Skoči na vsebino

The Witcher


Jurus

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 23 minutami:

Kot igrana serija se bojim, da ne bi tko dobro izpadlo

 

Wallux reče pred 19 minutami:

 

Zelo za. Ampak v teh časih bi raje videl da naj še malo počakajo...

 

Meni se pa zdi, da bi igrana serija lahko izpadla dobro. Srednjeveški svet z ravno pravo mero misterioznosti, brutalni prizori, politične spletke, vrhunski liki..Je pa res, da kot je rekel Wallux, mogoče v tej situaciji ni ravno najbolj primere source za serijo :D

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Demogorgon reče Dne, 13. 1. 2022 at 14:03:

 

 

Meni se pa zdi, da bi igrana serija lahko izpadla dobro. Srednjeveški svet z ravno pravo mero misterioznosti, brutalni prizori, politične spletke, vrhunski liki..Je pa res, da kot je rekel Wallux, mogoče v tej situaciji ni ravno najbolj primere source za serijo :D

 

Upam da limited series. Zelo zaokroženo in brez ljudi, ki jih najde "inspiracija".

Povezava do prispevka
AdamSmit reče Dne, 21. 12. 2021 at 15:31:

Mater so vilinci vile zabiti in nesposobni v tej seriji. Hm

 

edit: mater so vsi, ki niso geralt,  zabiti in nesposobni v tej seriji; 8 witcherjev ne more premagat 1 malega monsterja, medtem ko on v 4 sekundah premlati bigger monsterja

joj bog mene je to tud ful zmotilo

pa teleportiranje okrog tud kadar nimamo čarovnikov pri roki v zadnjih dveh epizodah

 

Weraziel reče Dne, 13. 1. 2022 at 11:31:

lih dost dober je, da mi je kul mal gledat

ni pa dost dobr da bom kdaj spet gledal

tole je tud moje mnenje, evo

 

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Meni je precej smešno to, kakšen "pomp" delajo ti novičarski SLO mediji. Kot da prihaja najmanj deset oskarjevcev in bodo celo leto filmali izključno v naših krajih.  Konec koncev pa bodo v enem ali dveh dnevih posneli ves material in spokali. In pomoje tričetrt SLO folka Witcherja (serije, kamoli knjig) sploh ne pozna. Mogoče zgolj mladina zaradi iger. Mediji so pač mediji in očitno je čas kislih kumaric, zato se obesijo na vsako "novičko". ;) 

Ves ta pomp me tudi malo spominja na filmanje Game of Thrones, ampak tisto je bilo vseeno drugače. Smo imeli knjige prevedene in serija je bila popularna med mladimi in starimi. Pa še to se mi zdi, da so večinoma in na hitro itak snemali na Hrvaškem.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

ne spomnem se več naslova ene ameriške B grozljivke iz osemdesetih, ki je bila snemana v ex YU. Večji del je bil posnet okoli Zagreba, nekaj pa se je tudi dogajalo v Predjamskem gradu. O nekih arheologih, ki iščejo ostanke starega slovanskega kraljevstva, potem pa jih začne moriti duh kralja Iloka. Drugo filmsko ekipo (second crew) je vodil Damijan Kozole. V filmu je igralo par znanih ameriških obrazov.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 urami:

@Cinder: da je bil GoT sneman pri nas ne morem 100% trditi, ker sem pozabil. Stric Bedanc je nekaj pisal na to temo. Se pa dobro spomnim, da so snemali na Hrvaškem (večinoma Dubrovnik - King's Landing, nekaj tudi Split). 

GoT niso snemali pri nas, so pa Wheel of Time S1 (Vršič, Soča, Tamar). In ravno slednja je privlekla k nam tudi Witcherja

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Dej no pizda, kak članek je to, prou creepy mi je 

 

Navedek

Ali informacija, da gostijo zasedbo serije The Witcher, drži, smo preverili tudi v hotelu, od koder smo dobili naslednji odgovor

 

Kaj nam bo ta informacija, majketi? Na konc se pa ponovi kak Mark David Chapman, samo žurnal24 pa v temu primeru ne bi prevzel del krivde, a ne?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...