Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

To ti je ta streamlajning in player-friendliness od Froma, prilezeš 5 km pod zemljo, ves zjeban, popraskan, gobav, preklet, z razfukano opremo, komaj še hodiš... končno srečaš prijateljskega npcja, evo ta mi bo pomagal ali dal kak cool item - Spizdi idiot, preneumen si da bi se pogovarjal s tabo, sam mrš mi stran :D:D

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 6 minutami:

Drugače, jaz sem se končno lotil igranja From iger, ko sem videl neko pičko, ki je igrala DS3 boss rush na jeben dance pad. To je prelilo kap, da se nisem več mogel pogledat v ogledalo zjutraj.

Ya, DkS je znana po tem, da jih folk obrača na čudne stvari. En črnec se spomnim, da jo je obrnil z igranjem na banane, povezane z žico (ni rasistični troll, dejansko se je to zgodilo)

 

Pa en tipo ga je igral na voice commande. Imel je 2 sekundi laga in kljub temu je seveda obrnil špil :D (kdor je igral DkS in je normalen človek, ve, da sta 2 sekundi laga dobesedno grozljivka)

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ej, momci... pitanje. Ok, enkrat mi je priletel nekje (en rdeče osvetljen) in me vbil ko svijo - to sem verjetno bil invejdan. Kaj pa zdaj, ko mi je med igro napisalo, da sem bil summoned to another world in me je fuknilo nekam? Preden sem kogarkoli našel, je napisalo, da je nekdo umrl, dobil sem neko nagrado in me je fuknilo nazaj, kjer sem prej igral. Kaj to me je nekdo summonal? Te niti ne vpraša, če se hočeš pridružiti? Ve kdo kaj dobiš, al je različno? Če tam umrem, izgubim soulse?

 

Dosti vprašanj... vem :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

@ke_kit kaj te zadeve spijem za soulse al šparam? Sem googlal, ampak še vedno ne vem, če je pomembno tisto kar lahko dobim za njih... ali mi je bolje soulse vzeti za level up - Soul of the Deacons of the Deep, Soul of a Stray Demon, Soul of a Crystal Sage...

 

Soulse od bossov lahko zamenjaš za njihova orožja. Daš jih unmu kralju, ki sedi na prestolu v firelink shrine nad bonfireom.

Splača se ti vsaj pogledat kaj dobiš (imaš preview s sliko in opisom lastnosti). V DKS1 sem neki cajta fural sekiro od fire demona.

 

Drugače se imo itak ne splača porabljati za soulse. Boš kasneje v igri itak lahko farmal take in večje cifre.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Soulse od bossov lahko zamenjaš za njihova orožja. Daš jih unmu kralju, ki sedi na prestolu v firelink shrine nad bonfireom.

Splača se ti vsaj pogledat kaj dobiš (imaš preview s sliko in opisom lastnosti). V DKS1 sem neki cajta fural sekiro od fire demona.

 

Tnx... ampak me 20.000 soulsov tudi mami :D

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Tnx... ampak me 20.000 soulsov tudi mami :D

Sem edital in neki dodal zgoraj.

Mislim, sej tudi sam sem določene soulse pokuril. Ko sem recimo dobil neka orožja za čaranje in me sploh niso zanimala.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Gor imam dano nekaj Blue Sentinels čist na pamet. Sem pa pledgal večim, če to kaj pomeni :)

 

Fak... mislim, da bom kar izklopil online. To močvirje je živa groza in sedaj sem bil v eni uri 3x summonan in 1x invejdan. Invejderja sem nekako celo ubil.

Blue Sentinel so policaji, ki lovijo invaderje. Avtomatsko the summona v njihove svetove in pol moraš jih kaznovat. Po ameriško. :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Hades

Neverjetno zasvojljiva igra. Gameplay je praktično perfekten, odkrivanje zgodbe preko dialogov pa res paše takemu roguelike žanru. Vsi liki so zanimivi in voice acting je vrhunski. Glasba je tudi fenomenalna.

Našel sem v bistvu le dva minusa. Pridobivanje gemov se mi zdi malenkost preveč grindy. Res si ne uspem predstavljati koliko tisoč runov bi rabil, če bi želel opremiti celotno hišo. In pa pri runih mi manjka malo več raznolikih bossov in mini bossov. Kljub naključno generiranim sobam, postajajo fighti malo preveč ponavljajoči. Izkušnjo sicer izboljšajo raznolika orožja, ki so po svoje čisto vsa zabavna in učinkovita, če dobiš prave boone.

Do površja sem sicer prišel šele enkrat (post zadnji boss) in se mi zdi, da  sem še daleč od tega, da bi jo zares obrnil.

V tem trenutku ji komot stisnem 8.5/10. Priporočam ful.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bitsurugi reče Dne, 21. 1. 2022 at 9:42:

Meni je v bistvu res zanimivo, kako vsi tukaj nori na From igre, res ogromno jih šele prvič igra BB, DkS1 etc.... a to ste vsi stari 12-15, kje ste bili ob izidu? :huh:

 

Jaz verjetno ne bi sprobal, če ne bi videl, koliko je »reklame« tukaj. Se mi zdi, da postaja preigranje vsaj ene From igre iniciacijski obred, da se sploh sme postati tukaj. :D

 

Sicer pa za špil (torej Dark Souls) vem že od začetka, ampak sem bil najprej malo zmotno prepričan, da gre za orenk multiplayer zadevo (če se prav spomnim, se je to zelo izpostavljalo ob izidu), kar pa me ne zanima, in sem dal igro na stran. Kasneje je pa špil dobil status težke igre, kar me pa tudi ni to ravno privlačilo.

Sem pa vesel, da sem zaradi te obsedenosti :) tukaj to sprobal. Res se fino igra, pa tudi težavnost je čisto sprejemljiva (predvsem pa nagrajujoča). Se mi zdi, da je bil random špil na commodore 64 težji kot to. Sicer igram bolj malo (because služba), a sem prišel do basementa ali kako se reče, (tam ko se spuštiš doli, potem ko pozvoniš prvi zvonec), pa zaenkrat še nisem frustrirano metal ploščka naokoli (no, kar pa ne pomeni, da mi ni občasno napis »you died« rahlo žgal zaslon). 

 

Mimogrede: tukaj ne moreš prodajati nič, a ne? Neuporaben loot, ki ga dobivam, lahko komot stran mečem (recimo oklepi, orožje, ki jih ne potrebujem)? Ne bom to nič rabil? Sicer sem nabavil tisto skrinjo brez dna, ampak počasi postaja nepregledno, in bi stran zmetal. 

 

uredilo bitje Flegma
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Aha, potem se da. Kul, sem bil že skoraj na tem, da se znebim stuffa. Bom obdržal vse.

Sem pogooglal sedajle, in vidim, da še nisem dovolj daleč, ko se pojavi merchant, kateremu lahko prodajaš. Tisti, na katere sem naletel do sedaj imajo samo opcijo »purchase«.

Povezava do prispevka

The turing test

7/10

tur11.jpg

Nekdo tukaj mi je predlagal to igro. Gre za puzzle based igro, z dokaj limitiranimi mehanikami. Same uganke so dokaj lahke. Kljub temu, da igra ne blesti po spoliranosti ali kompleksnem gameplayu, pa je polna kvalitetnega VAja, kjer debatiraš kaj pomeni biti človek ali stroj. Ves ta commentary je kar zanimiv. V stranskih sobah dobiš tudi dosti literature, ki ni poneumljena. Želel bi si še več filozofije, saj deluje kot da je to bistvo igre, in ne same uganke. Igra pa se tudi zaključi na zelo nezanimiv in predvidljiv način.

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 1 uro:

The turing test

7/10

tur11.jpg

Nekdo tukaj mi je predlagal to igro. Gre za puzzle based igro, z dokaj limitiranimi mehanikami. Same uganke so dokaj lahke. Kljub temu, da igra ne blesti po spoliranosti ali kompleksnem gameplayu, pa je polna kvalitetnega VAja, kjer debatiraš kaj pomeni biti človek ali stroj. Ves ta commentary je kar zanimiv. V stranskih sobah dobiš tudi dosti literature, ki ni poneumljena. Želel bi si še več filozofije, saj deluje kot da je to bistvo igre, in ne same uganke. Igra pa se tudi zaključi na zelo nezanimiv in predvidljiv način.

Če še nisi, pol probaj Talos Principle. Zelo na podobno noto.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...