Skoči na vsebino

The Grand Tour


ReV

Priporočeni prispevki

bo že bo, ampak problem je samo kdaj oziroma katerga leta. fora je da vsaj kokr vem nov special sploh ne traja dolg da se 'posname'. problem/zamudno je pol da se vse te stotine ur materiala edita, pa prvič skup sprav, pa se pol še 1x edita in pregleduje itd itd predno sploh rata končna verzija. to končno verzijo pa pol pošlejo Amazonu, ki pa spt pol nuca velik preveč cajta predn jo releasea.

 

če se ne motim so mel planiran že na konc leta 2019 v Rusijo nardit special, ampak so mel neke probleme pa še korona je pol zjebala zadeve, tko da nč od Rusije.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...
Aquilani reče pred 21 urami:

kir pogledal ta nov special? če bi ga mogu ocenit bi mu dal totalni bang average 5/10, enkrat je za pogledat in to je to, verjetno nikol več. in za tole smo mogl čakat kolk cajta, skor leto pa pol če se ne motim:ermm:

 

Pogledal čez vikend. Nič posebnega in po pričakovanjih. Kul za pogledat, za kaj več pa zmanjka.

Vprašanje pa kaj bi lahko sploh naredili za izboljšat experience. Mogoče kak nov teren oz. kaj takega kar še niso delal. A so že kdaj delali proper snežna vozila kot special?

Povezava do prispevka

Sej ti speciali s super avti in eksotičnimi lokacijami so super, a glavna stvar skozi vsa leta je bla kemija med tremi voditelji.

 

Jaz bi siguro užival tudi ob zelo enostavnih stvareh, kot npr. primerjava clio / corsa / fabia al kej takega... Če to nardijo spontano in čim manj vnaprej zrežirano, sigurno izpade kul. Konec koncev vsako leto prihajajo novi avti ven. Zmerej več je hibridov in električnih avtov. Materiala in vsebine jim ne more zmanjkat.

 

Sej po eni strani razumem, da bi se marsikomu zdelo zlajnano delat eno in isto po starem konceptu Top Gear-a. A stvar je enostavno funkcionirala. 6-7 epizod na sezono, kjer pregledaš kaj je novega + 1 special. Zame je to to.

Povezava do prispevka
seventhson reče pred 1 uro:

 

 

Jaz bi siguro užival tudi ob zelo enostavnih stvareh, kot npr. primerjava clio / corsa / fabia al kej takega... Če to nardijo spontano in čim manj vnaprej zrežirano, sigurno izpade kul. Konec koncev vsako leto prihajajo novi avti ven. Zmerej več je hibridov in električnih avtov. Materiala in vsebine jim ne more zmanjkat.

 

 

 

 

+1

 

Meni je naravnost bizarno, da se pri teh letih silijo z nekimi prisiljenimi zrežiranimi specialkami v nekih divjinah, po drugi strani se pa clarkson komaj usede v avto. Če je glavna fora njihove oddaje kemija med njimi, potem pojdi na stara leta nazaj na bistvo. Imej studijo, gosta, opiši 2 carska in 1 običen avto in to je to. Priložnosti da se med tem med sabo zezajo je miljon, ne rabiš hodit v gruzijo zarad tega. 

Povezava do prispevka

spet se mi je ta sezona TG zdela bolj posrecena kot GT

 

se vedno so malo bolj avtomobilsko usmerjeni, po dveh ali treh letih so se lepo ujeli in res se iskreno nasmejis ob gledanju bedarij, ker se vidi da je marsikera spontana

 

GT ekipa pa mislm da je po vseh teh letih ze mal navelicana vsega pa try harda

 

sej so fajn, jih pogledam, ampak mi dejansko TG bolj pritisne un gumbek 

Povezava do prispevka

Nenavadno, kako različno gledamo. Meni pa je všeč, da nimamo več dveh 'Top Gearov', marveč da ti trije delajo poldrugo uro dolge specialne epizode. Se zavedam, da o avtih izvem malokaj oziroma so samo orodja, in prav tako tudi kakšne dokumentarne / izobraževalne vrednosti oddaje nimajo. Ampak očitno se mi trojka na pustolovščini res dopade (zato sem se izredno zabaval ob vrtnarskem Top Ground Gear Force, ki nima veze z avti) in produkcija je takisto vrhunska. Režiranost? Bržda nič bolj od studijske oddaje, kjer se sleherna vrstica prebere s teleprinterja. Ampak o tem ne razmišljam, ker na tak način si sfižiš vsako gledanje. Movie / TV magic pač. Sem pa vseeno prepričan, da niso avtov s helikopterjem postavili v blato in Maya le za par minut polili z lijavico. 

 

Povezava do prispevka
LordFebo reče Dne, 24. 12. 2020 at 11:28:

Nenavadno, kako različno gledamo. Meni pa je všeč, da nimamo več dveh 'Top Gearov', marveč da ti trije delajo poldrugo uro dolge specialne epizode. Se zavedam, da o avtih izvem malokaj oziroma so samo orodja, in prav tako tudi kakšne dokumentarne / izobraževalne vrednosti oddaje nimajo. Ampak očitno se mi trojka na pustolovščini res dopade (zato sem se izredno zabaval ob vrtnarskem Top Ground Gear Force, ki nima veze z avti) in produkcija je takisto vrhunska. Režiranost? Bržda nič bolj od studijske oddaje, kjer se sleherna vrstica prebere s teleprinterja. Ampak o tem ne razmišljam, ker na tak način si sfižiš vsako gledanje. Movie / TV magic pač. Sem pa vseeno prepričan, da niso avtov s helikopterjem postavili v blato in Maya le za par minut polili z lijavico. 

 

Se strinjam, ključna je trojka.

 

Sam pogrešam segment "The news", kjer so se na humoren način predstavljali novosti ("It´s the Dacia Sandero!") in se brez dlake na jeziku norčevali iz kakšnih vprašljivih domislic avtomobilske industrije. To manjka. Komot bi ga lahko snemali in objavljali v YouTube obliki (ironično je trenutno najbolj aktiven na YT prav "staromodni" May).

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Js tut glihkar gledu. Za mene mal nad povprečjam, fajn 1x za pogledat, verjetno še kdaj pogledam čez kakih 5-10 let. Mogoče je sam men največji manjko odkar niso več na BBC ta, da enostavno sama glasba v epizodah je porazno brezvezna in slaba. Tale del je imel nešteto šans da uturijo not kako pesem ki bi fajn pasala, ampak kot zmeraj do sedaj nič od nič.

 

Sam May je mel še srečo glede na silo udarca v steno:mellow:

Povezava do prispevka

sem 100% da je nesreca bila skriptana

 

razen ce mislis da so tudi spali sred snezne nevihte v preluknjanih hisicah pol pa valda bogi May, upam da cimprej okreva

 

meni je grand tour ratal beden. iz ene za lase privlecene situacije v drugo. tu pa tam jim kak joke uspe.

 

pa ne pravim, da nekoc niso meli skriptanih stvari, ampak vseeno so bila potovanja nekako pristna in polna dogodivscin.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...