Skoči na vsebino

Dober foodie v LJ


Istvan

Priporočeni prispevki

Thrivial reče pred 1 uro:

Probaj se Fari's na Miklosicevi. Kolikor vem naj bi ga imel renegade kuhar iz Abija in po lokalnih kuloarjih krozijo govorice, da je Abiju ukradel recepte in sel na svoje.

A dej no. Veliko intervjujev je bilo s Farijem, pa tudi sam se (je včasih) rad pogovarja(l) z gosti. Je čisto preveč posh snob (na nivoju malih migrantskih podjetnikov pač), da bi bil res en kuharček pri Abiju. Menda da če ne bi imel fast fooda bi bil osebni trener / imel fitnes ali nekaj takega.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...
Lord Baltimore reče pred 1 uro:

Nasproti semaforja nov pizza place po imenu Picaboj. A je že kdo probal?  

Ni nov, samo "prenovljen" - Iz Trappica je preimenovano v TraPicaboj, ker imajo očitno celebrity (iz 2008) peka iz Dobre Vile.
 

 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 4 urami:

ampak glede na njihovo spletno stran je lastnik/kuhar prišel iz Roza Slona

 

hm kako si pa prišel do tega, iščem po njihovi strani ta info in ne najdem

zdi se mi, da tisti on thai nasproti foculusa obstaja dlje od roza slona, zato mi je to malo čudno

 

sicer pa onthai>>>>vse ostale tajske v lj

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 22 urami:

Po sliki kuharja in ostalih :D

Roza slon je bil včasih Thai in pub na Rimski, pač isti ljudjr, sej lahko se motim, bom ob priliki vprašal... 

 

dej vprasaj ja, imo si malo pomesal stvari, ker kar se kvalitete hrane tice je on thai svetlobna leta pred roza slonom, za thai in sem pa premlad

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče Dne, 26. 7. 2022 at 13:05:

Nasproti semaforja nov pizza place po imenu Picaboj. A je že kdo probal?  

 

Fiđi (picaboj) je picopek/solastnik. Je bil model prvi picopek v Dobri vili. Zadnjih par let pa v 5-6kg. Pa je mel mal dost in je hotel iti vsaj malo na svoje. Pice so baje gud + niso napoletane. 

Povezava do prispevka
saosin reče pred 59 minutami:

Damn zdej mi sam ni jasna taka razlika med onthai in roza slonom

On thai = Tri Galebi d.o.o.
direktor & solastnik: Prakostin Thanapanyarak
 

rozaslon = THAI PUB d.o.o.
direktor: Tadej Batis
solastnik: Prakostin Thanapanyarak

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
saosin reče pred 1 uro:

Damn zdej mi sam ni jasna taka razlika med onthai in roza slonom

Ne vem jaz sem bil v Roza Slonu in še prej pa v Pubu, skoraj vedno zadovoljen, se je pa zgodilo, da je bil kak nov kuhar, ki ni naredil tako, kot je bilo po navadi... dokler/če kuha v On Thaiju Chef bo sigurno dobro..

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 6 urami:

On thai = Tri Galebi d.o.o.
direktor & solastnik: Prakostin Thanapanyarak
 

rozaslon = THAI PUB d.o.o.
direktor: Tadej Batis
solastnik: Prakostin Thanapanyarak

 

 

zanimivo.. jaz sem vedno mislil, da rozaslon je v lastih dveh slovencev, ki so bili dalj časa (ali ful potovali) na tajsko in potem tle kot poslovno priložnost odprli restoran(e).

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 52 minutami:

zanimivo.. jaz sem vedno mislil, da rozaslon je v lastih dveh slovencev, ki so bili dalj časa (ali ful potovali) na tajsko in potem tle kot poslovno priložnost odprli restoran(e).

Saj je, Tadej Batis je slovenec.

Povezava do prispevka
d3u5 reče Dne, 27. 7. 2022 at 18:52:

 

Fiđi (picaboj) je picopek/solastnik. Je bil model prvi picopek v Dobri vili. Zadnjih par let pa v 5-6kg. Pa je mel mal dost in je hotel iti vsaj malo na svoje. Pice so baje gud + niso napoletane. 

Na svoj način jih dela, ker je trg zasičen, sicer z dobrimi, neapolitanskimi picerijami. Support v center fidžiju.

Probal sem peperoni, belo in margerito. Vse so super, mogoče še kako točko več dan peperoni

uredilo bitje Bunnee
Povezava do prispevka
Bunnee reče Dne, 1. 8. 2022 at 19:02:

Na svoj način jih dela, ker je trg zasičen, sicer z dobrimi, neapolitanskimi picerijami. Support v center fidžiju.

Probal sem peperoni, belo in margerito. Vse so super, mogoče še kako točko več dan peperoni

 

uh, peperoni, yum, a je samo on-site za dobit, ker na woltu je ni.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...