Skoči na vsebino

Kul ti bo


ThePek

Priporočeni prispevki

Hosta reče pred 1 uro:

Lahko bi temo na gnoju naredil, bi vsaj nek feedback bil. Škoda, kle bo tema umrla od dolgčasa.

Ma nimam dostopa do gnoja, ampak tudi ne vem, če bi imel želodec za gnoj feedback :D Lahko pa ti objaviš hehe

Povezava do prispevka

Evo, jaz imam Kul ti bo in mi je kul. 

 

Lepo zjutraj vržeš kocko, pogledaš, katero kartico si dobil in jo "upoštevaš" čez dan. Saj ni nujno, da bo vedno delovalo, ampak ... Evo, nazadnje sem se v neki verbalni diareji "spizdil" s kolegom. Saj sva oba vajena te komunikacije in takšnega podjebavanja drug drugega, ampak sem vseeno imel malo pokvarjen dan zaradi tega. Drug dan sem zjutraj vrgel kocko, dobil sem kartico "Danes raste ljubezen med tabo in drugimi" oziroma nekaj takega in sem jo upošteval: kolegu sem se opravičil za kreg en dan poprej in je počutje bilo instantno boljše. 

 

Saj, to bi lahko naredil tudi brez te kartice, ampak vseeno ... Kul je. :) Lepe afirmacije so na teh karticah in ti lahko lepo polepšajo dan, če jih imaš v mislih. 

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...
BlackBird reče pred 45 minutami:

Se še da mrbit zadevo dobiti? Bandcamp sicer pravi da je sold out, but I'm feeling lucky :)

Hej, Blackbird, ful najs, da te zanima! Stvar je dejansko sold-out - doma imam samo 2 izvoda, enega, ki ga uporabljam, in enega, ki ga bom verjetno podaril vnukom. Sicer že nekaj časa razmišljam o razširitvi/ponatisu/elektronizaciji projekta, ampak mi toliko stvari dogaja trenutno v življenju, da do tega verjetno še nekaj časa ne bom prišel.

 

Če želiš, ti lahko pošljem print material in si sam sprintaš in obrežeš. Ne bo tako lepo, kot profi stiskano, ampak funkcionalno enako.

 

Če sem že v Kul ti bo temi, lahko delim tudi en motivacijski Instagram post, ki sem ga naredil pred nekaj dnevi, ko me je zvila depresija. Ni ista stvar, je pa spet neka namera izboljšave splošnega počutja: https://www.instagram.com/p/CQ83S4hlaN6/

 

Tnx še enkrat za vprašanje, me je malo zbodlo tudi v Kul ti bo smer, ker je dejansko kar kul reč tole in bi lahko še malo delal na njej :) LP

Povezava do prispevka
Hosta reče pred 14 minutami:

Bom manj obziren kot Chenier, saj smo na mn3 - Kul ti bo mi zbuja brutalne krčevine, Sluz mi je pa presežek. Rad berem tisto, taka iskrena agonija se mi zdi. :)

Tudi to je kul :D Zato se pa pokriva ekstreme spektra

Povezava do prispevka
ThePek reče pred 21 urami:

Hej, Blackbird, ful najs, da te zanima! Stvar je dejansko sold-out - doma imam samo 2 izvoda, enega, ki ga uporabljam, in enega, ki ga bom verjetno podaril vnukom. Sicer že nekaj časa razmišljam o razširitvi/ponatisu/elektronizaciji projekta, ampak mi toliko stvari dogaja trenutno v življenju, da do tega verjetno še nekaj časa ne bom prišel.

 

Če želiš, ti lahko pošljem print material in si sam sprintaš in obrežeš. Ne bo tako lepo, kot profi stiskano, ampak funkcionalno enako.

 

Če sem že v Kul ti bo temi, lahko delim tudi en motivacijski Instagram post, ki sem ga naredil pred nekaj dnevi, ko me je zvila depresija. Ni ista stvar, je pa spet neka namera izboljšave splošnega počutja: https://www.instagram.com/p/CQ83S4hlaN6/

 

Tnx še enkrat za vprašanje, me je malo zbodlo tudi v Kul ti bo smer, ker je dejansko kar kul reč tole in bi lahko še malo delal na njej :) LP

 

Lahko pošlješ še meni?

 

Morda celo postaviš nekam na net povezavo da si lahko vsi zainteresirani snamemo zadevo pa doma spacamo nekaj skupaj ?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...