smo bolj malo. Torej špil je v razvoju komaj nekaj mesecev, driving engine bo podoben tistemu iz KT Racing WRC serije, dobili bomo resničen otok v merilu 1:1. Zaenkrat potrjeni avti: Koenigsegg Regera, Bugatti Chiron, Lamborghini Diablo, Dodge, Ferrari, Porsche (918),... 
Zanimivo, da je bilo poudarjeno, da po tej predstavitvi pričakujejo odzive in friške ideje od communityja kaj lahko vključijo v špil. 

uredilo bitje T7ank
Povezava do prispevka

Pizda, se morem strinjat, da je bla precej klinceva konferenca

 

In da po tem se pricakujejo ideje od communityja? :D Rofl

 

Navedek

 driving engine bo podoben tistemu iz KT Racing WRC serije

U, faking najs. Pa ce bo tisto okol 1:1 otoka resnicno... Komi cakam vbistvu, sam ne vem niti kaj pricakvat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...