Skoči na vsebino

The Northman


cin der

Priporočeni prispevki

Cinder reče pred 10 urami:

https://n1info.si/novice/slovenija/v-kinu-komuna-tezave-z-ogrevanjem-predstav-vseeno-ne-bodo-odpovedali/

 

Komaj čakam, da vidim, kaj so pripravili za sezono pomlad/poletje. 

 

Dobesedno definicija iz dežja pod kap :D

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 uro:

https://n1info.si/novice/slovenija/v-kinu-komuna-tezave-z-ogrevanjem-predstav-vseeno-ne-bodo-odpovedali/

 

Komaj čakam, da vidim, kaj so pripravili za sezono pomlad/poletje. 

 

Dobesedno definicija iz dežja pod kap :D

 

To so predvajal un film od Liama Neesona The ice road in to da ni blo ogrevanja in je bilo mrzlo v kinu  ni bil bug v dvorani, ampak feature za bolj pristno vzdušje - tako kot v Xpandu, samo da v Komuni k je proper kino so take stvari brez doplačila. Sej poleti bodo vrtel pa kakšen surf film, pa bodo mal izklopil klimo in bo vsem vroče..........logično. 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Cinder reče Dne, 18. 4. 2022 at 11:24:

 

komuna

 

damn hippies :ninja:

 

Komuna je daleč najslabši kino - poleg koloseja. Nazadnje, ko sem bi na predstavi je bila izkušnja katastrofalna. Na blagajni sem čakal 10 min da sem dobil pijačo iz plastenke, lol. In ko se je že film začel je nekdo iz publike moral ugasniti luči in zapreti vrata. V dvorani je bil mraz, da sem nase oblekel jopo in si dal na glavo kapuco. Pa tudi tehnologija slike je predpotopna - ni kontrasta, slaba svetilnost, slika je zmazana. 

Ne bi se čudil, če dejansko nekdo na roke vrti film.

Glede na to da je Northman na momente kar temačen bi priporočal drug kino.

uredilo bitje narodno
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
BuDi reče Dne, 25. 4. 2022 at 11:01:

FRLX-4YXMAIBbtK.jpg

 

Ravnokar sem prebral ta članek, ker je ta tip naredil dober odziv nanj.

 

 

"Najboljši" se mi zdi zaključek:

 

Navedek

In an ideal world, film-makers wouldn’t have to give a moment’s thought to how their films might be co-opted by these groups; we could simply enjoy a movie such as The Northman as a piece of rousing, skilfully made entertainment. The fact that it is no longer possible to do so could be seen as a victory of sorts for the far right, but failing to consider the stories we tell from first principles could be part of the problem that created them in the first place. By this stage, in fact, film-makers ought to have realised that if the far right doesn’t hate your film, you might be doing something wrong.

 

In kdo je začel s tem? Moderna woke levica, that's who. In zdaj je nova metrika za dober film, da razkuri čim več "ekstremnih desničarjev" aka ljudi, ki si ne želijo mešanja politike in raznih agend v svoje razvedrilo ter imajo radi zgodovinsko točne filme :rofl:

 

Anyway, bom ziher pogledal ob priliki, samo na žalost verjetno ne v kinu :(

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Weraziel reče Dne, 29. 6. 2022 at 10:12:

Ful dobr film in sram me je, da smo šli Top Gun: Maverick gledat v kino, tole pa ne

+1

 

Samo res, kera bolanija je ta film. Še nespo igralca, "I just look beautifull Sakrsgaarda" naredu faking carsko vikinško žvau. Eggers ostaja zvest folklornemu načinu pripovedi in zelo v svojem slogu za moje pojme stilistično perfektno naredi film. Bajka je starodavna, fabula tako nič posebnega kar še nismo slišali/brali/videli/igrali AMPAK delivery pa ga seka in kolje na polno.

 

Baba je kača. 8,3/10

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...