Skoči na vsebino

Gothic II


Deadguy

Priporočeni prispevki

TrippinBalls reče Dne, 29. 12. 2021 at 13:11:

game crashov sem imel kar nekaj. tudi parkrat je stvar šla snafu, ko sem shranjeval in sem moral it na prejšni save. tudi v samem gameplayu ma špil še vseeno vse te random glitche prisotne v gothic špilih (ostaneš stuck v dialogu čeprav nisi, model se odloči da bo tekel v neskončnost in ga ne boš ustavil, res terrible pathing monsterjev in followerjev...)

 

Jebat ga, je Gothic. It's not a bug, it's a feature :D

Povezava do prispevka

Prilepim še jaz par screenov, ki mi jih je uspelo nardit preden sem dokončno obupal na Frapsom.

 

Špil je lahko z DX11 patchem res lep:

Gothic2-2021-12-22-10-59-50-57.jpg

 

Gothic2-2021-12-22-11-00-02-28.jpg

 

Gothic2-2021-12-22-11-00-07-44.jpg

 

Gothic2-2021-12-22-18-54-37-92.jpg

 

Dialogi so včasih smešni. Random encounterji in eventi, ki jih je v tem špilu baje preko 200 so včasih lahko smešni, žalostni, zakon, bizarni, tečni... ni da ni. Kreativnosti devom ne gre zamerit, ker so fuknli vse notri pa še šporhet zravn.

Gothic2-2021-12-22-10-49-53-58.jpg

 

Gothic2-2021-12-22-18-57-46-69.jpg

 

Gothic2-2021-12-22-18-57-59-44.jpg

 

Nova mehanika v špili: fishing

Gothic2-2021-12-22-10-23-24-45.jpg

 

WTF počne zombi na plaži???

Gothic2-2021-12-22-10-26-24-52.jpg

 

Gothic2-2021-12-22-10-28-29-24.jpg

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...

kdo da fak je alkima interactive? :nicjasno: stran majo tud zanimivo, kar na landing pagu oglasi ja đob :D

 

tisti playable teaser meni ni bil niti malo všeč, pa se velik fan G1. tale cinematik mi daje nekaj več upanja o zvestobi do originalnega art dizajna in zvočne podlage. hopefully so pogruntali tudi nekaj okrog combat sistema, ki je bil v playable teaserju razlog zakaj sem v istem momentu ugasnil špil in ga nikoli več zagnal.

 

 

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
  • 10 mesecev kasneje...
TrippinBalls reče Dne, 16. 8. 2022 at 17:40:

kdo da fak je alkima interactive? :nicjasno: stran majo tud zanimivo, kar na landing pagu oglasi ja đob :D

 

tisti playable teaser meni ni bil niti malo všeč, pa se velik fan G1. tale cinematik mi daje nekaj več upanja o zvestobi do originalnega art dizajna in zvočne podlage. hopefully so pogruntali tudi nekaj okrog combat sistema, ki je bil v playable teaserju razlog zakaj sem v istem momentu ugasnil špil in ga nikoli več zagnal.

 

 


Po tistem playable teaserju so mislim da praktično začeli iz nule, ker se jim je pridružil Kai Rosenkranz, član originalne Piranha Bytes zasedbe, ki je delal glasbo za original. Povedal so tud, da bodo upoštevali veliko komentarjev fanov originala, tko da jst mislim, da bo tole kr proper remake.
 

 

uredilo bitje Sharky
Povezava do prispevka
  • 9 mesecev kasneje...

https://www.metacritic.com/game/gothic-ii-complete-classic/

 

Switch verzija ima tehnične težave, drugače pa se igra dobra. Če ti taki špili ful pomenijo, predlagam vseeno kupit, jaz tudi razmišljam o temu. Rad bi, da je na voljo več takih projektov, sploh špili iz konca 90s/začetka 00s bi bili fino dobrodošli na Switchu

Povezava do prispevka

I’m tempted to buy :)

 

Dejansko sploh ne igram iger vsled pomankanja časa, ampak zadnja igra ki sem jo res igral je bila Gothic 2.

 

oh da bi dokončali še Gothic 3 kot se zagre… a man can dream :D

uredilo bitje Rhaegar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...