Skoči na vsebino

[uradno glasovanje] GOTY 2021


...  

55 glasov

  1. 1. GOTY 2021

    • The Dark Pictures Anthology: House of Ashes
    • Deathloop
    • Forza Horizon 5
    • Hitman 3
    • It Takes Two
    • Marvel's Guardians of the Galaxy
    • Metroid Dread
    • Psychonauts 2
    • Ratchet and Clank: Rift Apart
    • Resident Evil: Village
    • Returnal

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Jaz sem glasoval za Forzo 5, ker sem jo tudi supernominiral. Bi pa drugače dal glas tudi House of Ashes, ampak mi je vseeno manj vredna (zame pač nima tistega "replay value" oz. kako bi rekel.. sem enkrat preigral in prišel do najboljšega konca in to je pač to. Všečno, ampak do "goty" še kar manjka. Drugega iz te lestvice pa sploh nisem igral. Imam sicer še Psyhonauts 2 na kompu, ampak sem zgolj  samo par minut vložil. Ni slabo!!! (mogoče zato, ker mi je bila enica top za tisti čas?), ampak ker nisem preigral več kot 30 minut ne morem sodit.  ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

no, do 23.59 danes še imate čas glasovanja. Potem pa bomo videli. 

Zame letošnja bera itak ni bila nič pametna. Večinoma sem igral starejše naslove, ampak sem vseeno radoveden, kakšen bo končni rezultat.
Čeprav, po drugi strani, s pubecom imava zdaj konkretno v uporabi besedno zvezo: "Boli me đoko." V bistvu skoraj že pretiravava, ker na vsako vprašanje, odgovoriva s tem odgovorom. Pa ne samo na vprašanje, tudi na splošno. Zgleda, da nama  v tem letu res "dol visi" za vse. Vsaj za enkrat. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 12 urami:

Am ja, s to razliko, da je Cyberpunk 2077 lani za The Last of Us 2 dobil največ glasov :D:D:D

 

Jup, sej ravno na ta lanski nesmisel ciljam. Nič narobe, če Deathloop ne zmaga, ampak da ima 0 glasov je res žalostno, podobno kot je bilo žalostno, da je CP77 lani skoraj zmagal...

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Plus glasovi od ACCja z 0 sporocili in reacti. Rigged ze spet, tko kt lani k se je naredla ankica 2 dni po splavitvi cyberpunka. Zato je dobil tolk glasov

Sej ne da je it takes two dobil dva taksna glasova, Returnal pa enega

 

Tudi ce ne bi blo teh proxijev bi se zmeri it takes two zmagala tko da ne vem kaj jokate 

 

Rigggged muh voting

 

Neko glasovanje mongolskega foruma in je folk cist paf k niso zmagal njegovi 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 13 minutami:

Vesel sem da je Returnal dobil tako veliko glasov ampak žal je seveda zmagala zelo dobra casual igrica ki je na voljo na vseh platformah...

Seveda je zmagala casual igrica, po tem ko je od začetka natečajev zmagovala Sony ekskluziva :D . Napisal si, kot da vsako leto zmaga multiplatform igra, ne pa da je prvič

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...