Skoči na vsebino

Aloha, Havaji!


vrtavka

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
Boris reče pred 3 urami:

racunaj da so te leti iz strani "po svetu" okoli riti v zep. Poceni ampak ogromno prestopov in cakanja po letaliscih. 

Sej sm mal precekirala in so se itak cene ze dvignile na prakticno normalno vsoto. Ce pa res dobis karto za 300-400€ pa marsikomu ne bi bilo panike pocakat 5 ur na letaliscu. Iz Ljubljane naju je fully refundable karta z enim prevoznikom (no, dvema, ampak je se vedno en main operator leta) prisla cca 1100, ce se ne bi odlocila za povsem fleksibilno opcijo pa bi bila okrog 150€ manj, ampak v teh casih je bolje it na zihrco :)

uredilo bitje vrtavka
Povezava do prispevka
Boris reče pred 7 urami:

racunaj da so te leti iz strani "po svetu" okoli riti v zep. Poceni ampak ogromno prestopov in cakanja po letaliscih. 

Faking this, sem bil nekako še za take akcije dokler sem bil star 20 let, zdaj na stara leta pa rajši odkartam dinar samo da ni treba prestopat in čakat po letališčih. Pred kratkim sem bil pogumen in šel prespat kar na terminalu... res ni bilo zabavno :D 

Povezava do prispevka

jst sm 10 let redno hodu v ZDA, Dubai itd z takimi leti tipa "po svetu". Danes ce kam potujem direkten let placam tistih par 100e vec in ne trpim po tistih stolih neudobnih na terminalih. Leta 2014 sem letel na GC iz Benetk preko amsterdama ter Madrida. Da sem prisparal par 10e. 

Povezava do prispevka

Tisto s filmi ali čem drugim za zabavo kar drži, ker ameriške letalske družbe ne vrtijo filmov — moraš posebej doplačat. Sicer sem tam letel le z eno, ampak taka je bila izkušnja, vidiš lahko praktično samo trailer, vsaka naslonjalna konzola pa ima svoj čitalec za kreditne kartice. :confused:

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 urami:

Faking this, sem bil nekako še za take akcije dokler sem bil star 20 let, zdaj na stara leta pa rajši odkartam dinar samo da ni treba prestopat in čakat po letališčih. Pred kratkim sem bil pogumen in šel prespat kar na terminalu... res ni bilo zabavno :D 

 

Jest sem mel za take zadeve včasih Diners club kartico, kjer sem mel dostop do Diners club loungev. Pokažeš kartico in te spustijo not. Maš lepe udobne stole in pa dostop do tušev, pa še kakšno literaturo in snacke dobiš. Če pa veš da boš prestopal in da boš mogu kje zalegnt, je pa fajn met s sabo eno dekco in pa od povštra prevleko (notri daš mal majic in maš udoben povšter). Vse se da, sam mal se moraš znajt. Včasih se je dal super spat, ko si se ulegel na par stolov na terminalu, pol so jih pa (pomoje) zaradi tega začel ločevat s štangami, tko da se to da delat samo še na redkih letališčih. No če maš eno mehko dekco s sabo, lepo najdeš kotiček kjer se ne sprehaja velik folka in jo daš na tla in lepo zalegneš. Ja jest tud rajši najdem direkten let, ampak včasih je treba najt tud kakšne druge alternative in če se znajdeš je potovanje vedno prijetno.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 7 urami:

Faking this, sem bil nekako še za take akcije dokler sem bil star 20 let, zdaj na stara leta pa rajši odkartam dinar samo da ni treba prestopat in čakat po letališčih. Pred kratkim sem bil pogumen in šel prespat kar na terminalu... res ni bilo zabavno :D 

Ma ja, ko si dijak/student malo drugace evre prestevas, zdaj pa ze nepolomljen hrbet nekaj steje, se vec pa dnevi dopusta, ki jih noces zapraviti za pot.


zdej ima sicer ze precej letalisc udobne pocivalnike. Super za zaspance kot sem jz, me vedno zmanjka ze pri 2-3 urnem layoverju 😁

 

uredilo bitje vrtavka
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
lynx reče Dne, 10. 1. 2022 at 18:01:

Tisto s filmi ali čem drugim za zabavo kar drži, ker ameriške letalske družbe ne vrtijo filmov — moraš posebej doplačat. Sicer sem tam letel le z eno, ampak taka je bila izkušnja, vidiš lahko praktično samo trailer, vsaka naslonjalna konzola pa ima svoj čitalec za kreditne kartice. :confused:

Hm, odvisno. Jaz mam izkusnje samo z Delto pa je bilo vse dzabe :D Sicer mednarodni let.

Drugace pa Diners se splaca za lounge, da. Mislim, da prvega pol leta vstop ni pogojen z doloceno porabo sredstev, tako da se splaca malo tempirat, kdaj si jo zrihtas. Jaz jo imam samo zaradi tega :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...