Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 40 minutami:

Sestra Frida? Ni se izkazala? :D

 

Lahka glih ni bla... ne bi pa ju primerjal s prej omenjenima, kjer sem imel bistveno več ponavljanj :)

 

Hernier reče pred 31 minutami:

...da nam razložiš, kako je biti mlad, uspešen in zajeban tip.

 

Bi moral rečti skoraj obratno - bolj star, bolj nor. S štirko naprej igram več kot prej dve desetletji :D Ta mesec si zaradi From Softa nisem uspel obriti niti brade, kaj šele mednožje. Zgledam kot stari, zapuščeni pijanček. Zdaj se bom mel čas očediti in narediti še kaj drugega do Elden Ringa. Jutri je na vrsti britje brade in glave ter voskanje jajc.

uredilo bitje tomazek
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 4 minutami:

Skrbi me kaj se ti bo zgodilo po Elden Ringu? 

Mumificiral na kavču kot budistični monki v gorah

 

Pol bomo pa tvoj kipec na m33te nosili

Upam, da bo letos možen kakšen množični m33t, lepo bi bilo videt nove obraze

 

Zadnji "open" m33t je bil novembra 2019 v Bobi baru, pol pa smo se samo še neki interno v bubblih dobivali, proper meeti pa so šli v kurac

 

Zdaj bi res sedlo, se mi zdi, da je polno nekih novih userjev z novim forumom. Samo ko ga rona 2 leti kasneje še vedno neusmiljeno hara

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Za mene 2 najtežja boss-a tako v Dark Souls 3 kot v Bloodborne... Včeraj serijsko jebal ježa in šel jezen spat, danes oba zapored padla v prvo! Darkeater Midir in Slave Knight Gael.

 

pust DeS, DS1 in DS2 za drugic, perfect time da zalaufas Sekiro

uredilo bitje g. Profesor
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 4 minutami:

Jaz sem bil po moje na zadnjem m33tu ene 15 let nazaj se mi zdi. Vem, da smo bli v druga pomoč kafiču.

Ja, mi smo to imeli Konzolec m33te, tako da so bili gaming themed (no, meet v Bobi baru tudi v pretepanje žensk, ampak to je dolga zgodba)

 

Razen legenda Gorann. Rezerviram prostor za 16 ljudi, ker se nas je toliko nafočkalo v Konzolcu, Gorc pa 3 dni pred m33tom odpre thread na Gnojišču in začne vabit folk, naj uletijo :avadodo: (s carskim dodatnim factom, da njega sploh ni bilo na meet :lol:)

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 21 minutami:

Upam, da bo letos možen kakšen množični m33t, lepo bi bilo videt nove obraze

 

Zadnji "open" m33t je bil novembra 2019 v Bobi baru, pol pa smo se samo še neki interno v bubblih dobivali, proper meeti pa so šli v kurac

 

Zdaj bi res sedlo, se mi zdi, da je polno nekih novih userjev z novim forumom. Samo ko ga rona 2 leti kasneje še vedno neusmiljeno hara

Najbolj hecna je bila v Lokusu al kaj je... Tko zunaj summer in summer vibes, pol smo pa morali sedeti za 20m odaljenimi mizami... a v vrsti za pivo smo čakal, kot sardelce.

Povezava do prispevka

Lokus bar ja, to je, ko smo se dobili v bubblu že, ampak je še ta bubble bil prehud za lokal, ker niso dovolili 10 ljudi za mizo

 

Pol pa smo najprej dali dve mizi skupaj in smo kao mislili, da smo zlifehackali korona ukrepe, pol pa par minut kasneje pride natakar, naj damo narazen :rofl: 

 

Sam takrat sta bila tudi istočasno Mefisto in Smrk, tako da mogoče je bolj, da smo bili za dvema mizama 

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Kena: Bridge of Spirits master difficulty. bomo vidl, do kje bo slo. lahko bi pocasi popatchal dolocene stvari, lockon target je res obupen, ceprav ga redko uporabljam, parryat je treba preden connecta udarec, kamera je vcasih cisti obup. drugac pa ne spustit tega dragulja ko pade cena

 

https://imgur.com/fCPUe1J

 

 

BioShock Infinite: Burial at Sea

nisem igral BioShocka od izida Infinite in tale dva DLCja sedeta na polno. 

 

Eol0Xbs.jpg

uredilo bitje g. Profesor
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 urami:

Ej kakšna pa je ta Kena. Po videjih mi zgleda res dobra. Po ocenah pa ni tolk dobra.

 

pasja jajca, Lp @Feget

 

 

 

 

 

jebes ocene. igra je proper gem (ke_kit seal of approval), pasa za oci in duso, na hard res dober 'souls' challenge. edina stvar, ki me moti, da ti proti koncu mece bivse mini bosse med gruco navadnih mobov, pa drki pol croud control. goty contender bp

 

master, no damage (skor :P)

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 minutami:

pa kake vrste igrica sploh je to, zakaj se omenjajo Soulsi če izgleda bolj kot neka bolj otroška linearna akcijska pustolovščina?

Ma samo zaradi precej zafukanih bossov. Mal čudno je uravnotežena težavnost. :D

Drugače podpis pod to kar je rekel @g. Profesor

Dobra igrica, sam malo simplistična. Vredna preigranja ob kakem 50% znižanju.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Igračkica za otroke, da se privadijo na From Soft igrice, ko odrastejo :D

Pr men otroc igrajo zdej tole...

Lih zdej sem jim moral narest enga bossa,.k traja like 15min.

 

Vibe tak Bloodborne za otroke 10/10

Art 10/10

Sound design 10/10

Gameplay 6/10 - neki mi ni cool, prenizel dmg output pa skoz nekem kristale nabirat in kockd metat.

 

Drugač pa top nakup zdej 10€ v psn.

lost-in-random-preview-02-720x720.jpg

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...