Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Dokončal Dirt 5. Pa tko no, kul da je na PS+, samo špil ima kup enih problemov, nerazumevajoče statistike avtomobilov, FPSi občasno padajo kot Zavezniki na Omaha beach, cela kampanja brezsmiselna - komot bi lah nardil mode, kjer nabiraš pike ali pa kjer se čas sešteva. Drift arene so bedne, začet večino dirk na zadnjem mestu nesmiselno. Nekaterih dirk nisem uspel zmagat ravno zato, ker mi špil ne da šanse pridobit boljše začetno mesto.

 

Je bolj arkadna type dirkačina z malo več povdarka na driftanju skozi ovinke (kar pa ni vedno priporočljivo)

 

Furat je fajn, grafično izgleda top za PS4 špil, multiplayer je zabaven -> in lih zarad MPja ga najbolj priporočam. Bi bil pa kar pissed off če bi vrgel denar v ta špil, ker imam tudi Trackmanio, Burnout in Mario Kart 8 in so mi vse ljubše dirkačine.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

@Denny CraneHaha, ful ful podobna izkušnja, kot moja. Me res zanima ali obstaja kak korenjak, ki ni nikoli izkusil cursed statusa v DkS. XD

In potem naj še kdo reče kako lepo je igrat From igre ob releasu. Te mehanike v Demon's Souls ni bilo oz. vsaj jaz je nisem srečal. Med googlanjem kaj je to in kako se tega rešit sem ugotovil, da je cursed v prvotni verziji igre stackal, tako da si lahko končal z 1/8 hp bara. Čisto legitimen trenutek za odložit škatlico z igrico v smeti med preklinjanjem Miyazakijevega družinskega drevesa.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 10 minutami:

Js sm tut v DK3 pocheesal tega samuraja s katano, da sva oba padla v prepad in dobil tko gratis katano. Njemu v cast sem celo igrico obrnil s tem orozjem

Gres na drugi strani po strehi gor in okol, vmes se en shard poberes pol pa lepo tega masterja z gorgonzolsko snajpas dol iz strehe. Ez

Povezava do prispevka

Jaz sploh nisem mislil igrat tega, ker pač poglej ure (sem des na PS3 nekje do polovice prišel in odnehal), v tem času bi obrnil končal kar nekaj drugih iger... sam pol sem lani ob izidu remaka DeS reku, jebi ga to morm dat skoz in evo, zdaj več kot eno leto skoraj vsak dan drkam soulse... pač pol ure, urco na dan...

Morda je slika naslednjega: 4 osebe in besedilo

 

O letih pa nebi :ninja:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 8 minutami:

fallen knight set

 

to sem fural do konca igre, se mi zdi da je glede na težo en boljših armorjev

 

Ja, to sem prvo opazil. Z drugimi podobno dobrimi (malenkost boljšimi sicer) sem bil pretežek. In se mi je zdelo dobro ravnovesje, pa še res badass izgleda.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 7 minutami:

Meni je v bistvu res zanimivo, kako vsi tukaj nori na From igre, res ogromno jih šele prvič igra BB, DkS1 etc.... a to ste vsi stari 12-15, kje ste bili ob izidu? :huh:

 

PS:

  Razkrij skrite vsebine

Mater vam zavidam, ker prvič igrate :D 

 

 

Meni je tudi extra zanimivo koliko se nas je šele zadnje leto/pol leta odločilo sprobati zadevo. Podobno kot Bessie, sem se vedno nekako izogibal, ker sem mislil, da nimam živcev za to. Hvala bogu za forum, da ste me prvi tukaj in potem sam sebe..... prepričali, da se spravim v to. Zakon špili!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 24 minutami:

Meni je v bistvu res zanimivo, kako vsi tukaj nori na From igre, res ogromno jih šele prvič igra BB, DkS1 etc.... a to ste vsi stari 12-15, kje ste bili ob izidu? :huh:

 

PS:

  Razkrij skrite vsebine

Mater vam zavidam, ker prvič igrate :D 

 

Na PS3 sem igral druge stvari, PS4 nisem nikoli imel, Dark Souls na PCju mi je štekal .. tako da nikol nisem zares not padu. Sej itak pomoje je bolš, da zdej igram

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 24 minutami:

 

Meni je tudi extra zanimivo koliko se nas je šele zadnje leto/pol leta odločilo sprobati zadevo. Podobno kot Bessie, sem se vedno nekako izogibal, ker sem mislil, da nimam živcev za to. Hvala bogu za forum, da ste me prvi tukaj in potem sam sebe..... prepričali, da se spravim v to. Zakon špili!

Me zanima, kam boš šel naprej, mislim da boš sedaj imel dve coni na izbiro. Ena je tista, nad katero sva se z Atomicom ta teden pritoževala, druga pa je še dalje po drugi močvari. Prva ima res easy boss fight, druga pa meni osebno hardcore :ninja:

 

Mimogrede, si v vasici ubil uno drevo-opcijskega bossa? 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Me zanima, kam boš šel naprej, mislim da boš sedaj imel dve coni na izbiro. Ena je tista, nad katero sva se z Atomicom ta teden pritoževala, druga pa je še dalje po drugi močvari. Prva ima res easy boss fight, druga pa meni osebno hardcore :ninja:

 

Mimogrede, si v vasici ubil uno drevo-opcijskega bossa? 

 

V Cathedral of the Deep sem šel. Fak kak mam blesav spomin, ker je tolko tega. Kakšno drevo? Maš kaki link, da vidim? Curse-rotted Greatwood misliš? To je opcijski boss? Kako pa bi prišel napprej mimo njega?

 

P.S.: Lol... šele zdaj vidim koliko vprašajev je zgoraj :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Kako to misliš, a ni Curse-rotted Greatwood v čisto ločeni areni, ki sploh nima povezav s potjo, po kateri greš?

 

Also nice. Cathedral of the Deep je meni moment, kjer se odloči, če bo igralec igrico obrnil ali opustil, ker je res težka cona (z vidika mobov, boss je med najlažjimi v igrici) :D

 

Pač od unega centralnega huba v neki kapelci do prve bližnjice ščiješ kri, pol je pa okej 

 

Mimogrede, a imaš GOTY verzijo oziroma DLC-je? V Cathedral of the Deep boš zakoračil v prvi DLC, ampak ti bodo mobi hitro nakazali, da tam še ni mesta zate :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 minutami:

Kako to misliš, a ni Curse-rotted Greatwood v čisto ločeni areni, ki sploh nima povezav s potjo, po kateri greš?

 

Also nice. Cathedral of the Deep je meni moment, kjer se odloči, če bo igralec igrico obrnil ali opustil, ker je res težka cona (z vidika mobov, boss je med najlažjimi v igrici)

 

Mimogrede, a imaš GOTY verzijo oziroma DLC-je? V Cathedral of the Deep boš zakoračil v prvi DLC, ampak ti bodo mobi hitro nakazali, da tam še ni mesta zate

 

ad1) Aja saj res... to sem pol prišel tja tam zadaj, kjer sem prej umrl par krat in izgubil vse sharde... pa gor po stopnicah.

 

ad2) Ne me strašit zaj :D

 

ad3) Žal nimam. Sem kupil key za osnovno za 10€. Moram pogledati za DLC-je kolko je in bom dokupil.

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Monster Hunter Rise (PC)

 

60 ur notri (pri čemer igram v drugo, tak da mi gre hitreje) in še imam za odklenit zadnjega monsterja.

 

Rise mi nikoli ne bo pri srcu kot mi je bil World, ampak PC verzija je pravi užitek za igrat. Load time 0,5 sekunde v najslabšem primeru.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Jest sem šel v drugo s Pyromancer buildom. V desno roko pa dal en cheap meč, k ga dobiš na začetku, pač tak hiter, da če ni cajta za fireball, da jih z mečom, ki sem ga enchantal s fire. Mislim to je bolano, Pyromancer v roki ognjen meč v drugi cataclyst in obleka pod 30% weighta, da skačeš ko majmun, ma to je čist OP build. DPS imaš z mečem imaš, kot da bil pure strenght build zaradi hitrosti, tisti chaos bolti pa 4 fukneš in boss pade. Edini boss, k sm opazil, da mi je precej težji je bil Champion Gundyr, k ti res ne pusti dihat in castat pa ful dmga naredi.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 17 urami:

Hahaha @Denny Crane carska Depths dogodivscina. Glih prava uvertura pred najboljsim delom spila. A od mesarja brat dvojcek te ni nc presenetu? :D

Takrat sem bil prvič tam spodaj in se mi je zdela tista luknja za mesarjevo mizo tako postavljena, da ziher ni mišljena kot pot naprej, tako da sem šel prvo to preverit in potem končal tako kot sem opisal. Sem potem v drugo šel raziskovat prostor in spoznal dvojčka. :D Tam sem tudi odrešil muk nekega siromaka, ki mi je potem pokazal kako se vihti ogenj, ko sem prišel nazaj v Firelink. Upam, da mi bo to olajšalo kakšno situacijo, ker sem do sedaj igral samo melee.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Mene je na koncu poti, tam pred Crystal Sage en hudič (sorcerer menda) zavrnil in me ni hotel učiti. Bi moral imeti kake statse napumpane al mu kaj prinesti?

Saj ti niti ne preveč subtilno pove, da si preneumen. :D

INT moraš met vsaj 10, če se ne motim.

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...