Skoči na vsebino

Dark


Heidi

Priporočeni prispevki

Sadako reče pred 9 urami:

Prevec je ze tega lol

Mja, tak vtis sem tudi dobil ob koncu 2. sezone.

 

Prva sezona je bla kul, ker je blo sveže in kljub temu, da je bila zgodba zavita sama vase kot presta, se je lepo sestavila skupaj. Druga sezona mi je zgledala že bolj takole, tretja bo pa očitno z vstavitvijo večih svetov, v katerih se dogajajo te preste izgledala takole.

 

Bom sicer pogledal, samo na tem mestu tudi upam, da bodo uspeli vse skupaj smiselno zaključit, ker bi blo škoda razvodenet dobro zasnovo.

Povezava do prispevka

Sej mas na netu vse recape in pizde materne, res ne rabis it v klet in izdelovat načrte. Sicer pa serija je bila nacrtovana v treh sezonah, zato tudi ne dvomim, da bojo zakljucili, tako kot je treba.

Čeprav se je precej zakompliciralo v drugi sezoni, še vedno obstaja rdeča nit, in ji lepo sledijo, za razliko od kakega Losta itd.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

My god, sva pri 5. delu tretje sezone in po vsaki epizodi še debatirava vsaj 10min, da nekak zloži a skupaj. Tega je ratalo čist preveč za normalno sledit. Že da povežeš vse stare like je dosti dela, potem še novi obrazi zraven, brez vsake razlage in se sprašuješ kdo je to in kakšna je njegova vloga, potem pa še paralelni svet. Puf!

 

Bo potrebno še vse v prihodnosti še enkrat pogledat, da si bom za nazaj vse razpucal :D

Povezava do prispevka

Sem se pa res pol sezone spraševal, kak je Jonas priso v 1888 (cist sem pozabo, da na koncu druge sezone Stranger jonas gre v 1888) :D

Pol mi tudi sploh ni blo jasno ko Martha iz drugega sveta gre v 1888 in se Jonas ne spomni, da ga je rešila.

V bistvu tiste dve poti, Jonas gre v klet ali ga Martha reši, je carsko narejeno. 

Pa ko Bartosz dobi sina in žena reče Hanno, se mu je vidlo na faci, da je tocno vedo kaj se je zgodilo.

Res nora sezona.

Povezava do prispevka
Mrhovinar reče Dne, 1. 7. 2020 at 13:44:

Meni sicer ni vse smiselno, že recimo, kako je lahko sin Jonas "ugrabil" svojega fotra Majlkla in ga peljal v preteklost... 3. Sezona je pa itak za moj možgan rahlo too much.

mores gledat epizodo pa mal pavze da postekas zadeve :D

 

Kolega je gledal vse v susu in bil bolj zmeden 

 

Kolkr so vse skupaj zamutili so na koncu dobro obrazlozili in izpeljali do kraja

 

Problem ali ne je ker so 3 svetovi in ne pokaze iz katerega sveta je dolocena "zgodba" oz lik in pol gre vse v kurac in ne zastopis vec nic.

 

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka

No, ampak Mikkela je Jonas ugrabil v istem svetu (ker v ostalih ne obstaja), torej njegov oče, je zaplodil njegovo mamo, da ga je potem v prihodnosti lahko "ugrabil" v gozdu in peljal v preteklost skozi portal. Nekako mi ne gre skozi. Pa še je kaj takega in se trenutno ne spomnim. Ta me je najbolj zmotila.

 

Tudi Martha iz istega sveta se v eni epizodi pojavi v dveh osebah, isto stara. Kot da se je klonirala. Kako? Ne štekam.

uredilo bitje Mrhovinar
Povezava do prispevka

Pogledal do konca, potreboval sem 14 dni za vse skupaj.

 

Vmes je bilo prav mučno nekajkrat saj sem se čisto zgubil, pa potem le nekako spelje in postane bolj razumljivo proti koncu.

 

Konec so naredili res super, dobro so pripeljali do konca in razložili dobršen del, nekaj pa je preostalo še, da si vsak razlaga po svoje.

 

Bi si pa želel še malo vpogleda kaj se potem v originalnem svetu dogaja naprej...

Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 minutami:

a ni na koncu ostl samo en svet? Kako mislis originalen svet? Svet v katerega je Mikel prisel kot mulc je isto izginil oz prenehal obstajat

 

Ja, ostal je samo en svet tisti prvotni (originalen).

 

Tudi na začetku je bil samo ta prvotni svet, potem pa je znanstveniku umrla družina (izrinli so jih iz mostu) in se je vrgel v delo in iznašel stroj za manipulacijo časa in prostora, pa sta nastala še dva vzporedna svetova, ki sta bila ujeta v neskončno zanko. In to kar ti misliš ni bil originalen svet ampak en vzporeden, v originalnem Mikel ni obstajal...

 

Je pa potem nastavek za naprej saj naj bi se rodil Jonas, ni pa prikazano ali jo to ta Jonas ali pač nekdo drug s tem imenom.

Povezava do prispevka

Men so pa precej ceneno konec speljali. Fakin cela prva sezona je bila raziskovanje izginotja Mikela in posledice le-tega. Dobrsen del druge in tretje pa kako razvozlati vozel in na koncu bam. Bil je tretji originalen svet in v bistvu so ble vse tri sezone in dogajanje v njih za brezveze. Se vidi, da so bli ustvarjalci Losta zraven.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...