Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Na Viti nabijam Steamworld Dig 2. Po zacetku, ki je dokaj pocasen, se lepo razvije v sort-of metroidvanijo, ki mocno spodbuja raziskovanje in te lepo nagrajuje. Ni pa prevec zajebana, chilled out gameplay, zabavno

 

That being said, preden sem sel od doma sem se tretjic nalozu Hollow Knighta, upam da me potegne v igranje kot vas je vse ostale, ker verjamem, da je totalen odlom od igre, samo tapravo sanso mu je treba dat. Sem zal prevec vajen roguelike platformerjev ala Dead Cells in Rogue Legacy in zato verjetno iste stvari iscem v ostalih platformerjih, ampak verjamem, da mi bo zasedla, ko jo enkrat zares zacnem :)

Povezava do prispevka

Dosti bolj crkujen v Dark Souls 3 kot sem v Bloodborne :) Fak, kak se mi zdi vse počasno. Vedno prehitro rolam in me potem še ujame v smer, kamor sem zarolal. Tudi bližnjice so mi bolj tak tak zaenkrat... V Blodborne so ble varne do fireja, tukaj pa moraš mimo enega kupa sovragov in sploh ni nujno, da ti uspe. Sem za začetnika na tak način izgubil lep kup soulsov :(

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ja, malo moraš naštudirat drugačen stil igranja. Ampak razen par map (Cathedral of the Deep) so bonfireji in bližnjice dovolj pogosti, da lahko prelaufaš mape v minuti

 

Cathedral of the Deep se pa spomnim, da mi je bil ob prvem igranju težek ko prasica. Pač una pot mimo pokopališča in pol po obzidju noter v grad in pol še tam ful sovražnikov, preden končno najdeš dvigalo in odklep bližnjice ... 

 

Je pa DkS dosti klasična fora ... Ko greš prvič skozi stage se zdi ogromen in zajeban, pol pa samo zdrviš, ko se vračaš

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Wandersong... igral eno uro in vse kar lahko rečem je Bljah.

Grafika nekaj takega kar v pol ure zmečem skup v paintu. Petje (ki je osnovni del igre) je slabo, brez ritma. Muzika je slaba. Kontrastne barve se ti zažrejo v oči. Igra nima nobenega challenga.... Tekst je nezanimiv, prazen. Ne vem kako lahko ima ta igra oceno 93.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

Dosti bolj crkujen v Dark Souls 3 kot sem v Bloodborne :) Fak, kak se mi zdi vse počasno. Vedno prehitro rolam in me potem še ujame v smer, kamor sem zarolal. Tudi bližnjice so mi bolj tak tak zaenkrat... V Blodborne so ble varne do fireja, tukaj pa moraš mimo enega kupa sovragov in sploh ni nujno, da ti uspe. Sem za začetnika na tak način izgubil lep kup soulsov :(

 

Caki kaj? Si ze obrno Bloodborne al ke?

 

Povezava do prispevka
kid666 reče Dne, 18. 1. 2022 at 20:33:

padla druga platina u mom lajfu - Ričet in Klank (prva je bil ps4 Spider Mon)

take that, @tomazek

 

Jaz sem jo isto včeraj dobil - in isto druga (prva je bila Horizon). :D

Easy platina - prejšnji Ratcheti so tu in tam imeli kak zajeban pokal, tu sem pa edino 4 zadnje medvedke moral iskat po netu. :)

Zdaj igram naprej challenge mode samo zaradi grafike. :wub:

Povezava do prispevka

jp jp, na konc špila so mi tut ostal sam še medvedki pa void reactor sm mogu zlevelat, easy peasy

 

morm še pohvalit te integrirane hinte za nekatere špile, če maš PS Plus, res ti pokaže vsa navodila pa videe, kako trofejo dobit, še na rob zaslona si lahk rukneš pa igraš in gledaš zraven, jebeš brskanje po telefonu med igranejm :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 minutami:

Tomazek, kje si v DKS 3?

 

Ma zdaj igram 2 dni, neke 4-5 ur piše.. in gre precej počasneje kot mi je šlo v Bloodborne se mi zdi. 3 flaške se mi zdijo full malo za zdravljenje :)

 

Tam so me neki 4 vitezi full jebali (in še direkt pred boss-a so pozicionirani). Nekako sem naštudiral okostnjake, vitezi pa mi ne grejo. Je pa potem drugi boss padel v prvo. Mi je boss fight lažji kot navadni mobi. Včeraj zvečer sem prišel v Undead Settlement in tam pri bonefire v začetku vasi nehal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

V DkS 3 je meni dosti bossov lažjih od mobov. Pomoje sem polovico bossov naredil v prvo/drugo :D 

 

Drugače pred Undead Settlement ne pozabi zavit levo pred vstopom (tam na robu prepada), kjer klečijo eni mobi. No med njimi je en NPC (te ogovori), ki ti mislim da da čarovnije, če si melee build 

 

Aja pa flaške boš dofilal. Pomoje si že celo kakšno pobral, idi do kovača, on ti črepinje spremeni v dodatne perma flaške. Pa pri ognju v hubu imaš "burn neki neki" opcijo, ki ti ojača flaške, da ti dajo več healtha 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 48 minutami:

V DkS 3 je meni dosti bossov lažjih od mobov. Pomoje sem polovico bossov naredil v prvo/drugo :D 

 

Drugače pred Undead Settlement ne pozabi zavit levo pred vstopom (tam na robu prepada), kjer klečijo eni mobi. No med njimi je en NPC (te ogovori), ki ti mislim da da čarovnije, če si melee build 

 

Aja pa flaške boš dofilal. Pomoje si že celo kakšno pobral, idi do kovača, on ti črepinje spremeni v dodatne perma flaške. Pa pri ognju v hubu imaš "burn neki neki" opcijo, ki ti ojača flaške, da ti dajo več healtha 

da par osnovnih čarovnij, vendar njegova "posebnost" leži drugje, saj ti da nekatere druge stvari in tudi drugačen konec v igri če delaš njegov quest

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 18. 1. 2022 at 17:42:

Med čakanjem na Demon soulse sem bral temo in mal gledal, kaj bom igral :)

Probal sem po parih letih Bloodborne, enostavno v letu 2022 30fps je no go, sorry. Mi je pa hecno, kako sem prvič, ko sem ga igral, sem 100x umrl že trash mobih, medtem ko tistega prve bajsa nisem in sem mogel ubiti, do prvega bossa sem rabil 3h. Zdej sem prišel do Amelie brez da bi kadarkoli enkrat umrl, pa sem nehal. Fallout 4 zgleda dost v redu špil, spet 30fps mi gre na bruhanje. To ti kar slabo rata med vrtenjem kamere.

Potem sem še enkrat probal malo God of War, ker je vsem umazanim casual frendom to top špil, en casualc, ga je celo platiniral lol :) Ma to ni no... Gameplay je res hecen v primerjavi s soulsi, kar en pol bog, ki je celi nebeški Grčiji glavo odtrgal more zdej trash mobe 6-7x z neko sekiro prefukat, da umrejo. K sm ga obrnil mi je bil tko dost souls gameplay, sam zdej vidim, da je to bližje Batmanu, kot soulsem. Tud grafično je dost slab za tako linearen špil. Glede na ocene na meti, tako userjev kot novinarjev mi je osebno to eden najbolj overrated špilov prejšnje generacije. Sj ni slab, sam 94 ocena?

Ok potem sem probal Monster Hunter, ker je isto ful dobro ocenjena. Ok pač japonski špil, precej neumnosti, kot to da prvo NPC govori, potem pa kar cut off in samo podnapisi :)  Otroške dialogi in zgodba OK. Ampak k prideš v špilo in ti reče move left stick to move character je pa too much. A vi to resno? Vsaj glede na videje in vse bi vrejetno v igro notri padel, ampak je danes poštar končno prinesel Demon Souls :) Tko da akcija!

 

 

God of War zgleda fenomenalno in je ena od iger generacije, gladko, tvoji argumenti bi bli lahko valid, sam niso zarad "more 6-7x nekoga s sekiro usekat"... lol, koga to moti resno, pa še res ni, razen če si zanič.  :D

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 18 minutami:

God of War zgleda fenomenalno in je ena od iger generacije, gladko, tvoji argumenti bi bli lahko valid, sam niso zarad "more 6-7x nekoga s sekiro usekat"... lol, koga to moti resno, pa še res ni, razen če si zanič.  :D

 

Sj če bi prebral naprej bi videl, da sem se popravil in da sem rekel, da pretiravam. Ampak da me moti art direction, in ja mešanje realizma in jelenov z neonkami in da vsak item is tal sveti s flourestenčno zeleno pač meni ne sede. To da pa ni res, da moraš najbolj trash moba 6x udarit s sekiro pa sigurno drži, verjetno je odvisno od težavnostne stopnje ti very easy player :P 

In ja po Bloodbornu, kjer si nek žgoljo in one shotaš tisti največji trash bi tukaj želel, da se vsaj ne pobere s tal po 3 hit combotu. Pa saj sem bog vojne, jebemu mast!

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 20 urami:

Ja, malo moraš naštudirat drugačen stil igranja. Ampak razen par map (Cathedral of the Deep) so bonfireji in bližnjice dovolj pogosti, da lahko prelaufaš mape v minuti

 

Cathedral of the Deep se pa spomnim, da mi je bil ob prvem igranju težek ko prasica. Pač una pot mimo pokopališča in pol po obzidju noter v grad in pol še tam ful sovražnikov, preden končno najdeš dvigalo in odklep bližnjice ... 

 

Je pa DkS dosti klasična fora ... Ko greš prvič skozi stage se zdi ogromen in zajeban, pol pa samo zdrviš, ko se vračaš

 

Treba je reči bobu bob in to je DKS 3 design feller. Tisto je bilo čisto predolgo za prvič preigranje. Nisem se mogel znebit občutka, da sem bonfire izpustil.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 minutami:

 

Sj če bi prebral naprej bi videl, da sem se popravil in da sem rekel, da pretiravam. Ampak da me moti art direction, in ja mešanje realizma in jelenov z neonkami in da vsak item is tal sveti s flourestenčno zeleno pač meni ne sede. To da pa ni res, da moraš najbolj trash moba 6x udarit s sekiro pa sigurno drži, verjetno je odvisno od težavnostne stopnje ti very easy player :P 

In ja po Bloodbornu, kjer si nek žgoljo in one shotaš tisti največji trash bi tukaj želel, da se vsaj ne pobere s tal po 3 hit combotu. Pa saj sem bog vojne, jebemu mast!

 

Ma igram na hard, mogoče na začetku v tutorialu res moraš udrihat po njih, ampak zdej k delam te fire challenge pa k si nabildan točno veš, da igraš Boga vojne, ker z malim delaš masaker da folku ni nič jasno. :D 

Pač nek normalen game progression, tut če si Bog lahko mal napreduješ skozi igro, nemorš kr upalit IDDQD od prve minute. Tako da ubistvu jim je ful dobro ratal narest ta balans, da si bog vojne, sam je še zmeri neka težavnost, ampak hkrati pol že delaš epski raztur. Mogoče so zajebal edino to,  da v štartu primeš tisti hlod kot da je iz papirja, ker po tej logiki bi res mogu tiste mobe samo z roko zdrobit. :D

 

Zeleno je pa health since 1993 ejtega, to je tradicija :D Men ta loot tuki izgleda kul, ni uno ubisoft NAREDI TO NAREDI OVO TAM KJER SE SVETI, ampak mi je bolj na foro looterjev - si vesel k se zasveti ker si dobu nov item od bossa. 

 

Ne vem, js skoraj nikoli ne igram igric še enkrat, GoW je bil kr izjema in sem ubistvu ful presenečen, kok dobr je playable v drugo, glede na to da gre za linearen špil (pustmo lake of the nine, v končni fazi je linearen). 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 minutami:

Če znaš pravilno uporabljat napade in delat kvalitetne combote, Na give me a challenge tezavnosti cisto vsaka gamad pade po maks 4 udarcih, seveda razen trollov, bossov in valkir

Sicer nepomembna stvar, ampak lej no... na 12m10s, prov 4x ga vžge, pade na tla, se pobere in potem še 3x...

 

Drugač pa nč kj tazga, samo povedal sem svoj vtis prvih 15min po treh letih, ko sem obrnil god of war...

Povezava do prispevka

To je začetek igre, kjer nimaš NIČ. Ne začneš ko nabildan bog, jebiga, nimaš še nobenih moči, pač nula si dokler kaj ne nabereš. Niti ne moreš primerjat Bloodborne in GoW. GoW je pač hack n slash, nobenega izziva ne bi bilo, če bi pobijal vse v dveh udarcih. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 minutami:

Sicer nepomembna stvar, ampak lej no... na 12m10s, prov 4x ga vžge, pade na tla, se pobere in potem še 3x...

 

 

 

4 x je uporabil udarec, ki naredi najmanj DMGja v celi igrici 

 

Sploh si ne predstavljam, kako si ti predstavljaš, da bi mogla ta igra zgledat :D

Prideš do enemija, uperiš kamero vanj in se spremeni v prah 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Sej kar Atomic hoče povedat jaz razumem, Bog si pizda materna, itak vse kar te grdo pogleda se more spremenit v prah. Ampak sej vemo, da to ni funkcionalno in totalno nesmiselno.

 

Spet ponavljam, na polovici igre si Bog. Z axe runic attackom zradiram trola v treh sekundah, z istim attackom zbijem Valkiri eno tretjino health bara. Dejansko lahko naredis konkreten runic build in delaš še večje pizdarije.

 

Jaz sem imel precej balansirano vse, strength in runic. Ko vse to kombiniraš na skoraj najvisji tezavnosti pobijaš vse po tekocem traku.

Povezava do prispevka

Jaz sem od sobote živel samo za God of War PC. Se ne spomnim kdaj me je nazadnje kateri špil tako močno zasvojil. Zgodbo sem obrnil na tretji težavnosti, sedaj pa pucam še vse kar je ostalo (valkire, realm tears, ...). Najprej sem se moral malo privaditi na combat sistem, ker sem navajen na Batman Arkham serijo, potem je pa šlo, sploh ko sem malo nabildal Kratosa in spoznaš vzorce nasprotnikov (sploh valkire in dark elf lordi). Zgodba je bila dovolj dobra in relatable, da me je vlekla naprej, mitologija sveta super. Določene malenkosti so me sicer začele motiti, predvsem, ko igraš dlje časa - npr. določene save točke, določena vrata za quick travel so pozicionirana res ponesrečeno, ker moraš preplezati steno, da prideš do relevantnega dela, ipd. Celokupno pa je to zame super špil.

 

Ker dvomim, da bodo kaj kmalu portali Ragnarok, me resno ima, da nabavim PS5 (je še par drugih špilov, ki me zanima, npr. Spider-Man). Ni kaj, dober tajming Sony-ja. :D

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...