Skoči na vsebino

Sluz


ThePek

Priporočeni prispevki

Yo Mn3njalnik!

 

Predstavljam vam knjigo, ki sem jo včeraj izdal. Sem avtor tako teksta kot vizualij. Gre za grafično novelo, imenovano SLUZ, v kateri spremljamo medmrežne pogovore na Facebooku in naslovno sluz, ki se začne pojavljati na naključnih lokacijah. Ekstremno lahka, berljiva, sodobna (!) grozljivka, ki še vedno skriva ogromno detajlov za tiste, ki radi iščejo skrite pomene in namige. Šteje 156 strani in je izdana na založbi Vseočesje.

 

SLUZ je začela kot serija objav na mojem Instagramu: https://www.instagram.com/b.laz/
Nekaj objav boste še našli, večino sem že izbrisal, ampak pod črto, ljudje so se zelo pozitivno odzivali na objave; nekateri so me celo kontaktirali, če se dejansko da zaslužiti s sluzjo (kot služijo liki v zgodbi); folk me je pozdravljal s "Sluuuz" na koncertih; zato sem na koncu odločil izdati knjigo. Za razliko od internet serialke ima še več poglavij, nove vizualije in nov konec.

 

"... Zato ni nič čudnega, da je Sluz sprva bila serija objav na Instagramu in da je po Blaževih besedah v sledilcih vzbudila zanimanje, kakršnega ni prej še nobeno njegovo literarno delo. Prilagodila se je mlademu bralcu in mu, poleg poznanih podob z ekranov, ponudila tudi temačno odslikavo le-teh. Gracar je s Sluzjo tako rekoč posnel naš lasten, slovenski Black Mirror, ter dovolj osvetlil skozi zrcalo, da zaznamo obrise nevarnosti na drugi strani."
- Iz spremne besede Igorja Kočiša.

 

NAKUP KNJIGE: https://blazh.bandcamp.com/merch/sluz

Lahko mi tudi direkt pišete in se bomo zmenili.

 

Upam, da je vse dobro, B

 

h3uuheq.jpeg

b7BtRcN.jpeg

9hhEtlt.jpeg

j0zTiVw.jpeg

p5auhIg.jpeg

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...