Skoči na vsebino

Igrane / preigrane igrice v 2021


Priporočeni prispevki

Katere igrice ste kaj šopali v letu Gospodovem 2021?

 

Pišite:

- z navadno pisavo tiste, ki ste jih samo igrali

- z bald pisavo tiste, ki ste jih obrnili

- z bald in podčrtajem tiste, ki ste jih platinirali

 

Pa ZELO lepo vabljeni, da poveste še kakšen otis o naštetih igricah, da ne bodo samo sweet alineje po faci :D 

Povezava do prispevka

Jaz sem imel dejansko kar zelo packed leto kar se tiče proper špilov, čeprav nič takega, kar bi bilo nekaj novega na forumu. Bolj železne klasike :D 

 

Resident Evil 8 (PS5). Verjetno najbolj casual RE do zdaj, najbolj streamlined, tudi eden bolj akcijskih in najmanj groznih, prov uno vidi se kok so devi nažigal Uncharted na PS3, ampak meni je dogajal do jajc :D Capcom je mega zaobvladal formulo, kako narediti casual špil res cool, zabaven in dejansko kvaliteten tudi za bolj zahtevne igralce. 

 

Returnal (PS5) aka Satan souls. Bolano dober shooter / bullet hell / roguelike, ki roguelike koncept mojstersko vpelje v narativo in worldbuilding. Pa svinjsko zamorjen, noro težak in zelo vezan na RNG. Meni objektivno najbolj kvaliteten špil leta, ampak je bolj une vrste kvalitete ko film od Van Trierja - enkrat za pogledat da se boš pohvalil pred kako alter pičko na meti, pa še to boš potem živčen ko ti pol ob 04:00 zadaj za zdravstvenim domom nakaže šumo pa elegantno posrane bombažne gate, to je pa to.

 

Streets of Rage 4 - Mr. X Nightmare (PS4). Odličen DLC za enega najboljših beatem upov ever made. Delivera 3 nove like (vsi trije carski), vsem likom doda novo superco (Axl se toplo zahvaljuje) ter predvsem doda roguelike surivival mode, v katerega je šlo nebroj ur. Ko sem slišal, da ima špil Complete edition izdajo v fizični verziji, sem se razjokal kot majhen otrok.

 

Disco Elysium (PC). Absoluten God-tier detektivski FRP in eden od indy vrhuncev prejšnje generacije. Mega depra vzdušje, mega dialogi, srce parajoči tragični glavni junak, VRHUNSKI voice acting v complete edition verziji... Če ti dogaja Planscape: Torment, ti bo 95% ziher tud tole. Je pa treba biti v takem moodu da bi ti pasal kakšen proper zamorjen neo noir krimič a la Memento, ker tale igrica nosi bulerje in res ne špara z igralčevimi jajci.

 

Hades (PS4). Najjači in verjetno najbolj čislan / priljubljen roguelike ever, brezveze izgubljat cajt, kot da bi se delal neki pametnega in opisoval, ne vem, Doom al pa Wolfenstein.

 

Demons Souls remake (PS5). Lepši mlajši brat legendice iz PS3. Še vedno noro dober špil, ki tokrat tudi izgleda kot proper AAA roba :D Z veseljem sem ga ponovno obrnil, tokrat z luck buildom lol.

 

Sky Force Reloaded (PS4). Dosti casual in ne preveč težak top-down shooter. Pred izidom novega R-Typa sem malo lurkal, kaj so kej zaeni zanimivi moderni naslovi, naletel na SF, obrnil v par večerih in se imel fino. Čist kul špil za obrnit, to je pa to. Bi bil lahko dejansko ful dober špil, če bi ga še precej razširili in mu dodali več raznolikosti v obliki ladjic, orožij itd.

 

It Takes Two (PS4). Mega jaka two-player ploščada / pustolovščina, tudi forumski GOTY 2021. Noro zabavna, mega razgibana in s tako produkcijo, ko da je šlo 500 mio v špil. Žal je nisem obrnil, saj ima soigralka / ženska 3D platformerje še manj rada kot mene pri prižgani luči :( 

 

Death's Door (PC). Meni precej overrated zeldalike pustolovščina. Kljub simpatični podobi, nelinearnosti in ogromnem svetu špil kar nekako izgubi svoj čar. Ne vem, avtorji so mogoče naredili zadevo preprosto preglomazno in niso dovolj naredili v smeri, da bi zadeva vlekla z zgodbo ali kompleksnim bojem ali liki. Pač kr naenkrat si rečeš Ajde dosta in zadevo lepo popokaš v virtualni kot. 

 

Pathfinder: Wrath of the Righteouss (PC). Nenamerno mega over the top epic klasični izometrični RPG ruskih avtorjev, ki gre all out s prezentacijo, epskostjo, liki, zapletom in lorom že od prve minute dalje. Špil dejansko izgleda ful zanimiv tudi po par urah igranja, ma mene je odvrnil boj, ki je imo FUL slabši od tistega v Divinity OS 1 / 2. Ne vem, razvajen sem, podobno me je gnil in zelo kaotičen boj odvrnil že od Pillars of Eternity in Tyranny. V tega se mogoče celo še kdaj vrnem, ker je res noro epic :D 

 

Tales of Arise (PS5). Železno klasični JRPG z vsemi minusi in plus tega žanra. Gigafuka opcij pri boju ter glumazen in prepleten skillup tree, ob kerem bi še DaVinci ali Newton zašvicala ko konja, vsi liki bolj edgy ko Korni, ženske furajo sise F košarice in hodijo v battle s 300 m zmaji v zlatih tangičih in mordcu (ki ga pred tem imenujejo "ancient armor of my people", brez zajebancije), fajti z monsterji na vsakih pet metrov, pač the usual japonski stuff. Sem pogledal koliko je dolg špil in sam zaprl zadevo (spoiler: zelo je dolg). 

 

Quake 1 in Doom 1 (PS5). Kupil oba špila za 2 eur vsakega mislim da, pri obeh obrnil prvo epizodo, potem se mi pa ni dalo več :D Klasike gor al pa dol, tole je pa dejansko preveč retro roba za moj okus.

 

A Hat in Time (PS4). Nekje sem ga izvohal na nekem popustu in ga igral par ur, ker ga je javno ful hvalil prepoznan ploščadar Čamir. Kaj pa vem, preprosto nisem dovolj padel noter, da bi se dovolj investal. Niti slučajno me ni potegnil kot so me potegnili meni ljubi platformerji a la Rayman, Donkey Kong TF, SM3DW itd. 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Lih pred spanjem to pišem, počasi gre na telefonu, bom kr objavil. Lanske uspešnice si bom kupil šele letos, ko prišparam denar in padejo dost dobri popusti, do takrat imam pa še velik za preigrat

 

 

Preigral:

Hades - pred tem nikoli maral roguelike igre, tole je bil Ferrari in ljubim ta špil za vedno. Pomoje ga bom mel na vseh konzolah. Brez tega špila ne bi (skor takoj) poštekal Bloodborna

 

God of War - čudovit contained Zelda špil v preobleki GOWa. Več tega.

 

Bloodborne - najboljša odločitev je bla opustit Persono 5 za tole mojstrovino. Second run pade še preden obrnem vse v PS backlogu

 

Halo Infinite - sicer bolj nek quick run skozi kampanjo, pogrešam Bungie, ker 343 nimajo čuta za inovacijo, razen vrv/hook thingie je fun

 

A Plague's Tale: Innocence - presenečenje, neki da sem se lahko počutu pametnejšega po preigranju

 

Zelda: Botw - absolutno rabil predolgo časa, da sem ga skapčil. Še vlačil sem ga s sabo na potovanja/morje, da bi čimprej opravil z njem. Ampak pol me je pa začel presenečat, tudi meni je boljše šlo, naredil večino temnic, bolj ko sem se 'upgradal', večji je bil užitek. Takih špilov ni na pretek, edino ne bom se delal, da mi ni bilo vseeno za zgodbo in like

 

Rayman Legends  - tu pa tam malo igral, meni osebno je mičkeno underrated, lih prava mešanica zajebanosti in zabave, ene optional sobane so mi živce požrle, ampak in a good way

 

Uncharted 4 - eden boljših naslovov za casual igralce, pa igralci res elevirajo celo zadevo, Heavy Rain eat your heart out

 

The Last Guardian - luštn, kratek, smotan

 

 Še lista ostalih letošnjih preigranih. Več kot sem pričakoval

438. Days Gone
 
436. Infamous Second Son
435. Mad Max
 
433. Ratchet & Clank (2016)
432. Until Dawn

 

423. Need for Speed: The Run
 
425. Call of Duty: Advanced Warfare
426. Halo 4
427. Mario Odyssey
428. Burnout Paradise
429. Astro's Playroom
 
431. Battlefield 1

 

Igral in opustil:

Heavy Rain - živ dolgčas, na srečo so interaktivne zgodbe danes narejene z več filinga

Persistence enhanced - zelo system shock vibe, bi igral naprej ampak raje z miško kakor kontrolerjem

Persona 5 - bom nekoč nadaljeval, samo za zdele mi je bil preveč isti kot Persona 4 in v poplavi drugih špilov so me druge stvari bolj zanimale

Star Wars Squadrons - not really my type of game, sej je šlo do one točke ko me špil prosi da nardim nek drift v tretji misiji in mi po 15tih poskusih ni ratalo in sem raje odnehal

 

 

Igram:

Hollow Knight - lušten, edino malo sem preveč zgubljen in ne vem katerega bossa se najprej lotit

Metal Gear Solid V - prvi od špilov k sm ga že nekoč preigral in ga sedaj obračam v drugo na PS5. Men je kr klasika

Mario + Rabbids - nuff said

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Seznam obrnjenih (bom probal napisat kakšen komentar iz spomina, da vidim, koliko se spomnim  :) Bom boldal in podčrtal samo 100%/platine, ker končani so vsi tukaj:

01 | 02.01.2021 - Helltaker (PC) - 100% - nek free puzzle game, če se prav spomnim, je podoben sokobanu, in pa rešuješ neke demonke v podzemlju 
02 | 09.01.2021 - The Outer Wilds (PC) - absolutna klasika, timeloop puzzle igra. Če bi izšla letos, bi bila moja igra leta  Saj načeloma tudi je, ker sem jo letos preigral. Odličen občutek raziskovanja, pa če se ti neki userje pogruntat ali pa če slediš niti.
03 | 24.01.2021 - Figment (PC) - 100% - izometrična pustolovščina, malo tepeža, puzzli, tudi boss fighti. Tematika je zbujanje iz kome, I think. 
04 | 29.01.2021 - The Last Campfire (PS5) - Platinum - puzzle adventure game od ustvarjalcev No Man's Sky. Rešuješ ostale like, tako da jim pomagaš premagati strahove, in da lahko nadaljujejo svojo pot. Ne vem pa, ali v next life ali samo life in general 
05 | 31.01.2021 - My Memory of Us (PC) - 100% - 2d platform/puzzle, ki se dogaja med 2. svetovno vojno, sam da so naciji roboti. Igraš v vlogi dveh otrok, rešuješ puzzle, bežiš pred naciji itn. 
06 | 02.02.2021 - A Case of Distrust (PC) - 100% - aaaam.....detektivska noir igra, kjer rešiš nek primer.....spomnim se, da mi ni bila preveč všeč 
07 | 04.02.2021 - Scrap Garden (PC) - 100% - absolutely shitty game. Resno... sem preveril, zakaj jo imam na steamu...enkrat so jo očitno zastonj talal, ampak sem jo vseeno obrnil na 100%.... not sure why. 3d platformščina z obupnimi, floaty kontrolami. Čeprav ima vmes neko scary stopnjo, sem bil samo wtf.
08 | 07.02.2021 - Professor Layton and The Lost Future (3DS) - all the puzzles  - tale špil sem preigral v rekordnem času. En vikend mi je zapaslo igrati Laytona, in sem nato vedno, ko sem imel 5 minut časa, šel odšpilat kakšen puzzle.
09 | 14.02.2021 - The Division 2: Warlords of New York (PC) - na razprodaji kupil dodatek, ker sem leto prej kar užival v dvojki za 3 eur, pa sem še tole kupil. Ko sem končal story, me je itak vse minilo, ker je nadaljevanje zgodbe zahtevalo, da redno igram. Pač...fucking online špili in njihove "sezone"
10 | 18.02.2021 - Concrete Genie (PS5) - Platinum - najprej sem mislil, da bo špil za sproščanje, malo rišeš, malo plaziš. V drugi polovici pa postane špil zelo akcijsko naravnan. 
11 | 23.02.2021 - The Great Perhaps (PC) - 100% - aaaam....2d puzzle igra, kjer si astronavt, ki se vrne na Zemljo, kjer ni več nobene žive duše razen neke pošasti, ki te lovi. Lahko potuješ med sedanjosto in preteklostjo, tako tudi rešuješ uganke....bolh meh vse skupaj
12 | 26.02.2021 - Still There (PC) - 100% - pustolovščina, kjer si astronavt na neki vesoljski postaji in opravljaš dnevne naloge. Nato nastanejo razni twisti v zgodbi, kjer poskušaš rešiti neko vesoljsko ladjo in spet neke fore s časom. Prvo preigravanje kar zanimivo, drugo za achievemente nadležno 
13 | 28.02.2021 - Oneiros (PC) - 100% - 1st person puzzle game, escape room stil.....spomnim se prizorov, ampak od zgodbe pa nič.... 
14 | 28.02.2021 - Little Misfortune (PC) - 100% - igraš majhno Misfortune v 2d puzzle igri, kjer iščeš večno srečo za mami. Konec je... hja...nesrečen I guess....
15 | 01.03.2021 - Forward to the Sky (PC) - 100% - absolute 2h trash.... sploh ne brskat za to igro. FYI, na switchu hočejo 40 eur za ta špil  Mal lepš zgleda kot na PCju 
16 | 02.03.2021 - Reversion: The Escape (PC) - 100% - klasična point-click pustolovščina. Tole je prvi, najkrajši del. Dogaja se v Buenos Airesu in igrani lik je izgubil spomin.
17 | 04.03.2021 - Home (PC) - 100% - 2d horror igra z več možnimi konci. Meh
18 | 04.03.2021 - A Bird Story (PC) - 100% - kratka RPGMaker zgodbica...
19 | 05.03.2021 - RADical ROACH Remastered (PC) - 100% - side scrolling shmup
20 | 06.03.2021 - Reversion - The Meeting (2nd Chapter) (PC) - 100% - drugi del klasične point-click pustolovščine 
21 | 08.03.2021 - Maquette (PS5) - Platinum - 1st person puzzle game. Prišel "zastonj" na PS+. Uganke rešuješ s pomočjo mesta in makete mesta.
22 | 08.03.2021 - Fifo's Night (PC) - zastonj igra na steamu. Študentski projekt. Klasični 3d platform collectathon, z enim zajebanim boss fightom.
23 | 11.03.2021 - Beat The Game (PC) - some 30minute music game.
24 | 14.03.2021 - Mercury Blue: Mini Episode (PC) - 100% - zastonj 3d pustolovščina na steamu. Kar slaba 
25 | 14.03.2021 - The Stillness of the Wind (PC) - Igraš v vlogi stare mamce sredi pustinje, kjer vsak dan čakaš poštarja, molzeš koze, delaš sir, orješ zemljo. Moraš jesti, drugače mamca prehitro opeša, in se dan prej zaključi. Bereš pisma od raznih sorodnikov, ponoči moraš odganjati volkove. Vsakih nekaj dni pride trgovec, kateremu lahko prodaš jajca, sir, koze, zelenjavo. Kupiš lahko knjige, semena, koze, metke! (slednje je pomebno za odganjanje volkov). Špil traja približno 3 urce.
26 | 19.03.2021 - Reversion -The Return (PC) - 100% - zadnji del trilogije že omenjen point-click pustolovoščine. Najdaljši del, ampak lahko rečem za celo trilogijo...skip it.
27 | 20.03.2021 - Doctor Who: The Lonely Assassins (PC) - doctor who pustolovščina na "mobitelu". Zabavno, če ti je kul Doctor Who, drugače skip
28 | 21.03.2021 - Frog Detective 2: The Case of the Invisible Wizard (PC) - 100% - igraš v vlogi žabjega detektiva. Pustolovščina. Skupek fetch questov. Skip.
29 | 27.03.2021 - Rain (PS3) - 100% - fajna 3d pustolovščina, kjer si neviden in moraš uporabljati dež/vodo za sprehod čez igro.
30 | 29.03.2021 - Steamworld Dig 2 (PSVita) - metroidvania, kjer kot robot koplješ rudo in iščeš izgubljenega strica(?)
31 | 31.03.2021 - Bucket Knight (PSVita) - Platinum - shitty PS+ igra za vito, kjer igraš viteza v bednih 2d stopnjah
32 | 10.04.2021 - Xeodrifter (PSVita) - 100% - zelo kratka metroidvania, kjer ima vsak nov boss novo barvo in dodatno sposobnost
33 | 25.04.2021 - FEZ (PSVita) - 100% - pixel puzzle game :D, yeah sem gledal guide za 100% :D
34 | 01.05.2021 - Dreams: Lock (PS5) - prvoosebna puzzle igra, narejena v Dreams. Potreboval sem okoli 12 ur, da sem rešil vse uganke. Super špil, vreden nakupa Dreams na PS4/5 :D Resno!
35 | 07.05.2021 - Habroxia (PSVita) - Platinum - Shmup špil na viti. There are better ones :D
36 | 16.05.2021 - Call of the Sea (PS5) - Platinum - Prvoosebna pustolovščina, kjer igraš žensko, ki išče svojega moža na nekem skritem otoku. It's ok.
37 | 17.05.2021 - Hotline: Miami (PSVita) - izometrična simulacija morilca.
38 | 14.06.2021 - Iconoclasts (PSVita) - metroidvania....
39 | 16.06.2021 - Himno (PSVita) - Platinum - lol...kr neki :D nekaj za meditirat oz. koliko daleč lahko prideš 2d platformščina
40 | 18.06.2021 - Days Gone (PS5) - Platinum - 3d akcijska avantura oz. simulacija bikerja v zombi apokalipsi :D
41 | 25.06.2021 - It Takes Two (PS5) - igra leta ;)
42 | 27.06.2021 - Chasm (PSVita) - še ena metroidvania, tokrat proceduralno generirana z vsakim klikom na new game. It's ok.
43 | 30.07.2021 - Action Henk (PC) - bom samo video pustil. Talk to me, ko končate to stopnjo :P

 

44 | 18.08.2021 - The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch) - Nintendo pravi, da sem letos pustil 99 ur v tej igri. You know it :D
45 | 23.08.2021 - Metroid: Zero Mission (Emulator) - Pred prihodom Dreada sem se lotil še par 2d Metroidov. Zero Mission je remake originala :)
46 | 04.09.2021 - Psychonauts 2 (PC) - 100% - nadaljevanje klasike :D Humor, zgodba in svet so super, gameplay je sicer slabši od It Takes Two, ampak še vedno zabaven.
47 | 05.09.2021 - Belladona (PC) - skip this dumb ass adventure game
48 | 06.09.2021 - Tengami (PC) - 100% - pustolovščina v pop-up knjigi.
49 | 19.09.2021 - Control: AWE (PS4) - 100% - končal še drugi dodatek za Control, ki je povezan z Alan Wakeom
50 | 09.10.2021 - Down In Bermuda (PC) - Puzzle igra, bolj meh. Ni se mi dalo še enkrat čez cel špil za achievemente.
51 | 12.10.2021 - Castlevania: Circle of the Moon (Switch) - gba castlevania. Brez save statov bi verjetno še vedno igral :D
52 | 02.11.2021 - Super Metroid (Switch) - uf, malo se pa pozna starost špila. Ni ravno gladko igranje kot pri Zero Mission.
53 | 06.11.2021 - The Outer Wilds: Echoes of the Eye (PC) - dodatek za dejanski špil leta. Sicer super expansion, ampak mi je šel malo na živce, verjetno zato, ker sem raziskoval samo to novo lokacijo, in  nisem mogel iti raziskovat na drug planet, če se mi je kje ustavilo.
54 | 13.11.2021 - Flight of the Amazon Queen (PC) - stara pustolovščina, ki sem jo imel v GOG libraryu. Pa mi ni preveč všeč.
55 | 28.11.2021 - Metroid Fusion (Emulator) - Zadnji del pred Dreadom. Zelo dobro se igra še danes :)

 

Ostali špili, ki mi jih ni uspelo končati, pa sem jih hotel, pa mi jo je zagodla korona, ko smo se vsi spravil nazaj na tirnice, je bil pa že veseli december in božične počitnice:
- Tales of Arise - prav paše mi nek klasičen JPRG špil :D Se vidi, da že dolgo nisem igral tega žanra
- Marvel's Guardians of the Galaxy - fun špil, dialogi, gameplay. Nekaj takega bi moral biti Avengerji
- Kena: Bridge of Spirits - mislim, da sem fental prvega večjega bossa.... kr težek špil.
- Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choicee - sem samo začel igrati prvo stopnjo. So much fun :D Upam, da bodo ti razvijalci naredili tudi kakšen remake Commandosov.

 

Kaj sem še igral:
- Immortals: Fenxy Rising - poor man's Zelda: BOTW
- Bridge Constructor: Portal
- Star Trek: Elite Force - eden izmed boljših Star Trek špilov. 
- Metroid Dread - začel igrati v zadnjem tednu leta, ampak komaj kaj, ker itak nisem prišel do switcha :P
- Returnal - začel igrati, prišel do prvega bossa 1x, umrl......bom letos :P

uredilo bitje JediEagle
  • Račka +1 8
  • Ne me jebat 2
Povezava do prispevka

Leto je bilo zelo švoh kar se tiče novih nakupa vrednih naslovov tako da je bilo kar nekaj preigravanja "starih" iger ki na PS5 laufajo bolje kot prej na PS4.

 

Monster Huntwer World + Iceborne  

Control Ultimate Edition 

Days Gone

Concrete Genie - luštna zen igrica 

Maquette - zanimiva puzzle igra ki je žal imela nerazumljive performančne težave na PS5...

Oddworld: Soulstorm - not my cup of tea...

Horizon Zero Dawn

Returnal - Moj GOTY. Zares fenomenalna igra z dosedaj najboljšo implementacijo novih PS5 featurjev. Imersion je zavoljo odlične implementacije Dualsensa in 3D zvoka res fenomenalen. Po svoje škoda ker niso postavli ceno na 50$ al pa max 60$ ter že ob izidu implementiral suspend game, ker je to pomoje zelo uplivalo na overall metacritic/opencritic rating in s tem tudi prodajo. Verjamem pa da bo igra na koncu vseeno dosegla cca 1,5-2mio prodaje.

Resident Evil Village - odličen prvi del igre v gradu, ki mu je sledil konkretno slabši preostali del igre. Če malo pomislim za nazaj dejansko ne vem zakaj me igra ni bolj navdušila... Verjetno posledica zares fenomenalnega Returnala

Mass Effect Legendary Edition - dostojen remaster te odlične trilogije in spomin na stare dobre čase nekoč najboljšega RPG studia, ki je sedaj samo še bleda senca. Se pa seveda že v tretjem delu trilogije vidi začetek propada tega studia...

Ratchet & Clank Riftapart - zabavna akcijada ki je na nek način odličen prikazatelj česa je PS5 sposoben a kot igra vsaj meni nič posebnega. Je pa Insomniac zaenkrat iz PS5 izvlekel daleč največ od vseh. Vizuelno je tole res najboljši približek kvaliteti Pixar animacije v gamingu.

Metro Exodus - res mi ni jasno kaj folk vidi v temle dolgčasu od igre?!?

Ender Lilies: Quietus of the Knights - odlična metroidvania ki je bila na tem forumu presenetljivo popolnoma spregledena...

Hades - končno sem se lahko prepričal da je ta igra zares upravičeno pobrala ogromno GOTY nagrad lani. Sploh pa ker sem bil zelo skeptičen saj me njihove prejšnje igre enostavno niso prepričale in nobene nisem uspel niti končati kaj šele da bi jih platiniral, kar v tej igri pomeni kar veliko zelo zabavnega grindanja. 

Ghost of Tsushima DC - dodaten otok je bil zabavna popestritev, 60fps pa češnjica na tortici. Legends mode pa men osebno čist nezanimiva zadeva še vedno...

F.I.S.T Forged in Shadow Torch - še ena zanimiva metroidvania, ki je malo zapolnila dolgočasno jesen...

Kena: Bridge of Spirits - verjetno grafično najbolj impresivna igra ki jo je doslej naredil kak majhen Indie studio. Edino kar me je malce razjezilo je bil zadnji šef ki imo traja predolgo in v zadnji fazi mi dejansko ni bilo jasno kaj moram narest ker mi sploh ni pokazalo interaktivne ikonice na sulicah ki so štrlele na hrbtu iz beštije... Sam to je bil verjetno kak bug/glitch takoj ob izidu...

Diablo 2 Resurrected - dostojen remaster legendarne igre z žal katastrofalno izvedbo MPja na konzah, da ne omenjam čakanja v vrsti ob loginu. Bilo je zabavno grindat dobrih 100 ur a pač nisem več pripravljen grindat ure in ure v upanju da dropne kaj uporabnega tako kot 20 let nazaj ko je šlo v to igro verjetno cca 1000 ur... :)

Deathloop - še eno manjše razočaranje glede na vsesplošno navdušenje nad to igro. Vseeno sem se prebil do konca ki je bil pa žal še največje razočaranje. Definitivno prehitro dobiš premočna orožja ki jih lahko obdržiš za stalno, raziskovanje je zabavno prvih par ur potem pa vidiš vse in se moraš samo še prebijat preko štirih popolnoma statičnih stopenj v različnih obdobjih da prideš do zame čisto brezveznega konca... Veliko raje bi šel še enkrat skozi Prey ki pa žal ne bo nikoli uzrl 60fps patcha na PS konzolah tako da bo to pač moralo počakat do nakupa XSX.

Deaths Door - Simpatična zeldavania.

Marvels Guardians of the Galaxy - presenečenje leta zame. Zaradi zanič Avengerjev in precej meh najavnega trailerja nisem pričakoval da bi me ta igra sploh zanimala, kljub temu da sta mi oba filma ena boljših od Marvel MCU. Ko pa je igra dobila precej dobre ocene sem si pogledal par opisov ki so vsi povdarjali odlično zgodbo, interakcijo med liki ter zelo kvaliteten voice acting z zadovoljivim combatom.
It Takes Two - odlična coop igra za preigrat skupaj z otroci. Zares veliko različnih in zabavnih aktivosti, dobra zgodba in spoliranost. 

 

 

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Deads Cells - roguelike 2D grindfest, ki mi je spil živce. Neki sem vztrajal ampak mi je bilo preveč mučno da bi obrnil, plus ta koncept da po smrti vedno znova od začetka mi je res odbijajoč (čeprav je v Hadesu podobno pa me tam to ni tako odbijalo)

 

Hades - začel zaradi hypa na forumu, načeloma mi take zadeve ne ležijo, ker je igra bolj kot ne grind, enaki svetovi in le kopica bossev. Sem obrnil enkrat da sem imel občutek zadovoljstva, da je uspelo, potem pa se nisem več z njo ukvarjal. Daleč od tega da bi bila slaba, ampak ni to moja šalica kave, ampak definitivno boljše od Dead Cells, grafično vrhunsko, carski dialogi, štorija, nebroj orožij s katerimi se da delat orng dar mar, milijon boonov, samo vedno ena in ista okolja in sovragi me niso navdušili da bi poizkušal še naprej.

 

Demons Souls Remastered - Oče DarkSouls serije. Obrnil večkrat na PS3, takole da je bil to must buy takoj ko sem si prilastil PS5 ( mal smo tekl, neke mamice so za mano kričale, ampak potem ko sem v Zidanem Mostu presedel je strah izginil). Odličen remaster Bluepointa, igra zame prekratka ampak sem užival od začetka do konca. Mogoče bi mi bilo še boljše če ne bi igral stare verzije.

 

Celeste - odličen platformer, za razliko od vseh teh iger, ki sem jih preigral nič tesnobe, nič temačnosti, nič bojevanja (mogoče sam s sabo). Pixel grafika vas bo razočarala če ste fan hudih 3D špilov, samo zabava ob igranju pa res neizmerna. Ni moreče če umreš, ker je to sestavni del igre, vedno te lepo postavi na začetek screena, super OST, zanimivi NPC liki, odličen občutek ko ti nekaj uspe, kar si prej failal 100x

 

Dark Souls 3 The Fire Fades - končno sem se lotil še k igranju obeh DLCjev, ampak ker sem prej igral na PS4 sedaj pa na PC nisem imel savea pa sem šel še enkrat od začetka in mi ni žal, sem malce ponovil osnove. Verjetno res najbolj spolirana v seriji, super šefi, bal sem se Gaela in Midirja, potem pa sem enega premagal v 5to, zmaja pa celo v prvo, medtem k me je Frida (njena končna iteracija)Ass Rejpala po dolgem in počez, da sem resno premišljeval če sem zrel za psihiatra. All in all super zaključek serije.

 

Salt and Sanctuary - 2D Dark Souls, whats not to like :) trenutno v procesu igranja, ni prelahka in ne pretežka, odlično zlovešče temačno vzdušje, ki ga pričarajo različni medsebojno povezani svetovi, veliko nekih frakcij, orožij, nadgradenj, nešteto možnih buildov, minus grafika, ki je dosti uboga plus barvna paleta je sprana, verjetno za večji občutek utesnjenosti.

 

Povezava do prispevka

Tole je seznam ta glavnih špilov, ki sem jih igral v 2021:

 

PS5:
Borderlands 3
Outer Wilds
Watch Dogs: Legion
Dirt 5 - začel v 2020, platina je padla v 2021
AC: Valhalla
Marvel's Avengers
Oddworld: Soulstorm
Mass Effect - Legendary Edition
Mass Effect 2 - Legendary Edition
Ratchet & Clank: Rift Apart
Mass Effect 3 - Legendary Edition

Sackboy: A Big Adventure
Final Fantasy VII Remake
Deathloop
Kena: Bridge of Spirits

Marvel's Guardians of the Galaxy
Life is Strange: True Colors
Bayonetta
Immortals Fenyx Rising - začel med prazniki, tako da še igram


Xbox Series X:
Forza Horizon 4
Ori and the Will of the Wisps
The Falconeer - samo sprobal, mi ni potegnilo... morda še kdaj probam
Sunset Overdrive - samo sprobal, mi ni potegnilo... morda še kdaj probam
The Outer Worlds
DOOM Eternal - moram še zaključit
Flight Simulator 2020
The Ascent
Psychonauts 2
The Artful Escape - moram še zaključit
Forza Horizon 5
The Gunk

uredilo bitje BigFoot
Povezava do prispevka

PS5

 

Assassin's Creed Valhalla – boljsi kot Odyssey, ampak platinirat spil je izziv tudi za hujse mazohiste.

Immortals Fenyx Rising – ceprav ni glih najbolj zdravo igrat dveh open world Ubisoft spilov back to back, je tale odisejada prijetno presenecenje.

Hitman 3 – moj Goty v letu suse. Ne jokat in cvilt po driven Blood Moneyu in predhodnikih. Ce ti nova trilogija ne dogaja, puzzle niso za tebe. Toliko kvalitetnega razlicnega gaminga, kot ga ponuja Hitman, je tezko najti. Nove mape v letu ’22, I came.

HZD The Frozen Wilds – po jebanju, da sem konco lahko uporabil star UK save, me je DLC pustil hladnega. Po ogledu filmckov Forbidden West nisem cist zihr, da bo to to.

Remnant: From the Ashes – solidno zastavljeno, a sem obupal. Mogoce se kdaj vrnem.

Uncharted 4 – ker ni blo nic za igrat, sem se po skoraj petih letih pavze vrnil po platino. Popcorn.

ABZU – v nasprotju s survival Subnautico (not my kind of game), je tale PS+ free potop v globine oceana naravnost epski. Ker art design in ker soundtrack.

The Last of Us: Remastered – sem imel namen delat platino po dobrih petih letih premora, samo Firefly in Hunter online insane grind je cisti overkill. Tko da sem ponovno obrnil zgodbo na Grounded dif in prvic preigral prequel Left Behind. Pure joy.

Little Nightmares – sem pričakoval več, ni pa slabo. Dvojko odigram, ko cena pade pod 5€.

Final Fantasy VII Remake – nikoli igral FF. Hitro zakljucil, ker je izsel Nier Replicant. 1x se vrnem.

Nier Replicant ver.1.22474487139... – sem se razpisal o igri tu, ko sem jo platiniral. Ker sva ocitno igrala novo verzijo le Vucko in jaz, je skrajni cas, da tale biser obrnete tudi tisti, ki ste igrali original. In vsi ostali.

Resident Evil Village – premalo horror, prevec akcije. Vseeno Goty kandidat.

Ratchet & Clank: Rift Apart – najboljsa izposoja igre ever. Da za tole prdnem 79€, se raje fuknem po stengah. Ne vem, ce ne bi bolje nardil in iz kleti potegnil PS2 ter odigral Up Your ARSenal!? Skratka, odigras in pozabis, demo zmoznost PS5 gor ali dol.

Oddworld: Soulstorm – best PS5 free game. Sem potreboval kar nekaj casa, da sem zacutil igro. V bistvu sele, ko sem zacel pucat trophy challenge. Hud izziv, ena tezjih platin.

Astro's Playroom – kul

Battlefield V – vec ali manj meh, sam hardcore je vseeno must.

Resident Evil 4 – pred leti kupil in takoj prodal, ker nisem bil content s tank kontrolami. Na dvojki nisem igral. Thank fuck, da sem se enkrat probal. Sicer je trajalo, da sem postal eno s kontrolerjem, na koncu obrnil vse, kar se v igri da obrnit. Masterpiece.

Inside – ker atmosfer puzzle platfomer, fak no.

Limbo – itak je blo treba takoj se Limbo.

Here They Lie - ena bolj disturbing iger ever. Ampak, igra je fakin jaw drop. Kera atmosfera.

Erica – potreben je multiple skozihod, da podozivis vse posledice odlocitev. Meni ni ratal. 

Ghost of Tshusima Iki Island – ce ti ni dogajal base game, ti tudi tole ne bo. Meni je.

Mass Effect: Andromeda – and why the fuck not

Deathloop – uzival, na polno. Za platino je bilo potrebnih kar nekaj loopov, nikol dolgcajt.

Hellblade: Senua's Sacrifice - 👀 😢

PGA Tour 2K21 – don't even go there.

Vampyr – London at its finest!

Mundaun – ce se le ne bi bilo treba vracat cez pol igre, pisda jim blesava. Vsaj ne na nacin, ki so si ga zamislili. Drugacna, zelo drugacna igra.

It Takes Two – Masterpiece, almost.

A Way Out – kul predhodnik.

Far Cry 6 – nisem igral FC od trojke. Nič nisem zamudil.

Brothers: A Tale of Two Sons - 😢 :wub:

Mortal Shell – mi ne sede ama nic.

Sackboy: A Big Adventure – lol, kako je lahko tole kdajkoli po polni Sony ekskluzivni ceni.

Kena: Bridge of Spirits – priporocam.

Vmes nardil klasicne skozihode Bloodborne, Sekiro in Dark Souls 3.

Povezava do prispevka
  • Super Mario 3D World + Bowser's Fury
  • The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
  • Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin - Monster Hunter pokemoni. Kiri je igral prvi špil in mu je dogajal mu bo ta tudi.
  • Pikmin 3 Deluxe
  • Persona 5 Royal
  • Persona 4 Golden
  • Death's Door - Na začetku sm bil kr hyped nad špilom saj art stil mi je res zelo dober tudi soundtrack je na nivoju. Ampak po prvem bossu sem bil vedno bolj razočaran. Exploranja se hitro naveličaš. Raznolikost enemijev opaziš, da je res mala. Tu bi zelo prav prišlo, da bi med bossi naredili več mini bossov ali elite enemijev. Upgejdanje skozi špil pa je tudi tak lackluster. 4/5 orožij je zelo podobnih in edino, ki res izstopa, da nekot lahko probaš kak drug play style so daggerji. Podobna zgodba z itemi. V combatu edini, ki je res drugačen od ostalih je hook ostali delujejo vsi na isti princip (long range projectiles) z manjšimi razlikami. 6/10. Simpatičen okej špil. S kakšnim popustom se ga splača vzet in poizkusit. Je pa daleč od kakšne kvalitete 2D Zelde ali podobnih mojstrovin.
  • Hyrule Warriors: Age of Calamity - Moj prvi in verjetno edini musou špil. Sem ugotovil da ta žanr res ni zame. Mogoče me zvabi nazaj v špil kakšen BOTW2 trailer in se mi bo luštalo končat ta BOTW alternative story.
  • Stardew Valley - Morem prit v mood nazaj, da nadaljujem ta izjemn špil.
  • Immortals: Fenxy Rising - kot je nekdo napisal poor man's BOTW
uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Mojih 5 centov. Ne zapisujem nič, tako da bo tole čisto po spominu:
Hearthstone - Pač fotrovska igra za prezaposlene in (zaradi premalo časa)zafrustrirane fotre. Verjetno vržem največ igralnih ur/leto v tole. Največkrat mi gre neizmerno na živce.

Hollow Knight - Lani obrnil v drugo med čakanjem na Svilnatopesem. Letos bom očitno še tretjič. Zame najbrž ena od top 10 iger ever. 

The Last Campfire - Simpatičen indie adventure/puzzle.

Labyrinth City: Pierre the Maze Detective - Casual kratek grižljajček, ampak izjemno lepo, barvito, simpatično, na roke narisano. V reviji Reboot so jo zelo pohvalili. 

Perky Little Things - Prav tako kratek, mimogreden špil, nekdo na mn3 ga je omenil. 

Twelve Minutes - Brutalno, ampak zanimiv pristop in konec koncev kar proper igra. 

Mutropolis - Simpatičen pnc. 

Legend of Kyrandia - Prvi del. Obrnil z obilno pomočjo youtube-a. 

Call of the Sea - Na začetku dobra štimunga (za walking simulator standarde), ampak me je vedno bolj dolgočasil, dokler nisem nekje že blizu konca odnehal. 

Jagged Alliance & Jagged Alliance 2 - Ne vem če sem ju lani obrnil ali ne, sta pa moja stalnica že xx let. Ne štejem več kolikokrat sem ju končal.   

Final Fantasy VII Remake Intergrade - Šele prav začel konec leta

F I S T Forged In Shadow Torch - Prav tako šele prav začel konec leta, ker je nekdo tukaj hvalil na vse pretege

Povezava do prispevka

Preigrano, prvič ali ponovno:

 

Need for Speed Hot Pursuit Remastered

Burnout Paradise Remastered (dobra igrica, meni in Slinchu ga lahko samo potegnete)

Little Nightmares II

Renegade Ops

Doom Eternal + Ancient Gods DLC

The Witness

Oxenfree

Creaks

Wolfenstein II + Freedom Chronicles DLC

Rayman Origins

Rayman Legends

Rise of the Tomb Raider + DLC

Quake 1 (remaster)

Ori and the Blind Forest

Ori and the Will of the Wisps

 

Še igram oz. začel, pa nisem dokončal, a nameravam zaključit:

 

Titanfall 2

Outer Wilds + DLC

Deathloop 

Life is Strange: True Colors

Hollow Knight

 

 

 

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Jaz bom samo napisal seznam, k se mi ne da še enkrat it v detajle. Itak sem sproti delal potopisna predavanja celo leto. XD

 

Po vrsti.

Demon's Souls Remake :avadodo:

Dark Souls: Remastered :avadodo::avadodo::avadodo:

Dark Souls III :avadodo::avadodo:

Nioh

Control

Sekiro :avadodo::avadodo::avadodo:

AC: Valhalla :hmm:

RE Village

R&C: Rift Apart :fun:

The Last Guardian :wub::avadodo: 

Nier: Automata :avadodo::wub:

A Way Out :avadodo:

SW Jedi: Fallen Order

Hollow Knight :avadodo::avadodo::avadodo:

Kena: Bridge of Spirits :wub:

TOKI

Flashback

A Plague Tale: Innocence :avadodo:

ASTRO'S PLAYROOM :wub:

Titanfall 2

Uncharted: The Lost Legacy :avadodo:

Bloodstained: Ritual of the Night :hmm:

Iconoclasts

Dark Souls II: SOTFS :avadodo:

Mortal Shell

Psychonauts 2 :avadodo::wub:

F.I.S.T. (Šele začel)

Hades (Šele začel)

 

ke_kit reče pred 56 minutami:

Sem mislu, da sem jaz letos smrdel, kot največji geek, pa me folk tukaj vedno znova preseneti s temi seznami.

Nisem G od Gamerja lol. :D

Ok, jemljem nazaj. :rofl:

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kolko materiala za prebrat, bom najprej napisal, pa potem vse precital.

 

Warzone/Modern warfare/Cold War/Vanguard

 

Hell let loose

 

Snowrunner

 

Tropico 6

 

Streets of rage 4

 

Frostpunk

 

Two point hospital

 

Death stranding

 

Yaga

 

God of War

 

Darkest Dungeon z vsemi dlc

 

novi Ričet

 

Guns, Gore and Canoli 1&2

 

Knights of pen and paper 1&2

Povezava do prispevka

Letos nisem nič igral, kar sem še pred enim letom bil ziher, da se bo špilalo v letu 2021. Preorderal sem Crusader Kings III, Microsoft Flight Simulator in Cyberpunk 2077. Potem pa se je zgodilo, da nikoli nisem bil pri volji se naučiti Crusader Kings III in raje igral Stellaris, kadar se mi je zaluštalo grand strategiranja, takisto je bilo z Microsoft Flight Simulatorjem, za katerega rabim vsaj ene 100 ur šolanja, da začnem uživati. In se odpravim na kak bush flight s cessno okoli sveta. Bo pa to prišlo na vrsto enkrat gotovo, o ja. Glede Cyberpunk 2077 pa … je uninstalliran.

(Pre)igral pa tole, vse na steamu (in 1 dosbox):

 

Euro Truck Simulator 2 in

American Truck Simulator: že nekaj let moji obsesiji, virtualni kotiček za zen sproščanje. Naredil vse lanske evente in 100 % oba lanska dlc-ja. Se že veselim, kaj bodo pripravili letos.

 

Stellaris: ena mojih najljubših iger nasploh. Imam vse dlc-je, in igra ima sedaj toliko eventov in vsebine, da imam včasih že občutek, kot da igram interaktivno fikcijo. Pa edina Paradoxova strategija, ki se mi zdi, da jo kar obvladam. Torej vsaj približno vem, kaj klikam. Super zadeva za vse ljubitelje ZF-ja.

 

Fallout 4 GOTY: sicer je bil to špil, v katerem se preživel večino leta 2020, a končal sem ga lani. Meni zelo super zadeva, ki ti res omogoči, da lahko rpgjaš, kakor se ti zahoče. Boljšega wasteland playgrounda si ne znam predstavljati. Za en skozihod (no, skupaj s strateško postavljeno save točko, od katere sem preigral še vse različne konce), mi je vzelo skoraj 250 ur. In ko sem nehal igrati, še nisem imel vse mape explorane. Res epic! Pa oba major dlc-ja sta vrhunska.

 

Assassin's Creed: Director's Cut: malo mi je bilo bedno, da nikoli nisem preigral kakega naslova iz te legendarne franšize, in sem se potem pripravil, da tole končam, pričeti je treba namreč na začetku. Klub letom je znal še vedno grafično impresirat, je pa gameplay obupno ponavljajoč, tiste klošarke pa uni glupeži, ki te kar nekaj mahajo pa tako annoying, da sem bil včasih že na robu, da tole skenslam. Je pa kul, da tole dela tudi na sodobnih mašinah brez problema.

 

Control Ultimate Edition: lepa grafika, zanimiva zgodba, lebdeče suvanje predmetov v sovrage pa super fun. Skratka užival, pa za akcijsko-pustolovsko igro ima kar solidno dolžino.

 

A Plague Tale: Innocence: akcijska pustolovščina/skrivalščina z velikim poudarkom na zgodbi in posrečeno uravnoteženo casual težavnostjo. Tole nabavil bolj po naključju kot ne, in se je izkazalo, da gre za pravi biser. Zelo fajn.

 

Meltys Quest: med predlansko steam razprodajo je nekdo tukaj se mi zdi omenil Knights of Xentar (ali pa Cobra Mission, ne spomnim se več), eroge jrpg zadevi, ki sta bili svoje čase verjetno instalirani na slehernem slovenskem pc-ju (pa še v Megazinu je bil opis :D ), hkrati pa sem ravno takrat na steamu odkril tudi adult sekcijo, in se mi je zaluštalo nekaj podobnega igrati. Meltys Quest je bil tam najbolje prodajan in »overwhelmingly postitive« eroge jrpg in tako je našel mesto na mojem disku. Namesto »prijetnega« špila pa me je pričakalo nekaj, kar pomoje povzroča brain damage. Resno. Mislim, saj vem da znajo biti Japonci prfuknjeni kot se le da, ampak tole ima kljub humornem in satiričnem pretiravanju čisto preveč scen, ki ne morejo biti unseen. Sicer sem iz, ehm, raziskovalnih razlogov tole končal, in moram priznati, da je bil sam gameplay kar hiter in niti ne preveč grindast (tak pa postane, če si fanatik, ki hoče videti vse konce in premagati vse opcijske šefe). Skratka, tole ni bilo ravno nekaj zame, a po drugi strani mi je pa neverjetno amusing, da se takšne zadeve prodajajo na steamu. Mogoče sprobam še kdaj kaj, samo bom prej preveril, da bo vsaj približno v mejah normale.

 

GRIS: ploščada z neverjetno artistično podobo, zvočno podlago in relaxing igralnostjo. Čudovita izkušnja.

 

Microsoft Adventure (aka Adventure aka Colosal Cave Adventure), na DOSBoxu: tekstovna pustolovščina (ravno po njej je žanr pustolovščin dobil ime), prva komercialna igra za PC in ena najbolj vplivnih iger vseh časov. Microsoft Adventure iz leta 1981 je sicer PC booter port različic za Tandy TRS-80 in Apple II iz leta 1979 (ki sta bili že tako port za domače računalnike izvirnika za osrednji računalniški sistem PDP-10, ki je nastal med leti 1975–1977). Prav za igranje sem si priskrbel cel kup karirastih listov (za risanje zemljevida, beleženje namigov in v enem letu uspešno končal z vsemi 350 točkami in pridobljenim nazivom Adventurer Grandmaster. Juhej. (Sicer sem sam razrešil kakih 70–80 % igre, ostalo preko walkthroughjev, ampak vseeno, da sem tole preigral, označujem da sem špil najmanj mithriral, ne samo platiniral.:)) Obvezno za vse, ki jih zanima zgodovina interaktivne fikcije. Pazi le, da imaš PC z 32K rama, standardnih 16K bo namreč premalo. Xyzzy.

 

Life is Strange: ni treba predstavljat, ena mojih najljubših iger nasploh.

Life is Strange: Before the Storm + Farewell: kul prequel

 

Konec leta pa sem preigral še nekaj walking simulatorjev, o katerih malo več izpred par dni v temi o pustolovščinah:

Firewatch: vzdušen mainstream walking sim

Dear Esther: Landmark Edition: prvi walking sim

The Vanishing of Ethan Carter Redux: paranormalno detektivski walking sim

The Stanley Parable: Stanleyjev walking sim

The Music Machine: surrealistični monokromatski walking sim

Kholat: horor walking sim

What Remains of Edith Finch: pripovedno bogati walking sim

uredilo bitje Flegma
typo
Povezava do prispevka

Psychonauts 2 - zame goty (mogoce zato ker je skoraj edini preigrani spil z letnico 2021), zelo uzival

Ratchet & Clank - spilal iz nostalgije po ratchetih s ps2, v redu al kaj

The Last of Us Remastered - dober spil ampak pricakoval vec

Tomb Raider Definitive Edition - mi je blo kul raziskovat ampak rambo sekvence so mi sle na kurac

Uncharted 1 in 2 - enka sredna zalost, dvojka velik napredek in carski akcijski tobogan

Zelda Skyward Sword HD - spilal drugic, se vedno top shit, pac palim na 3d zelde

Super Mario 3D World + Bowser's Fury - tole je se najblizje temu, da bi lahko podcrtal, ker mi fali samo se zadnja plata v 3d worldu, kjer sem po n poskusil obupal, vrhunski spil in uzivancija od zacetka do konca

Dicey Dungeons - fuknil not 60 ur, niti malo zal, noro simpaticno in zasvojljivo

A Short Hike - kul stvarca za par uric in za izvabit kaksen nedolzen nasmesek

Burnout Paradise Remastered - nisem obrnil, ker bi za to moral vsako dirko po parkrat odspilat, za to pa enostavno ni dovolj dober spil

Slay the Spire - totalno padel not in v res kratkem casu odspilal 40 ur, nato pa dal malo na stran in se zaenkrat se ne vrnil, definitivno en od spilov ki bi jih rad se igral

LA Noire - prisel do 2/3 zgodbe in odnehal, duhamorno in ponavljajoce

The Walking Dead S01 - vcasih mi zasede kaksen takle spil, kar kul ampak se se nisem odlocil za S02

Fire Emblem Echoes - par ur odspilal in prodal, prizadeta zgodba in simpl strategija

 

Trenutno spilam aktivno:

Mario + Rabbids - na zacetku me je precej potegnilo, zadnjih par ur mi je mogoce malo prevec rutinsko ratalo

Steep - ko sem zjeban in se mi ne da nic drugega cist sede malo furat po powdru, to je pa to

Donkey Kong Country Returns 3D - 3DSa vzamem sabo, ce kam grem za vikend, se vedno carska konzolica in spil. Pocasi zbiram vse KONG crke in puzle, za time triale mi ni mar

 

Spilam obcasno/med spili/ko vidim kaksen kul updejt na redditu: Mario Maker 2, Game Builder Garage, Picross 3D 2, Spelunky

 

To je to. All in all niti ne slabo leto, spilam random stvari in bore malo novega, kar mi zasede in mi pride pod roke. Plus se precej ps4 stvari nisem preigral in pocasi filam to luknjo. Ce sem kaj pozabil bom dodal, respekt ce je kdo prebral do konca :D

Povezava do prispevka

no no kolege, tudi tvoj power mix se ne heca, če smo pošteni :D 

 

Navedek
  • Hades
  • God of War
  • Bloodborne
  • Halo Infinite
  • A Plague's Tale: Innocence
  • Zelda: Botw
  • Rayman Legends
  • Uncharted 4
  • The Last Guardian

 

Nije glih loše hehe

 

Drgač pa epic respect seznamom v tem topicku, tukaj se res zbirajo proper gaymerji :mafija: Pizda po ena oseba ima več prešpilanih naslovov ko cela IGN opisovalska ekipa :D 

Povezava do prispevka

 

Idle Champions - ni konca

Gems of War - ni konca

Europa universalis IV - ni konca?

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York

Warsaw

Saints Row IV

Cognition

Control

The Darkness 2

Frostpunk - ni konca?

Hidden Folks

Hitman 1 - drugič, sem probal 100% pa je postalo preveč dolgčas ...

Iron danger

Kathy Rain - the directors cut - sem prej že končal normalno verzijo

Kingdom come deliverence

Knights of pen & paper

Mother Russia Bleeds

Nier Automata - razočaranje leta (preigranega), glede na hype ki je okrog tega. Glasba je cool, vse ostalo ... meh

Phantom Doctrine - še vedno v teku, samo nekak ne vleče preveč

Rain reflections

Tower of time

Townsmen - A kingodm Rebuilt   - settlers nostalgija samo ... ne vleče to preveč.

Vampyr

Warhammer: Chaosbane

Werewold: The apocalypse - heart of the forest

XCOM: Chimera Squad

Yakuza 0 - 100% je čisti mindfuck, mini igra z plesanjem je za robote :/

 

Te sem igral z otrokom:

Castle of illusion

Lego batman: The video game

Lego harry potter 1-4

Lego harry potter 5-7

Lego jurassic world

Lego worlds - z otrokom

Lego lord of the rings

The lego movie

Mario kart 8

Minecraft

Morkredd

Raptor call of shadows -  To sem sicer enkrat že končal pred leti

Spyro Reignated Triology

Them's Fighting Herds

Tricky Towers

Še par ki jih ni več

 

Meh igre (so v drugem folderju tak da niso skupaj z zgornjo listo in se mi jih ne da tam vmes tipkat)

Black desert

Generation zero - solo je brezveze

Strange brigade - solo je brezveze

Stygian: reign of the old ones

Space Hulk Ascension

+ zbrisane :(

 

Tu zraven je še kar nekaj iger, ki niso iz steama in se ne spomnim imen ker so že zbrisane :(

Witch trainer - by silver (akabur)

Haley 1.1

Acting lessons - (ending sucks)

Orange trainer - preveč grinda

Paprika trainer - Dosti preveč grinda

My legacy

... (10+)

 

 

Povezava do prispevka

Tole sem igral na PS5,

* sem res igra oslalo je bolj sam mal tko za sprobat

Battlefield 2042*
Demon's Tilt* :ododava:
Returnal*
Dark Souls II: Scholar of the First Sin* :panika:
Sackboy: A Big Adventure*
Ratchet & Clank: Rift Apart* :wub:
Dark Souls: Remastered* :wub:
R-Type Dimensions EX* :alma:
Hyper Void
Oddworld: Soulstorm
Demon's Souls* :ododava:
I Am Bread
Maneater
Nioh

 

Ostali sistemi je bilo bolj meh... 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...