Skoči na vsebino

The Witcher


Jurus

Priporočeni prispevki

Medeninček reče pred 10 urami:

Witcherja sem sicer gledal nekaj delov prejšnjih sezon in se mi je zdel brezvezen, mi je pa bila zelo všeč smer v katero so šli pri enem delu, tam kjer prašiča zelo karizmatično odigra tisti wildling iz GoT. Celotna izvedba je imela čaroben Hensonovski storyteller lepotica in zver vibe in imo bi morali ta del na še bolj izpiljen način razviti v en krajši film.

 

Ni naključje. Tisto je edina epizoda druge sezone, ki je dejansko posneta po knjigah. Adaptira kratko zgodbo "Zrno resnice" in kratke zgodbe v Witcher sagi so načeloma Sapkowskijeve verzije klasičnih pravljic. Vse ostalo v sezoni je praktično bila izmišljotina Netflixovih hackov.

Povezava do prispevka

Zdaj sva z drago ravno pogledala konec oz. 8 del 3. sezone in sva morala najprej preverit na vikipediji, če sva sfalila še kak del ali pa je to dejansko konec sezone.

 

Moja napaka je namreč bila, da sem pred časom prebral par člankov, kjer šefica serije nabija, kako bo Cavill dobil "heroic send-off", ki si ga zasluži in sva pol skupaj po fajtu z unim magom domnevala, da bo to končni epic re-match, v katerem se vildeforz in witcher medsebojno ubijeta ter ga nadomesti drug witcher, kar bi tudi lepo razložilo spremembo igralca.

 

Ampak ne, tip razbije par random stražarjev na neki kontrolni točki sredi nekega random gozda in gre po poti med drevesa. 

 

WTF was that shit?! "Heroic send-off" my ass :mad:

 

In ti pisci zdaj štrajkajo za več denarja? Vse bi jih fuknil na cesto pa sam napisal boljši konec, mamico jim vidim nesposobno :ranting:

 

Sori za rant, ampak po slabem koncu GoT in The Expanse je to res kaplja čez rob. To, da je Cavill odšel, je bila njegova najboljša in precej razumljiva odločitev.

 

 

Fuck.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Nism sledil, a se ze kej vec ve o ozadju Cavillovega odhoda/menjave, nazadnje kar sm bral je blo sam neko splosno nesoglasje glede smeri kam je sla serija. Kdo je sploh iniciiral menjavo, on sam al studi? A je Cavill kej bolj konkretno komentiral al more kak NDA potect al so ga izplacal, da ne shitposta al si noce naprej skodovat karierno pa se noce prevec izpostavljat al je pac sam to nesoglasje brez ksnih ekstra juicy zgodbic razlog?

Povezava do prispevka

Cavill je profi in ne govori o ozadju. Vse kar se vrti po socialnih medijih je v bistvu opravljanje branjevk kjer en "blogger" citira drugega, ki citira tretjega, ki citira nek žnj komentar iz kakega clickbait članka. Nič konkretnega ni zadaj. Šimfajo običajni gamergate/desno/Trumpovsko/antiwoke usmerjeni ytuberji. Seveda se razume, da je Cavill najverjetneje šel, ker Flixer z Witcherjem nima nič skupnega ampak tip ni dal nobenega komentarja.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...
Tom7i reče Dne, 12. 8. 2023 at 1:00:

Zdaj sva z drago ravno pogledala konec oz. 8 del 3. sezone in sva morala najprej preverit na vikipediji, če sva sfalila še kak del ali pa je to dejansko konec sezone.

 

Moja napaka je namreč bila, da sem pred časom prebral par člankov, kjer šefica serije nabija, kako bo Cavill dobil "heroic send-off", ki si ga zasluži in sva pol skupaj po fajtu z unim magom domnevala, da bo to končni epic re-match, v katerem se vildeforz in witcher medsebojno ubijeta ter ga nadomesti drug witcher, kar bi tudi lepo razložilo spremembo igralca.

 

Ampak ne, tip razbije par random stražarjev na neki kontrolni točki sredi nekega random gozda in gre po poti med drevesa. 

 

WTF was that shit?! "Heroic send-off" my ass :mad:

 

In ti pisci zdaj štrajkajo za več denarja? Vse bi jih fuknil na cesto pa sam napisal boljši konec, mamico jim vidim nesposobno :ranting:

 

Sori za rant, ampak po slabem koncu GoT in The Expanse je to res kaplja čez rob. To, da je Cavill odšel, je bila njegova najboljša in precej razumljiva odločitev.

 

 

Fuck.

 

Tvoja napaka je da si ji verjel. Ta Hissrichova laže sto na uro in povrhu že nesposobna sto na uro.

 

Najboljša fora pa je ko si slišal kako so pisci bli nejevoljni ker so se morali držati zgodbe in lora iz knjige (čeprav, roko na srce, tut tukaj niso bli najbolj uspešni) in so bili vsi veseli, ko so dobili spin-off blood origin. Evo zdaj bomo pa povedali svojo zgodbo. LOL!!!!!! Ustvarili so največji drek možen.

 

Zdaj ko berem Witcher knjige se samo sprašujem kako jim je ratal iz teh knjig naredit tok zanič nadaljevanko? To moraš res imeti talent, da ti rata tako stvar zajebat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...