Skoči na vsebino

The Witcher


Jurus

Priporočeni prispevki

Edino kar mi ni jasno, zakaj so spremenili dele zgodbe, da bi prisli do relativno podobnega zakljucka. Cela Voleth Meir pizdarija. Ocitno bo naslednja sezona o Scoiatel. Pa tudi ne vem ali mislijo vkljucit Vilgefortz + Nilfgaard in Ciri v tisti puščavi. Kakorkoli, serija kot serija je ok, drži se glavne zgodbe, čeprav določene stvari spreminjajo. Kar pa tudi nima smisla.

Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 11 urami:

Zdaj sem pogledal 4 del in mam obcutek, da so 2-4 bili fillerji, ko pac gradijo pocasi zgodbo? Nic se ne dogaja, samo neka politika. 1 sezona mi je bila vrhunska v primerjavi s tem, vsak del nekaj posebnega zase. Upam da preostali 4 popravijo okus. 

lol prvi del je tudi filler oz. tipičen uvodni del nove sezone v slogu Netflixa

'Samo neka politika' je bilo grajenje teh likov, ki so bili manj pomembni v prejšnji sezoni, zdej jih bomo pa vedno več gledali. Ne bo lih Game of Thrones, ker vsaj meni je vseeno za pol likov, bo pa kul.

Povezava do prispevka

Deleted scenes and characters from The Witcher Season 2

Navedek

In Season 2, Geralt’s last Roach met her end at the claws of Chernobog. In an earlier version, Geralt would take a bone from Roach’s corpse and use that to kill the monster in a scene dubbed by production as “Roach’s Revenge”.

In the final cut, Geralt used conventional weapons, of course.

:rofl:

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Mater so vilinci vile zabiti in nesposobni v tej seriji. Hm

 

edit: mater so vsi, ki niso geralt,  zabiti in nesposobni v tej seriji; 8 witcherjev ne more premagat 1 malega monsterja, medtem ko on v 4 sekundah premlati bigger monsterja

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Kastor reče pred 4 urami:

Jaz pa moram rečt, da je čisto kul zadeva, sem imel svoj pripombe glede izbire igralke za yen in triss, samo nekako se mi je uspelo izviti iz krempljev igrine grafične podobe :D 

 

Meni sta pa dokaj obupni, še spoh Triss. 

 

Malo offtopic, si bi še kdo želel serijo po The first law trilogiji? Fck me če to ni najbolj epski setting za serijo :D

Povezava do prispevka

Pogledal serijo,  lahko rečem, da tole nima kaj veliko več z Witcher univerzumom. Res so zalutali popolnoma stran od source materiala, pa saj to me še toliko ne moti kot to, kaj so naredili z osebnostjo likov (Yennefer, Vesemir, Cahir,..). Najbolj WTF mi je pa to prehajanje v Kaer Morhen, kot da je zadeva lučaj stran (sploh s Cintre) :rofl:

 

Saj je gledljivo, tudi produkcijska vrednost v drugi sezoni je na višjem nivoju, ampak tole ni več Witcher, ampak nek svoj univerzum z odtenki Witcherja. :) 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 23 minutami:

 

 

 

Malo offtopic, si bi še kdo želel serijo po The first law trilogiji? Fck me če to ni najbolj epski setting za serijo :D

Samo če bi bla adult risanka tko k Castlevania. Isto podpišem za Legacy of Kain.

Kot igrana serija se bojim, da ne bi tko dobro izpadlo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...