Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Končal Skyward Sword HD. Dober špil. Tradicionalna linearna Zeldica. Ima eno boljših zgodb v seriji. Dungeoni so odlični. Tudi karakterji so simpatični (Goose). Špil sicer ima svoje težave saj le gre za remaster 10 let starega Wii špila. Ampak nič takega da ti uniči izkušnjo. Igral pa sem button only controls in gyro pri aimanju in kameri. Priporočam Zelda fenom.

 

Tako, da Nintendo čimprej port Windwaker HD in Twilight Princess HD iz WiiU-ja.

uredilo bitje Tijuana
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 3 minutami:

Witcher 3 zacel opet..4ic…pogledo serijo pa mi dogajala ful..da sn luste dobo. Samo sem si dal na najlazje da ne studiram orevec..zgodba samo pa pici miki..ce bom zdrzo :).

Kako pa to, da si dropal že tolikokrat igrico? Kaj ti ne dogaja?

Povezava do prispevka

all cinematics no commentary maš tkorekoč 2 sezoni (14+ur al neki) za pogledat :D

kr kul, sploh če si že nekoč preigral pa bi sam mal pogledal še kaj si spustil, osvezil zgodbo al neki

jz sm tko lansk let po seriji, ker nism Henry Cavill da bi mel cajt  za še enkrat preigrat

 

 

inb4

 

toss a coin to your trigger,

oh no commentary

oh all cinematics

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 1 uro:

Witcher 3 zacel opet..4ic…pogledo serijo pa mi dogajala ful..da sn luste dobo. Samo sem si dal na najlazje da ne studiram orevec..zgodba samo pa pici miki..ce bom zdrzo :).

Sreča, da ima ta igra tako dobro raziskovanje in svet, ker bojevanje so res take smeti, da samo glava boli. :\

  

Hernier reče pred 1 uro:

Kako pa to, da si dropal že tolikokrat igrico? Kaj ti ne dogaja?

Ne vem al to resno sprašuješ, al se samo hecaš. Tip slavi Sekiro. Itak, da ne more požret unga ogabnega combata no. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Se absolutno ne zajebavam — lahko komot slaviš Sekiro combat, pa ti je Witcher 3 še vedno vrhunska igra. Kot v bistvu v prvem delu komentarja praviš sam :D ... Seveda je combat sistem slab (in igranje na easy, da samo sekaš vse pred sabo, je precej validno), ampak Witcher 3 še vedno delivera eno najboljših pustolovščin, ki jo kot igralec videoiger lahko imaš. Mislim, da sem ga predlani malo replayal (ni se mi dalo do konca, DLC-jev pa še nisem igral, tako da je še kar naprej na TO-DO listi XD), pa mi je še vedno izjemna igra. Carski liki, carski svet, carski (side) questi, ni da ni. Meni je upravičeno ena najbolj cenjenih mainstream iger pretekle generacije, ker je res huge in koherenten projekt. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
MaDrung reče Dne, 30. 12. 2021 at 18:27:

Nisem se mogel več ukrotit. Dark souls remastered, here I die...

 

First boss down :D

In pa še zadnji. Zdaj pa spet šiht. Mislim, da DLCja še ne bom takoj štartal.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

koncno sem zacel igrati cuphead. Igra mi ful dogaja, ceprav sem precej slab. Zaenkrat sem ubil bosse na prvih dveh otokih in mi res sede, da je spil tako "pure" in brez nekega fillerja ((dajansko samo boss battlei in vmes nekaj kratkih platforming izzivov). Podoba je itak krasna, ampak tudi za igrat je spil res fin, ceprav zame kar tezek.

 

Na telefonu pa igram mini motorways, "nadaljevanje" spila mini metro - vleces ceste med bajtami in sluzbami istih barv, vmes pa vrzes se kak semafor al pa rondo da povecas pretocnost prometa, igra pa se konca ko na destinacijo v dolocenem cajtu ne pride dovolj folka, stevilo opravljenih poti pa je tvoj score. simpl, ampak zelo zasvojljivo

 

Na saleu sem nabavil tudi Deathloop in po prvih vtisih kar obeta, ampak me je trenutno cuphead cisto prevec consumeal, tako da bom nadaljeval kasneje

Povezava do prispevka

Igram spet Dark Souls 3, zdej na PS5 je res precej boljš. 60fps in loading časi za crkot so res krajši :)

Imam pa iste težave pri istih bossih, ampak precej precej manj, kot v prvo in spet mi je Dancerka v prvo padla lol.

Povezava do prispevka

Ravnokar preigral Ace Combat 7. Že res lep čas nisem špilal kaj podobnega in mi je zadevščina res dogajala. Odlične kotrole, dobra muska, zabavno in težje kot sem pričakoval. Sem pa danes poskusil še SW Squadrons in ga po eni uri zbrisal s konzole. Kot da bi iz športnega avtomobila zlezel v traktor. 

Povezava do prispevka
horror reče pred 3 urami:

Ravnokar preigral Ace Combat 7. Že res lep čas nisem špilal kaj podobnega in mi je zadevščina res dogajala. Odlične kotrole, dobra muska, zabavno in težje kot sem pričakoval. Sem pa danes poskusil še SW Squadrons in ga po eni uri zbrisal s konzole. Kot da bi iz športnega avtomobila zlezel v traktor. 

 

AC7 je res hud. :D

 

Igram Days Gone in sem se naveličal nekje na isti točki kot prejšnjič. Je pa res lep špil in sede 60 fpsjev. 

 

Prebral opis o GoW v Jazbini in me ima, da bi ga še enkrat preigral na težji stopnji, ali pa da štartam Keno. Pomoje bo kr GoW, lih tam ER bom dober. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...