Skoči na vsebino

The Northman


cin der

Priporočeni prispevki

spacer.png

 

From acclaimed director Robert Eggers, The Northman is an epic revenge thriller that explores how far a Viking prince will go to seek justice for his murdered father. After a delay due to the pandemic, filming started in August, 2020 at Torr Head, County Antrim, and Ballygally near Larne in Northern Ireland.

 

 

 

Wikipedia

 

IMDb

 

https://www.firstshowing.net/2021/first-official-trailer-for-robert-eggers-brutal-the-northman-film/

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Že kdo gledal?
Jaz imam jutri rezervacijo, pa me kar firbec matra, ali bo vsebinsko- prazen, vizualno- top ep. Ali pa bo tudi kaj globine in umetniške pridiha :)

Trailerji me ne prepričajo ravno najbolj...še en: ubil so mi fotra, šel sem v daljne kraje da se nabildam, nato ga maščujem....vmes pa še lokalno deklino zaprežem

Povezava do prispevka

Yep masovne bitke so kul........... so še najbolj podobne orgijam, samo da moški namesto da z razgretim tičem vstopijo v žensko, penetrirajo eden v drugega s hladno kovino. :))))))) Hwood in poročila lahko kažejo kri in faširano meso, ko je treba pokazat pa mal titties pa česplce je pa takoj velik problem.

 

 

Big river man bi rekel:

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
pocast reče Dne, 15. 4. 2022 at 8:34:

Že kdo gledal?
Jaz imam jutri rezervacijo, pa me kar firbec matra, ali bo vsebinsko- prazen, vizualno- top ep. Ali pa bo tudi kaj globine in umetniške pridiha :)

Trailerji me ne prepričajo ravno najbolj...še en: ubil so mi fotra, šel sem v daljne kraje da se nabildam, nato ga maščujem....vmes pa še lokalno deklino zaprežem

 

No, na koncu sem bil zelo zadovoljen :)

 

strahovi o še eni maščevalni odisejadi so bili odveč...kar huda artistična zadeva

 

všeč mi je bila tudi sama igra, sploh v dialogih ki spominja bolj na oder kot pa film

uredilo bitje pocast
Povezava do prispevka

Gledat film v Kolosmeju je tko kot bi doma gledu najslabši piratski telecine, oziroma še slabša kvaliteta. Glede na to da Kolosej še ni crknu predvidevam da dobiva donacije od oftamologov, ker ko v tistih velikih črnih čumnatah buljiš v tisto temno in popačeno sliko si pokvariš vid in potem lahko prideš k njim po očala. Sicer me v Koloseju že 15 let ni blo, ampak nazadnje ko sem bil, sem mel še na starem domačem projektorju, če sem zaradi neučakanosti kdaj malo previewal najslabše telecine kopije, boljšo sliko kot v Koloseju. In kot berem očitno niso še nič izboljšal zadeve.Grem pa rad v Cineplexx gledat filme, tam sem zadovoljen z izkušnjo gledanja.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Jaz v koloseju nisem nisem bil že leta...najbrž tudi nikoli več ne bom. Včasih sem hodil v bežigrad, sedaj pa od kar sem blizu vrhnike, pa vedno tja. 

So ažurni z novimi filmi, je pa res da vrtijo ponavadi samo enkrat...ne vem kako preživijo, včeraj nas je bilo pomoje 30.

 

 

Ravno zato je pa skoraj vedno mir v dvorani...čeprav v petek je bil baje kraval med Poterjem. Aja...pa jebenih kokic ni!

 

Sedeži so malo slabši, slika in zvok odlična!

Karte rezerviram par dni prej prek emaila, jih pol ure prej prevzamem, greva na pir v lokalno pivovarno, nato pa lepo umirjeno v kino ;)

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 8 urami:

kolosej ima, samo je kolosej :/

Fak, a ta propad civilizacije res še obratuje in ima nove filme? Nerealno, nazadnje, ko sem bil v BTCju, je res zgledal ko nek pozabljen spomenik filmski industriji. 

Povezava do prispevka
pocast reče pred 1 uro:

Jaz v koloseju nisem nisem bil že leta...najbrž tudi nikoli več ne bom. Včasih sem hodil v bežigrad, sedaj pa od kar sem blizu vrhnike, pa vedno tja. 

So ažurni z novimi filmi, je pa res da vrtijo ponavadi samo enkrat...ne vem kako preživijo, včeraj nas je bilo pomoje 30.

 

 

Ravno zato je pa skoraj vedno mir v dvorani...čeprav v petek je bil baje kraval med Poterjem. Aja...pa jebenih kokic ni!

 

Sedeži so malo slabši, slika in zvok odlična!

Karte rezerviram par dni prej prek emaila, jih pol ure prej prevzamem, greva na pir v lokalno pivovarno, nato pa lepo umirjeno v kino ;)

Fak, jelly. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...