Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

atomic reče pred 2 urama:

Treba je reči bobu bob in to je DKS 3 design feller. Tisto je bilo čisto predolgo za prvič preigranje. Nisem se mogel znebit občutka, da sem bonfire izpustil.

Jop. Tisto je meni bilo noro, scal sem kri in se kar in kar ni končal segment. Pa še polno res zoprnih sovražnikov, ko si early game (fat čarovnica je meni najbolj nadležna early game enemijka)

 

Kle bi morali nujno naredit eno bližnjico preden prideš v grad

Povezava do prispevka
Majek reče pred 3 minutami:

Wat evangelistka pa je ja zakon. Take lepa asociacija je bila tkaoj na ministre iz DeS.  Res ne vem kaj mate čez njo za povedat, glede nato da jo komot backstabaš ali pa ripostaš nonstop. 

Ma sej je kul in vse, sam ko sem jo prvič srečal v settlementu pri kresu in ima okoli sebe kup mobov, ona ti pa meče tisti urok, sem jo preklel po dolgem in po čez. :D

Povezava do prispevka

Persona 5 Royal po 120 urah končno prišel do konca in še platina zapovrh - res ful mal stranpoti trofej je v tej verziji. Na koncu sem dejansko skipal vse pogovore razen bistvenih ker tole je pa absolutno čist predolga igra... Že vanilla je trajala ene 90 ur za končat tole je pa res adijo pamet. Dejansko bi raje videl da ne rabijo 7-10 let za eno 100 ur dolgo igro ampak raje naredijo v tem času dve 50 ur dolgi...

 

Zdej pa spet mal nazaj v Returnal za sprostitev ker enostavno hočem prit do platine :)

Povezava do prispevka
Majek reče pred 3 minutami:

Pri 5 soulsborne špilu pa bi ja že lahko človek nekaj znal ali? 

Pa dobro, kako igraš ti te igre? A sam laufaš do vsakega moba in ga skušaš čim prej zaklati od zadaj?

Men je prav užitek odkrivati kake movesete imajo določeni mobi. Vedno imam spoštovanje do novih in poplešem z njimi. Ajde, v tretje, četrto, peto, ko greš mimo, valjda se ne ubadaš več s tem, sam v prvem ever encounterji, da bi kar tako igral mi je res na polno mimo. Ni V od vzdušja.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Dobesedno nikol ne berem in ne pišem namigov lol. Online imam jaz zarad pomaganja drugim in PVPja.

RESTEPK

Jaz bi res slavil, da mi dajo online verzijo s PvP in invazijami, sam da ni unih napisov in mlak kvri vsepovsod, da mi stalno meče ven dialogue box.

 

(Drugače tisto sem se hecal :D).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

A prvič si točno to naredil? Ne seri dej. :D

lol no z Majekom se daješ, ki je najjači Soulsborne player in vse ve in vse obvlada, isti dan ko igra vn pride

 

večvrednostni kompleksi so kr jeba

uredilo bitje vlaho
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 minutami:

Pa dobro, kako igraš ti te igre? A sam laufaš do vsakega moba in ga skušaš čim prej zaklati od zadaj?

Men je prav užitek odkrivati kake movesete imajo določeni mobi. Vedno imam spoštovanje do novih in poplešem z njimi. Ajde, v tretje, četrto, peto, ko greš mimo, valjda se ne ubadaš več s tem, sam v prvem ever encounterji, da bi kar tako igral mi je res na polno mimo. Ni V od vzdušja.

Če mi kaže hrbet, zakaj pa ne? Saj je isto z onim vitezom tam v prejšnji coni, ki ti prav tako kaže hrbet. 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 minuto:

Če mi kaže hrbet, zakaj pa ne? Saj je isto z onim vitezom tam v prejšnji coni, ki ti prav tako kaže hrbet. 

Un vitez je prav očiten bait za backstab. Ampak je čisto sam na koncu ulice obrnjen proti steni (res uncanny blair witch project varianta lol).

Tle je ona pri kresu, pojma nimaš česa je sposobne, okoli nje pa ene 10-15 mobov. Mal težko primerjat no. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

RESTEPK

Jaz bi res slavil, da mi dajo online verzijo s PvP in invazijami, sam da ni unih napisov in mlak kvri vsepovsod, da mi stalno meče ven dialogue box.

 

(Drugače tisto sem se hecal :D).

 

To Opcijo bi tud jaz rad imel ker folk nalašč ta sporočila na taka mesta da imaš pol problem aktivirat skrivne prehode v DKS2 naprimer...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Greš pogledat trenutno igram topick

 

Itak From software debata

 

Things never change :lol:

 

V WoW zdej igram shadowlands expansion pa je ceu neumen clusterfuck kar se tiče lora... 

Zdej si mau Prototype 2 inštaliram, ker sem se že mau naveličal wow in bi rad razfukaval stvari.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Če bi rad razfukaval stvari, imaš Teardown. Žal zaenkrat še v early access, ampak je že full campaign not in bi naj v 1.0 izšel Q1 2022

 

https://store.steampowered.com/app/1167630/Teardown/

 

Baje mega fun zadeva :D 

 

 

Sem probal pa nisem imel dovolj domišlije, da bi me zabavalo :D 
Mogoče sem pa samo prehitro obupal

Povezava do prispevka

Ok, dovolj z offtopicom. Gremo nazaj na From igračke.

 

Nadaljujem Dark Souls Remastered. Včeraj sem dobil ključ od enega bossa (:confused:) in se podal v kanalizacijo. Pridem notri in vidim nekoga, ki tolče po mizi. Sem si mislil o novi blacksmith. Potem mi je bilo malo čudno kaj toliko mobov čilira okoli njega. Med pluženjem po sobi pa vidim, da je tip bolj mesar kot kovač, tako da sva malo zaplesala. Potem najdem za njim neko luknjo in sem si rekel, da so tam ziher skrili kakšen fini loot in se skotalim notri. Namesto loota sem našel tipične prebivalce kanalizacije in začnem preganjat podgane po nekih ozkih poteh. Malo mi je bilo čudno, da bežijo pred mano in sem si mislil ziher me hočejo zvabit v neko past, grem raje v kontra smer. Pridem okoli vogala in mi spet zmanjka tal pod nogami. Spodaj pristanem živ in se začnem malo ozirati okoli. Se obrnem za 180 in SVETAMARIJABREZMADEŽNABLAŽENAMEDŽENAMI kaj me pa to neka kjut živalica gleda. :wub: Začne nekaj pljuvat okoli in se mi zdelo, da bi se bilo temu fino izognit. Tako pospravim par sob in pridem po nekem hodniku do malo večjega prostora. Sem si mislil ziher me nekaj čaka za vogalom/vrati. Pritečem do tja in vrtim kamero okoli vogala in čisto zraven zagledam spet tiste ogromne rumene oči. Igram na 65" TVju na razdaliji 1,5m btw. Skoraj me je infarkt. Še preden sem prišel k sebi, sem bil že sredi oblaka in se čez par sekund prebudil pri kresu. Cursed in polovičen hp bar.

uredilo bitje Denny Crane
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

Sem začel igrat igro   cyberpunkdreams   (steam) in je dokaj zanimivo. Je bolj tekst adventure kjer delaš odločitve buildaš statse in probaš preživer z posledicami, ki jih tvoja dejanja povzročijo. Nekam na silo it ni najboljše, igra ima permadeath čeprav se nekateri bonusi preslikajo v drug karakter če crkneš. Dost nasilja in seksa (opcijsko).

Igra je sicer free lahko pa kupiš stvari za dnar ...

Povezava do prispevka

Jaz res upokojensko igram, se mi na daleč vidi emšo... evo par minut danes DS3, sem šel malo pogleda okoli tega "linka" ven na zrak, grem tja malo višje, en suhec s katanco, no tega bom pa itak odlomu mimogrede, sem hotu rečt keks... pa sem bil že sesekljan... čak kaj!? A nisem nek warrior, pa ščit mam, pa sekiro...!?

No, da skrajšam, sem ga na koncu itak odlomu samo po čist preveč ponovitvah.

Dobiš pa pol katano, pa rokavičke al neki...:wub:

 

Pol sem pa ugasnu vse skp.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 15 minutami:

No, da skrajšam, sem ga na koncu itak odlomu samo po čist preveč ponovitvah.

 

Jaz sem tega tepel takoj, ko sem prišel tja. Prvič me je sesekljal... drugič pa sva bila tam na tistem ozkem prehodu in sva oba padla v globino. Ko sem prišel nazaj so me tam čakali soulsi in katana :D Oba umrla.

uredilo bitje tomazek
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...