Skoči na vsebino

Dober foodie v LJ


Istvan

Priporočeni prispevki

Dejte malo svetovat, kam naj grem na kosilo v Ljubljani. Iščem nekaj bolj casual, super so mi (za orientacijo) Dabuda, Joe Penas, Cantina, Shambala, Argentino, Sputnik (malice) pa tudi Sven & Lars.. Torej ne nekaj na prehudo visokem "slow food" nivoju.  Lokacijo tokrat iščem Vič ali center. Bom pa najbrž prepozen za kakšna kosila v okviru dnevnih menijev.. 
Hvala za ideje. 

Povezava do prispevka
Istvan reče pred 11 minutami:

Dejte malo svetovat, kam naj grem na kosilo v Ljubljani. Iščem nekaj bolj casual, super so mi (za orientacijo) Dabuda, Joe Penas, Cantina, Shambala, Argentino, Sputnik (malice) pa tudi Sven & Lars.. Torej ne nekaj na prehudo visokem "slow food" nivoju.  Lokacijo tokrat iščem Vič ali center. Bom pa najbrž prepozen za kakšna kosila v okviru dnevnih menijev.. 
Hvala za ideje. 

Ej ce imas instagram, si poglej profil od uporabnika/kov 2uberlacna. Pusti vsebino po strani, na eni strani je zbrano ogromno predlogov za restavracije in je direkt to, kar isces. :)

 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 40 minutami:

Ej ce imas instagram, si poglej profil od uporabnika/kov 2uberlacna. Pusti vsebino po strani, na eni strani je zbrano ogromno predlogov za restavracije in je direkt to, kar isces. :)

 

Hvala, dober nabor, ja. Zanoodle zgleda dobro, pa na Mirje so me tudi spomnili.. 
Predstavitve imata grozne in hektične. :) No, vseeno bi imel še kak predlog kolega mnenjalničarja. 

Povezava do prispevka

Ja, vsebinsko mi je brez veze, ampak mi je všeč, da vem, kam se moram obrnit, če rabim neko stran, da so zbrane vse informacije na enem mestu :) 

 

Drugače pa Raw Pasta na Trubarjevi, če se ti je Zanoodle "dopadel"? 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

jaz bi na viču predlagal roza slon (tajska) je bol mal placa za sedet, skor bol takeaway situacija pa pizzerija laterna, kjer majo res proper pizze in testenine mal drazje kot ostale malce/kosilo placi, sam ne neki kritično

 

velik minus pa za hood burger, drago, ko kurba in na polno utrujajo z maskami



LP

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
1min3 reče pred 3 minutami:

V centru (nasproti Foculusa) imaš še Thai Inn - isto bolj takeaway, čeprav imajo par miz(ic). Meni osebno malo boljše kot Roza slon.

+1 na Thai inn, da je > Roza slon. Čeprav Chutny >all kar se tajske tiče.

 

Drugače pa na viču je Trappa ok. Ostalo je Hit & Miss (npr. Hood je včasih ok, včasih ni +  ni to kar iščeš), vse ostalo (ala Via Bona) že boljš da greš v špar menzo.

 

Tokio pyknik je ok, sam je center. Tloft zna biti tudi dober.

 

Sato Bento je najboljša japonska samo lokcija je res švoh :)

 

Poleti imaš Deželo okusov.

 

Sam nč od tega ni slow food.

 

 

Povezava do prispevka

Hvala za dobre predloge. Včeraj sem potem šel k Noni (Pr'noni), k se mi ni dalo vozit v center. Drago, ampak lušten ambient (odprto kurišče sredi prostora), dobra hrana in korekten staff. Samo RES drago. Naslednjič definitivno poskusim Zanoodle. Hvala tudi za take away, oz. street food predloge, ampak iščem bolj ošterije z mizami, dobrim ambientom.. 

Povezava do prispevka
Istvan reče pred 21 urami:

Dejte malo svetovat, kam naj grem na kosilo v Ljubljani. Iščem nekaj bolj casual, super so mi (za orientacijo) Dabuda, Joe Penas, Cantina, Shambala, Argentino, Sputnik (malice) pa tudi Sven & Lars.. Torej ne nekaj na prehudo visokem "slow food" nivoju.  Lokacijo tokrat iščem Vič ali center. Bom pa najbrž prepozen za kakšna kosila v okviru dnevnih menijev.. 
Hvala za ideje. 


Svicerija v tivoliju. Pa Čad v Rožni. 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
Avion reče pred 9 urami:

Also kot predlog (pa ker si omenil mehiško) imaš na Gornjem trgu El Patron, zelo simpatično mehiško restavracijo.

 

Pa še lastnik (bivši sodelavec) je čistokrven mehičan iz Mexico Cityja, ful je faca in zraven je še proper gamer, zdej recimo dela kot art direktor v enem mobile gaming studiu. 

 

Če mu rečeš da ti grejo američani na kurac in da je treba ljudem ki mislijo da je Cinco de Mayo mehiški praznik pljuniti v ksiht boš IMO dobil extra veliko porcijo :D

Povezava do prispevka

Restavracijo je u bistvu začel tako, da smo mu šli MEGA na kurac kolegi, ko smo govorili da gremo jesti v mehiško, pol smo šli pa v imperio mexicano, cantino mexicano itd. Uno, modelčki PROSIM VAS KO BOGA ne mi žalit očetnjave, to kar v sloveniji jeste nima veze z mehiško hrano :D In se je potem zmenil s parimi ostalimi mehičani / gvatemalci, ki živijo v SLO, da nam skuhajo en večer proper stuff. In smo bili itak čist hyped, kok je drgačna hrana. Pol ko smo mu težili so nam skuhal še enkrat, pa še enkrat, pa še enkrat... Pol so pa fantje skupaj fuknili keš in je kr naenkrat ratala restavracija iz tega :D 

 

To je top kar se tiče naše male vukojebinice, praktično iz kerekoli države uletiš razen iz Bosne al pa Albanije pa boš edini tak tujec v državi in lahko odpreš prvo originalno restavracijo :D 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

 

Pa še lastnik (bivši sodelavec) je čistokrven mehičan iz Mexico Cityja, ful je faca in zraven je še proper gamer, zdej recimo dela kot art direktor v enem mobile gaming studiu. 

 

Če mu rečeš da ti grejo američani na kurac in da je treba ljudem ki mislijo da je Cinco de Mayo mehiški praznik pljuniti v ksiht boš IMO dobil extra veliko porcijo :D

Tudi moj bivši sodelavec :D

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 13. 1. 2022 at 19:27:

Restavracijo je u bistvu začel tako, da smo mu šli MEGA na kurac kolegi, ko smo govorili da gremo jesti v mehiško, pol smo šli pa v imperio mexicano, cantino mexicano itd. Uno, modelčki PROSIM VAS KO BOGA ne mi žalit očetnjave, to kar v sloveniji jeste nima veze z mehiško hrano :D In se je potem zmenil s parimi ostalimi mehičani / gvatemalci, ki živijo v SLO, da nam skuhajo en večer proper stuff. In smo bili itak čist hyped, kok je drgačna hrana. Pol ko smo mu težili so nam skuhal še enkrat, pa še enkrat, pa še enkrat... Pol so pa fantje skupaj fuknili keš in je kr naenkrat ratala restavracija iz tega :D 

 

To je top kar se tiče naše male vukojebinice, praktično iz kerekoli države uletiš razen iz Bosne al pa Albanije pa boš edini tak tujec v državi in lahko odpreš prvo originalno restavracijo :D 

uff hvala. dam na seznam za probat.

Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 16. 1. 2022 at 2:25:

Ko smo že pri mehiških, men je Taco Polako ful dobr. Sam ne vem kako zgleda notr, ker sem jedu sam dostavo. 

 

Tole. 

Sicer se zna zgodit, da kdo naroči lih un k je najbl averažno (različni okusi pač) ampak tipček ma epske okuse 

Povezava do prispevka

Šavirma na Kotnikovi je tudi en skrit in podcenjen (dobesedno, človek ima res nizke cene) biser: https://www.facebook.com/Šavirma-124909082415985/ 

 

Potem na drugi strani spektra Gogi zraven Mercatorja Šiška - bolgarska restavracija s fat Gogijem na čelu. Cel kup poznanih jedi, ampak skoraj vedno z nekim bolgarskim začimbnim twistom, ki jih naredi precej posebne. 

Povezava do prispevka

Pizda, enkrat sem v Šavirmi vzel nek wrap, ne spomnim se točno, ampak vem, da je bilo s piščancem. Dokaj brezvezno, če sem čisto iskren. Začimbe so se mi zdele nekako bland & all over the place istočasno, ampak ajde. Sem rekel, da jim dam še eno šanso, sem vzel nek vegi krožnik s falafli/zavitki, pa je bilo veliko bolje, ampak se praktično za isto ceno naješ ful več v Abi Falaflu (primerljiva hrana).

 

Ni ravno bed, ne bi ga pa dajal kot neko priporočilo.

 

Povezava do prispevka
Tesko_je reče Dne, 20. 1. 2022 at 10:45:

TP je bil dober pred leti, zdej je dobesendo zanic in predrag. Odsvetujem.

Zadnjic sem se ustavla v Dobro jutro Vietnam in je super, tko da zelo priporočam, pa še ni predrago. 


TP ima kul neka mini “rebra” (potrebusevina?) pa japansko pivo. Edina azijska kjer lahko jem tudi “juho”. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 13 urami:

Pizda, enkrat sem v Šavirmi vzel nek wrap, ne spomnim se točno, ampak vem, da je bilo s piščancem. Dokaj brezvezno, če sem čisto iskren. Začimbe so se mi zdele nekako bland & all over the place istočasno, ampak ajde. Sem rekel, da jim dam še eno šanso, sem vzel nek vegi krožnik s falafli/zavitki, pa je bilo veliko bolje, ampak se praktično za isto ceno naješ ful več v Abi Falaflu (primerljiva hrana).

 

Ni ravno bed, ne bi ga pa dajal kot neko priporočilo.

 

jaz sem enkrat probal aleksandrijske cevapcice v arabskem kruhu in je bla podobna izkusnja, dokaj bland vse skup.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...